SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warszawa - OneWay Health Club

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Szykuje się kolejna mega ustawka na OneWayu. Ekipa jeszcze większa niż ostatnio Obecność potwierdzili - ja, Luki, Adam Suker, Kacper Tofil, Sebastian Mielecki, Karpiu, Szmexy, Marta Kwiatkowska, Banan, plus prawie każdy z osobą towarzyszącą Jako że i tak jest nas już bardzo dużo, szukamy tylko jednej chętnej osoby do treningu.
Termin - sobota, godzina 15.
Miejsce - siłownia OneWay Health Club, Bemowo, Ul. Czumy 3.

Dla zachęcenia - foto z ostatniej ustawki u nas Zapraszam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Będzie grubo
Ja mogę kogoś z Łodzi zabrać, ale nie wracam bezpośrednio po treningu do domu tylko późno w nocy lub nawet w niedzielę, także powrót trzeba byłoby sobie ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
potężna ekipa, to w sobote 2 ustawki w dwóch różnych miejscach , sfd podbija Polske :D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Będzie ogień w każdej serii :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Szkoda, że nie mogę znowu
Ale duchem będę z Wami :D

Szmexy godnie mnie reprezentuj tam i nasz TeamGruby4Life !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wiadomo juz co tam będzie grane na treningu? Jak coś akurat mi wypada w piątek to sobie przesunę

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Kurde mocno myśle, żeby na jeden dzień pojechać. Co to jest 700km i 7h jazdy w dwie strony .

Tylko noga mi wypada, a to mały fun
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
dawaj Bzyku dawaj
odnosnie treningu, przy tylu osobach na bank beda mniejsze grupy i rozne partie , przeciez wszyscy nie zrobią tylko klaty

mi wypadaja barki z tricem ,ewentualnie nogi jak przestawię dni ale ogolnie to i tak bede glownie techniczną stronę ogarniał, wiec sie nie nastawiam na to ,ze bedzie to normalny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Dokładnie jak Banan pisze - raczej grupkami będziemy coś robić tak jak ostatnio, bo w tyle osób tego samego nie da rady. Mi akurat wypada PUSH.
Bzyku no dawaj, taka okazja się prędko nie powtórzy W razie czego mogę przecież przekimać (bo Karpiu chyba wraca do siebie?).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Tak. Ja wracam do Łodzi :)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kraków - Gym Park

Następny temat

27.05.2016 Gym Park Kraków - Więcej i mocniej :-D

Wiecej