SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ustawki treningowe

Dodaj odpowiedź

Warszawa - OneWay Health Club [00:00]

Wysłana -
Szykuje się kolejna mega ustawka na OneWayu. Ekipa jeszcze większa niż ostatnio Obecność potwierdzili - ja, Luki, Adam Suker, Kacper Tofil, Sebastian Mielecki, Karpiu, Szmexy, Marta Kwiatkowska, Banan, plus prawie każdy z osobą towarzyszącą Jako że i tak jest nas już bardzo dużo, szukamy tylko jednej chętnej osoby do treningu.
Termin - sobota, godzina 15.
Miejsce - siłownia OneWay Health Club, Bemowo, Ul. Czumy 3.

Dla zachęcenia - foto z ostatniej ustawki u nas Zapraszam!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Będzie grubo
Ja mogę kogoś z Łodzi zabrać, ale nie wracam bezpośrednio po treningu do domu tylko późno w nocy lub nawet w niedzielę, także powrót trzeba byłoby sobie ogarnąć
Wysłana -
potężna ekipa, to w sobote 2 ustawki w dwóch różnych miejscach , sfd podbija Polske :D
Wysłana -
Będzie ogień w każdej serii :D
Wysłana -
Szkoda, że nie mogę znowu
Ale duchem będę z Wami :D

Szmexy godnie mnie reprezentuj tam i nasz TeamGruby4Life !
Wysłana -
No my Misiek to się cbyba nigdy nie dogramy
Wysłana -
Wiadomo juz co tam będzie grane na treningu? Jak coś akurat mi wypada w piątek to sobie przesunę
Wysłana -
Kurde mocno myśle, żeby na jeden dzień pojechać. Co to jest 700km i 7h jazdy w dwie strony .

Tylko noga mi wypada, a to mały fun
Wysłana -
dawaj Bzyku dawaj
odnosnie treningu, przy tylu osobach na bank beda mniejsze grupy i rozne partie , przeciez wszyscy nie zrobią tylko klaty

mi wypadaja barki z tricem ,ewentualnie nogi jak przestawię dni ale ogolnie to i tak bede glownie techniczną stronę ogarniał, wiec sie nie nastawiam na to ,ze bedzie to normalny trening
Wysłana -
Dokładnie jak Banan pisze - raczej grupkami będziemy coś robić tak jak ostatnio, bo w tyle osób tego samego nie da rady. Mi akurat wypada PUSH.
Bzyku no dawaj, taka okazja się prędko nie powtórzy W razie czego mogę przecież przekimać (bo Karpiu chyba wraca do siebie?).
Wysłana -
Tak. Ja wracam do Łodzi :)
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź