SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wallid Ismail: "Rickson zabije Sakurabę"

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645


Można powiedzieć, że jest prekursorem Sakuraby. Długo przed tym zanim Kazushi Sakuraba otrzymał przydomek The Gracie Hunter, Wallid Ismail, obecny głównodowodzący organizacji Jungle Fight, używał tego samego przydomka. Zawdzięczał go swoim niezapomnianym walkom BJJ przeciwko rodzinie Gracie. "Rickson zabije Sakurabę" - stwierdził, gdy rozmawiano z nim na temat możliwej walki obu Panów na gali sylwestrowej K-1.

Wallid powiedział także, że jest pod wielkim wrażeniem tego, o czym mówił Paulo Filho w wywiadzie dla GRACIEMAG: "Nadal nie rozmawiałem z Paulo o tym tajnym treningu, który wykonują. Chciałbym móc go zobaczyć".

Ismail, po tym jak Japończyk został wolnym agentem, stwierdził, że nikt nie zrobił dla jego kariery tak wiele jak Pridei że K-1 najprawdopodobniej musiało zaoferować mu ogromną sumę pieniędzy, a więc co mogłoby pozwolić zarobić im aż tyle kasy? - oczywiście walka pomiędzy Sakurabą a Ricksonem.

Kazushi Sakuraba do tej pory rozprawił się z Roycem, Roylerem, Renzo i Ryanem. Czyżby Rickson miał zostać 'wybawicielem' rodziny?

"Oczywiście, że mógłby" - mówi Ismail - "Sakuraba jest fenomenem, jestem tego pewien. Dokonać tego, czego dokonał paląc i pijąc - musi być fenomenem, ale Rickson wygra".

Pod koniec wywiadu jego bohater obiecał, że niedługo ma zamiar zająć się organizacją nowej gali, która będzie nosiła nazwę Fight for the Jungle.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ryan przeleciał laskę jakiemuś fajterowi a ten się fkarfił i użył giwery! Ryan dostał 2 kulki w ptaka/jaja i już chyba jest po jego karierze!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7677
Myślę,że nie dojdzie do walki pomiędzy Ricksonem a Saku,z wiadomych przyczyn - wiek Ricksona.

"Mam tylko jeden cel-Rozwój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7672
"[...] mówi Ismail - 'Sakuraba jest fenomenem, jestem tego pewien. Dokonać tego, czego dokonał paląc i pijąc - musi być fenomenem [...]'"

to bym dorzucił do tej płomiennej debaty na temat fenomenu Sakuraby, która sie na tym forum niedawno odbyła

Krasnoludki, które można spotkać w lesie to nie mali ludzie, ani dzieci.
Są to zwierzęta i mogą przenosić choroby.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Rickson sie zesra, conajwyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Poza Saku bardzo chciałbym zobaczyć naprzeciwko Ricksona Basa Ruttena, który od bardzo dawna chciał się z nim zmierzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ja chciałbym zobaczyć kogokolwiek walczącego z Ricksonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A ja bym chciał się napić i zapalić z Saku!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
/jak dwa powyższe posty /

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
"Dokonać tego, czego dokonał paląc i pijąc - musi być fenomenem"
"A ja bym chciał się napić i zapalić z Saku!"

hahah dokładnie, ja też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Myślę, że byłoby nas więcej...
A co do ewentualnej walki, to wynik byłby większą zagadką niż starcie Silva - Big Nog...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Też bym chciał zobaczyć Ricksona z Sakurabą, było by ciekawie i stawiałbym na Saku

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muay-thai

Następny temat

Werdum mówi o drugiej rundzie GP i Cro Copie!

WHEY premium