SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny konkurs Biring Sally Up wg ojana

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
No to i ja się zatańczę z Wami







Zmieniony przez - ojan w dniu 2018-08-09 08:16:21
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Viki - pochwaliłaś mnie bardziej niż niektóre sąsiadki to robią przed moją żoną
Miałem wątpliwości czy nie będzie kłopotliwe odtwarzanie tej muzyki w czasie wykonywania ćwiczeń ale widzę, że wszyscy poradzili sobie znakomicie a i mi też się to udało .

Udział w zabawie pozwala mi utrzymywać sprawność w wykonywaniu planków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Byłem właściwie pewien, że nie wytrzymasz i wyrzucisz disco polo na rzecz disco negro

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
_Szajba_
Byłem właściwie pewien, że nie wytrzymasz i wyrzucisz disco polo na rzecz disco negro
Nie jestem tak jednostronny jak mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka - w czasie treningów lecą aktualne przeboje disco polo oraz eska TV.
Mam problem samemu załączyć kamerę oraz komputer z melodią aby zmieścić się w czasie podanym przez autora konkursu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Puść muzykę w trybie replay, na spokojnie poustawiaj kamerę i włącz ją pod koniec pierwszego powtórzenia utworu
I pompuj

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
_Szajba_
Puść muzykę w trybie replay, na spokojnie poustawiaj kamerę i włącz ją pod koniec pierwszego powtórzenia utworu
I pompuj
Zastanawiałem się nad tym - trochę długo trzeba czekać. Na replay załączyłem przy brzuszkach i trochę zaskoczyła mnie przerwa w graniu .

kabo9 - określenia taniec użyła Viki zapraszając do udziału w konkursie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Można się cieszyć (ten kto chce i potrafi)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Proszę o ocenę moich filmików

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607489
Panie Janie jestem zaskoczona

W pompkach są 4 poprawne powtórzenia a później to już taniec własny I klatka powinna mieć cały czas kontakt ze sznurkiem na dole

W przysiadach przy 11 powtórzeniu był mały błąd, ale w sumie 26 zrobione.

W brzuszkach jedna piosenka ok, czyli 28 powtórzeń, niestety nie było wystarczająco długie przytrzymania w dolnej pozycji w trackie pauzy pomiędzy utworami Ale potencjał jest, trzeba tylko zsynchronizować z piosenką. I dobrze by było oprzeć całe stopy o podłogę


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-08-09 14:19:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki
...trzeba tylko zsynchronizować z piosenką.

No to pozamiatane

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130566
Viki
Panie Janie jestem zaskoczona
W pompkach są 4 poprawne powtórzenia a później to już taniec własny I klatka powinna mieć cały czas kontakt ze sznurkiem na dole
W przysiadach przy 11 powtórzeniu był mały błąd, ale w sumie 26 zrobione.
W brzuszkach jedna piosenka ok, czyli 28 powtórzeń, niestety nie było wystarczająco długie przytrzymania w dolnej pozycji w trackie pauzy pomiędzy utworami Ale potencjał jest, trzeba tylko zsynchronizować z piosenką. I dobrze by było oprzeć całe stopy o podłogę
Też jestem zaskoczony

Sznurek jest wiotki i gdy nie jest napięty to może się obniżyć a wtedy klatka go nie będzie dotykać co jednak powoduje, że mięśnie pracują ciężej. Przy mocno napiętym sznurku oparcie na nim klatki pomaga w wykonaniu większej ilości powtórzeń . Poza tym zgadzam się, że tańczyłem w pompkach solo i w dowolnym
stylu

Szajba - tą synchronizacją to rzeczywiście pozamiatane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg nocnej furii

Wiecej