SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warszawa - GDZIE DOBRZE, ZDROWO I NIEDROGO ZJEŚĆ?

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Witam! Nie znalazlem podobnego tematu. Wiadomo treningi treningami, ale czasami po prostu nie wyda zabrac pojemnika czy tez pojemnikow by zjesc tyle ile musimy. Pytanie do Was forumowicze! Gdzie czasami stolujecie sie w ramach normalnych posilkow. Oczywiscie nie chodzi mi o cheat meale. O nie nietrudno.

Osobiscie polecam Nordfisha, np. w Arkadii czy Wola Parku. 15,9 zl, dorsz w panierce (BARDZO latwo mozna ja zdjac) do tego dajemy ile sie zmiesci dodatkow na telerzu. Mozna wybrac pieczone ziemniaczki czyli dobra alternatywa dla ryzu i kasz. Do tego smaczne i nieslodzone, chudziutkie bez dodatku tluszcow surowki.

A Wy co polecacie?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1080
Z tego co gdzies widzialem chyba w Piasecznie otworzyli 1 restauracje dla kulturystow, ze tak nazwe :) Byl moze ktos ? Ceny jakies w normie ?c


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-18 10:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
Do Arkadii mam daleko, ale jak tam będę to chętnie zjem dorsza skoro polecasz :)
ja stołuje się w Blue City, chodzimy tam na obiady, polecam jedzenie w Bali Cafe & Dim Sum House (chyba dobrze napisałem) ta restauracja jest od niedawna ale bardzo nam zasmakowało tam jedzenie, dobre jedzeni jest tez w Doner City a typowo polskie potrawy są w Chacie pyszności :) polecam bardzo smaczne duże porcje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
ja zawsze wchodzę na kulinarnika, bo tam oprócz tego, że pokazują mi nowe knajpki w mieście to są też różne bieżące oferty specjalne, w tym właśnie dużo uwagi poświęconej zdrowemu żarciu, a skandynawskie żarcie swoją drogą nie jest złe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235
Polecam tzw "chińczyka" przy metrze słodowiec. Tanio, dużo i smacznie.
Ten bar nazywa się "Hami"
Średnia cena porcji to 11zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Chinczyk na ul Pruszkowskiej na ochocie, cena w porządku ja potrafie sie nawet przejeść więc porcje są spoko, jedzienie pyszne

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 124 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306
W Warszawie - Polinezyjska, Ursynów, lokal Party Pizza i pizza wegetariańska Jakoś nie wierzę, że w lokalach można dostać mega zdrowe jedzenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17050
chinol hami na marymoncie a teraz i na jelonkach(człuchowska) - super jedzenie za rozsadne pieniadze! szczegolnie ryz smazony z czym tam lubisz, jak lubie z wolowinka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Ten Hami strasznie przereklamowany IMO. smacznie jest na Batorego w chinolu, i Que Hongu (Plac Zbawiciela). Sam uwielbiam kebab w Kebab Kingu na Kabatach. Warto sie przejechac. Biore talerz - mieso i surowki (bez frytek, ryzu, itd). Za 20zl mozna sie fajnie i w miare zdrowo (:D) najesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Siema,

a co myślicie o Zapiecku na Starym Mieście? Chciałbym tam zabrać dziewczynę na coś smacznego:). Poza tym miejsce fajne bo blisko starówki.

Zmieniony przez - cedro w dniu 2013-12-27 14:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Dla zainteresowanych - bylem w tamtym tygodniu na Slodowcu i wszystkie budy z kebabami / chinczyki zniknely :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
ja od czasu do czasu lubie przejsc sie do jefsa na zeberka wolowe, czy tez hamburgsa :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Praca, odżywki !!!

Następny temat

PRACA W KLUBIE JAKO INSTRUKTOR

WHEY premium