SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka w parterze Krakow

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Witam,
Chcialbym poprosic o informacje czy w okolichach rynku glownego znajduje sie jakis rozsadny klub w ktorym mozna potrenowac walke w parterze (MMA odpada)?
Znalazlem klub Gota w ktorym treningi BJJ odbywaja sie 2x w tygodniu, czy jest tu ktos kto tam trenuje i moglby sie podzielic opinia?

Prosze wybaczyc za brak polskich znakow, klawiatura odmowila posluszenstwa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obecnie nie trenuję w Gocie. Trenowałem jakiś czas temu. Nawet prowadziłem zajęcia przez kilka lat (Muay Thai).
Prowadzącą BJJ - Weronikę Zygmunt znam osobiści. Na co dzień trenuje w Grappling Kraków. Nie będę się rozpisywał o jej sukcesach ponieważ...
- pytasz o treningi a nie o sukcesy trenera,
- nie byłem nigdy na jej zajęciach (trenowałem z nią w Grapplingu),
- nie ma nic lepszego w parterze w okolicach Rynku,
- nie rozumiem dlaczego nie mógłbyś iść raz zobaczyć jak wyglądają treningu - o ile wiem, pierwsze wejście jest darmowe.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Twoja kolezanka MMA chyba jako jedna z niewielu kobiet podala w swoim profilu prawdziwa wage :P

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav maga czy siłownia ??

Następny temat

Kilka pytań dotyczących MMA - Treningów na worku

WHEY premium