SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walki za kasę?!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaką macie opinię odnośnie walk za kasę? Czy nie godzi to w honor prawdziwego wojownika czy raczej stanowi dla niego intratną motywację?
Czy sądzicie, że VT (inne) przyciąga fighterów ze względu na prestiż zmierzenia się z najlepszymi czy raczej kierują "ochotnikami" względy finansowe?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
ja walcze w pride o honor mojego brata zabitego przez nieuczciwego karateke i chce znalezc kolesia, ktory porwal mi dziewczyne

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
esco... BEZ JAJ !!!

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wedlug mnie w Polsce jest to malo rozpowszechnione, ale
na wschodzie zdarza sie dosc czesto,ze w jakiejsc willi na uboczu organizuje sie walki bez regul na smierc i zycie, stawki sa bardzo wysokie (ale nie zawsze dla fightera), wiecej na tym zarabiaja ludzie przyjezdzajacy ogladac takie walki i robiacy zaklady o duze pieniadze, a ze jest to zakazane i nielegalne to tym bardziej dodaje calemu przedstawieniu pikanterii. Prawda jest taka, ze aby wystartowac w takich zawodach trzeba byc pewnym siebie i miec jaja. A czy "godzi to w honor prawdziwego wojownika " na to musi odpowiedziec sobie kazdy sam, kazdy ma inny honor i inne sumienie. Jezeli robi to ktos z wlasnej nie przymuszonej woli to nie mozna go za to potepiac.

Grizlli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O honor to ja mogę walczyć w kazdej chwili i z każdym na ulicy czy w klubie. Ale na turnieju to z jakiej paki mam dawac zarabiac organizatorom a samemu nawet na lekarza jakby co nie miec? Tutaj honor wlasnie na tym polega aby cenic siebie i innych zawodnikow, i za fistaszki lba ku uciesze gawiedzi i promotorow nie nadstawiac.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Pewnie ,ze tak dla zawodowca obraza moze byc tylko zbyt mala stawka lub zbyt cienki przeciwnik.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rickson wyjasnil to kiedys tak. Sa dwa rodzaje walki. Jako profesjonalista i sprawy osobiste. Jesli ktos chce z nim walczyc to ma dwa wyjscia. Albo znalezc promotora ktory zaplai tyle ile Ricksonowi odpowiada. A on sie ceni. Albo przyjechac do jego klubu i sie bic. Roznica jest taka ze w pierwszym wariancie o koncu walki moze zadecydowac kazdy z jej uczestnikow, sedzia, sekundanci, w drugim tylko zwyciezca. I to ze ktos klepie nic nie znaczy i w niczym nie uratuje mu np reki przed zlamaniem.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piękne słowa i jakże słuszne. Trzeba tylko jeszcze walczyć jak Rickson

Rickson
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzyjnosc BJJ

Następny temat

Zlot forum Sztuki Walki

WHEY premium