SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Weider.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mam do was pytanko.
Czy ktoś z was stosował system WEIDERA na super siłe i masę.
Piszcie co onim sądzicie i jakie są efekty waszych starań.
Morze ktoś próbował ten system, ale z modyfikacjami niech go napisze.
Chce teraz go spróbować, więc prosze odpiszcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
dziadek Weider wytrenował wielu facetów z wiadomym skutkiem. Jeśli zaczynasz zwój trening przeczytaj 10 stron wcześniej w jego książce bo musisz się przygotować do tego treningu. Jestem zbyt cienki, by krytykować jego metody, ale przeczytałem książkę, i mogę powiedzieć, że treningi są przemyślane, i powinny dać właściwy efekt. Jest tam opisane jak ćwiczyć, by nie popaść w stagnację, a ciągłe modyfikacje treningu to słuszna droga.

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki czytałem to pare razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Kiedys byla bardzo dluga dyskusja o systemie na sile Weidera, niestety nie moge jej sie doszukac w archiwach. Wniosek byl taki - trening jest b. dobry pod warunkiem ze trzymasz sie dokladnie tego co jest w ksiazce. Polecam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam szukałem w archiwum i niewiele znalazłem dlatego zadaje to pytanie.
Jak ktoś już stosował, albo ma jakieś opinie co do tego treningu niech pisze.
Mi bardziej zależy na uzyskaniu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZY NAPRAWDE NIKT NIEMA NIC DO POWIEDZENIA O TYM SYSTEMIE.
Pomuszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Ja mogę powiedzieć, że trening na SMSS Weidera jest chyba njalepszym jaki robiłem (bardzo dobrze na mnie działał). Pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.
Z tym, że jak go kiedyś robiłem to bez nóg - uważałem, że nie muszę ćwiczyć nóg. Dziś wiem, że nogi to podstawa i bym ich nie wyłączył. Naprawdę dobry trening. I tylko 3 dni w tygodniu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIT Mentzera-video

Następny temat

TRENING - muscle :-(

Wiecej