SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka uliczna

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez F|re z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Mam nadzieję, że czas tu spędzony nie będzie czasem straconym. Chwilowo jestem na etapie poszukiwania jakiegoś dobrego klubu sztuki walki. Zastanawia mnie boks tajski. Po prostu szukam skutecznej obrony w warunkach realnych np. na ulicy. Jestem otwarty na różne propozycje i chętnie porozmawiam z innymi ludzmi!!! Mogę również mymienić się z kimś własnymi doświadczeniami. [email protected]

Jurek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0


Sambo to faktycznie swietny styl "rzutowy".
Natomiast jak ktos chce kombinowac to Bjj do parteru, zwarcia i dojsc do przeciwnika, zapasy (wolne i judo badz Sambo do rzutow i sprowadzen, boks, a nastepnie Thai box (nie odwrotnie) do stojki i jakis filipinski styl dla palek i noza.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
nie tan dzial ale BJJ powinno byc tym czego szukasz.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli chcesz naprawde skutecznie sie obronic na ulicy, to musisz poswiecic trenignom sporo czasu i nie powinienes skupiac sie na jednym stylu. Najlepiej raz w tygodniu cos dla parteru, raz cos dla stojki i raz jakies kopniecia i uderzenia. Wszyscy moi znajomi ci z czarnymi paskami i nie tylko tak twierdza. A sa w srod nich ludzie ktorzy trenuja JJ J Kickboxing, Sambo, Taekwondo i inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Moim skromnym zdaniem najlepsza kombinacja to:
BJJ, Sambo do parteru
Judo, Zapasy do rzutow
Boks, Kickboxing do stojki
I jakis Combat (np. Krav Maga) jako uzupelnienie.

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie w 99% z przedmowca;)

(no moze zamiast combatu jako uzupelnienie dalbym jakies walki palkami z filipin(Dogbrothers!;)albo inne takie dziwolagi...

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
i ja popieram, zwłaszcza pałki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
A jak Ci ktos zalozy trzymanie (tego nie da sie wykluczyc, nawet jak jestes dobry w parterze) to co? Z palki mu strzelisz? trzeba umiec palce w oczy i za jajka lapac czasem

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a czy ja napisałem, ze nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bardzo rozumię kombinacja Bijj i sambo to prawie to samo a sambo tylko do parteru to nieporozumienie, wiele dżwigni wykonywanych jest w stujce zwlaszcz na staw kolanowy że nie wspomne o rzutach gdzie po upadku masz zalożoną dźwignie o ile wcześnie nie złamono ręki tak więc nie ograniczał bym sambo tylko do używania w parterze. bo to strata

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Dzieki, nie wiedzialem

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do menel możesz skontaktować mnie z kimś kto ćwiczy również sambo muj e-mail w profilu, dzięki

Rickson
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Ricksona Gracie?

Następny temat

Nos

WHEY premium