SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warzywa,owoce,ale które???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
jw.są nam najbardziej przydatne (nam kulturystom :)
nie interesują mnie odpowiedzi typu że wszystkie są dobre ,interesuje mnie które zawierają najwięcej wartości odżywczych,witamin...itp

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
banany(po treningu),kiwi,marchewki,brokuły,rzodkiewki...muszę jeszcze pomyśleć o innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Dla kulturystow najwazniejsze sa grapefruity. Oprocz witamin i malej ilosci ww zawieraja enzymy wspamagajace spalanie tluszczu

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marchewka wspomaga procesy trawienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
Xena nie chcem być wazeliniarzem ale lubie twoje wypowiedzi...bo są konkretne i często pokrywają się z moimi...:)
fak ale te całe grapesy są gorzkie...czy to może ta skórka jest taka :P

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać, że zna się na rzeczy. I to jest ważne.

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Doctor-obieraj dokładnie skórkę wtedy grejfrut bedzie Ci smakował!

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doctor jak nie lubisz gorzkich to proponuje Ci gatunek, czy odmiane "sweet" u mnie w sklepie takie są, a sok z nich jest za***isty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Nie jestes wazeliniarzem, ale chyba kazdy lubi byc mile polechtany...
Jesli nie lubisz gorzkich, to tak jak Ci radzil SMyk, poszukaj odmian slodkich. jesli takich nie znajdziesz, to zawszemozesz lekko posypac slodzikiem w proszku. Co do obierania z bialego miazszu, to podobno nie wolno z niego rezygnowac, bo tam jest najwiecej witamin i skladnikow mineralnych, ale ja tez go nie lubie, Tak wiec mamy nastepna wspolna rzecz )

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co powiecie na temat jablek .. czy przy cwiczeniu i zrzucaniu zbednego tluszczyq sa przydatne .. czy lepiej je wogle wykluczyc .. bo odkad widze jak wspominacie o owocach to nikt nie mowi o jablkach .. co o nich powiecie ?

postrafiam ;)
Krzylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
z jabłek lubię tylko mekintosze (zapomniałem jak sie pisze...) innych nie lubię...podobno żeby się dobrze odchudzić najlepiej jeść arbuzy,ogórki i truskawki (podobno mają mało cukru)

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie się podziała moja siła?!

Następny temat

cholerny tluszcz

Wiecej