SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Tsubame33

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obiecałam, wiec wrzucam moje 5 groszy
















1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607781
W podciaganiu rzeczywiście kobiety górą, ale nie jest to jakas miażdząca róznia, poza Tsu to raczej 1-3 powtórzenia więcej Za to w przysiadach panowie byli lepsi, oczywiście nie licząc Tsu, która rozłozyła konkurencję W pompkach było róznie, na pewno podwyższenie nie ułatwiło osiagnięcie wysokich wyników - Tsu robiła wersję męską Za to w brzuszkach Pan Jan opanował naszą babską sztukę tajemną i jako jedyny Pan przekorczył liczbe 100 powtózeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Brawo Tsu! Nie wiem jak reszta - ale ja jestem pod wrażeniem!

Paatik, to fajny trening wyszedł z rana szczególnie te przysiady się przyjęły, brzuszki robiłam też dwa razy, bo za pierwszym źle nagrałam... tak, że jeszcze pewnie to powtórzę pompki robiłam jako pierwsze, wiec oczywiście sie pomyliłam w trakcie, ale drugi raz juz nie nagrywałam.

Juz widzę, ze brzuszki do poprawy, bo zapomniałam, ze ręce za głową maja być


Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-08-09 11:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Pompki również do poprawy. O ile mnie wzrok nie myli, masz o jedno krzesło za dużo

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607781
Tsu ciesze się, że jesteś Ale zaszalałaś z filmami.

Za pompki szacun, Ty to masz moc Pamiętasz, że w tym konkrsuie jest również wersja łatwiejsza dla kobiet?
Przy 7 powtórzeniu mały błąd, ale szybko poprawione. Zrobione aż 16, ładnie.

W podciąganiu 6, ostatnie już trochę opóźnione Tu tez mamy ułatwienie, moze byc guma.

Dokumentacja wagi hantli profesjonalna Trochę brakuje głębokości przysiadów w niektórych powtórzeniach i nie widac dokładnie, ale mam nadzieję, że nie opierasz łokci o nogi.

W brzuszkach ręce za głową i dobrze jakby stopy było widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Pompki również do poprawy. O ile mnie wzrok nie myli, masz o jedno krzesło za dużo

Damskich mam już dość, to mierzenie wysokości jest upierdliwe wole zrobić mniej, a po swojemu
Brzuszki już poprawiłam, znów bez stóp... coś się zmieścić nie mogę w kadrze ale chyba w czwartym powt. za bardzo wie wychyliłam i widać, że się o nic nie zapieram




Za to w podciaganiu nie wykluczam użycia gumy w przyszłości, choć będę mieć problem z udokumentowaniem jej oporu, bo nic nie jest na niej napisane i już nie pamietam ile to było... ale poszperam, może znajdę na Allegro.

W przysiadach nie opierałam łokci, chociaż korciło pod koniec nast. razem spróbuje trzymać hantla wyżej.

Viki, czuje, że brzuszków w tym konkursie to się naoglądasz i przysiadów



Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-08-09 15:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607781
Tsu na brzuszki popatrze później, bo zaraz wychodze. W przysiadach zapomniałam napisać - 28 zrobione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Powodzenia! Trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607781
Tsu w brzuszkach u góry łokcie powinny dotknąć kolan, a stopy nie mogą oderwać się od podłogi. Trzeba mocno wcisnąć stopy w podłogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Tsu w brzuszkach u góry łokcie powinny dotknąć kolan, a stopy nie mogą oderwać się od podłogi. Trzeba mocno wcisnąć stopy w podłogę

Ok, poprawię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs Biring Sally Up wg ojana

Następny temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Jezoo

WHEY premium