SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze marzenia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1496
Chwila reflexji i napiszcie co chcielibyście osiągnąć w kulturystyce lub w czymś innym. Tylko szczerze proszę.

Ja chciałbym osiągnąć szczyt na jaki pozwoliłaby mi moja genetyka. Oczywiście bez dopingu. Chyba że byłbym już zbyt duży bo co za dużo to niezdrowo, ale wiadomo o co chodzi. Chciałbym też kiedyś wystartować w jakiś debiutach, żebym mógł nazwać się kulturystą. Bo to że ćwicze to nie znaczy że jestem kulturystą (według mnie).

Kulturystyka...taaaak.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 509 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9861
moim marzeniem jak zaczynalem cwiczyc bylo 45cm w łapie.teraz mam 44,5 i moim nowym celem bedzie zrobienie dorzezbionego 45cm

<<< powrót >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
ja chcialbym dojsc do 55 w bicu, 140 w klacie, 80 w udach, noi w pasie tak kolo 65, takie sa moje marzenia, wszystko na rzezbie of course , a tak powaznie to tez chcialbym w jakichs debiutach wystartowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Zawsze marzyl mi sie czerwony resorak z mathboxa

No ale mialo byc o kulturystyce:
1.Schudnac
2.Nabrac masy
3.Biceps hm .. zeby byl powyzej 40 i mi wystarcza nie narzekam, powyzej 40 jest naprzyklad 50...60...

głodziu: w klacie 140, w udach 80 ? czyli po 40 na udo ? nie wyglada to ciekawie

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-08-11 13:26:33

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
sila do sztuk walki (bjj)... sporo masy tez nie zaszkodzi

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13302
Ja chciałbym być wielki jak narazie Wszystko z proporcjami i bez nadmiaru tłuszczu.Wage mieć na rzeźbie jakieś 110 kg i mieć przy tym jakieś 50 cm w bicku Na masie jakieś 125 kg i być wielkim w****ielem
Myśle, że nadejdzie taki i czas i z koksem będe czekał do takiego momentu, aż będe miał bardzo duży zastój.Jest przecież mnóstwo odżywek, no i jesz ze prohormonów.

PAN BÓG NIE LUBI TCHÓRZY...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
105 kilogramow wagi przy jak najmniejszym otluszczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim marzeniem nie kulturystycznym jest to żebym się na kicka zapisał,i wymiatał po paru latach,przy tym miał ponad 40 w bicu i budził strach w mieście,stał na bramce w najlepszej dyskotece w mieście
No i pracować w BORze albo w jakiejś dobrej firmie ochroniarskiej
Mam zamiar do 5 lat to osiągnąć

Zmieniony przez - dragon1987 w dniu 2004-08-11 15:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8144
ja bym chcial byc wyzszy jeszcze tak z 12 centymetrow i miec przy tym fajną rzeźbe i proporcjonalne miesnie no i budzic respekt żeby wszyscy spi****lali na moj widok a zwlaszcza zlodzieje komórek

moja zasada "czemu nie mamy dac komus nagrody jesli nic nas ona nie kosztuje np soga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Moim marzeniem jest osiągnąć sukces w kulturystyce, np: wyjazd na konkurs Mr. Olimpia, Mr. Universe, Ironman itp. Chciałbym pokazać innym, że nadaje sie na kulturyste (bo są tacy co mówią bym sobie odpuścił) i chciałbym mieć ze 145 w klacie, 50 w bicu, 85 w pasie, 75 w udzie i takie tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1496


strongzonk: na Mr. Olimpia będzie ci się ciężko dostać. A jeśli chodzi o wymiary to chciałbym mieć z 50 w bicu i 150 w klacie (na rzeźbie) ale wiadomo nie wiem jak bym wyglądał więc ogólnie coś koło tych wymiarów i proporcjonalnie wszystko musi być. Najlepiej to by mi pasiła taka klata jaką Arni miał.

Kulturystyka...taaaak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Chcialem zalozyc podobny temat ale juz nie musze... W kulturystyce chcialbym dojsc tak zeby nie bylo za duzo to do 40 w bicu, 120-130 w klacie, a reszta mnie az tak bardzo nie obchodzi(klata wieksza od brzucha to podstawa

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co byscie wybrali ?!

Następny temat

zna ktoś fajne strony z ciuchami

WHEY premium