SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Warek - pytania dietetyczne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1862
Witam po miesiącu. Niestety nie jest zbyt owocny ale nie ma co się dziwić jak nie trzymałem diety.

Rezultat waga w miejscu pas ze 100 na 99

Najgorsza jest świadomość że zmarnowałem miesiąc czasu.
Ale nie poddaje się zobaczymy jak pujdzie luty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Postaraj się więc wyciągnąć wnioski z tego co zrobiłeś źle i zrobić wszystko, aby je zmienić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie bez powodu istnieje powiedzenie, że człowiek uczy się na błędach zatem zrewiduj swoje podejście do żywienia i zacznij działać w dobrym kierunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1862
Ten tydzień zrobię sobie tak:
Nie ważę jedzenia.
Jem tylko zdrowe posiłki w tym full warzyw tzn ile dam radę wcisnąc. Na słodycze nawet nie zerknę. Będę pił 3litry niekalorycznych płynów. Zaryzykować nie zaszkodzi a nuż się uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Czyli znowu nie trzymasz diety i liczysz na sukces? Nie rozumiem idei wlewania w siebie określonej ilości płynów. Które tutaj niebezpiecznie określono jako niskokaloryczne. 3 litry nikokalorycznego soku np? Płyny to raczej powienny być praktycznie "bezkaloryczne" - woda, herbaty, napary ziołowe (jak ktoś lubi), kawa.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1862
Tak bo cuda się zdarzają :D

A na poważnie to nie będę miał jak ważyć.
A to niskokaloryczne to sok pomidorowy i woda z odrobiną domowego soku z sokownika robione na jesieni z owoców luz czarnego bzu czyli cukru symbolicznie. A czemu nie czysta woda a temu że urozmaicenie.
Czemu 3 litry bo przy mojej masie zalecane jest minimum 2.5 a jak mało się pije to się odwadnia organizm a ja chcę się dokładnie zwarzyć.
W niedzielę dokładne pomiary zobaczymy.



Zmieniony przez - Warek w dniu 2018-02-05 14:40:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Twoje podejście jest co najmniej, niezrozumiałe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1862
Oj nie każdy ma takie same warunki, możliwości... itd
Wiem że ważenie produktów jest najrozsądniejsze ale jak się nie da to się nie da.
Musi tak zostać w przyszłym tygodniu mam w planach robić zrzuty diety przez cały tydzień. Mam nadzieję że się nie wypniecie i pomożecie.
A i jeszcze jedno trzeba uczyć się życia bez wagi kuchennej-tak mysle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Skoro się nie da, to nie ma wyjścia. Rób tak, jak jesteś w stanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ne widzę nic złego w korzystaniu z wagi kuchennej - to nie upośledzenie jakieś. Z czasem człowiek nabiera wprawy w szacowaniu porcji, ale pojawiają się produkty rzadziej używane i wtedy waga jest pomocna. Jednak nic mnie nie przekona do zasadności popijania słodzonej wody, jak i wlewania w siebie jakiś założonych w litrach ilości
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstępy czasowe między posiłkami :) pytanie

Następny temat

masa CZY redukcja -> 4 msc treningu+FOTKI+analiza skladu ciala

WHEY premium