SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga odpowiednia do wieku...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10
Dobra najpierw wszystkich witam to mój pierwszy temat :)A teraz moje pytanie... poprzedzone oczywiście najpierw marudzeniem. Otóż niedawno wzięłem się za swój wygląd. A ściślej zaczęłem się odchudzac. Miałem 16 lat 180 cm wzrostu i ważyłem 81 kilo. Zaczęłem się odchudzac bo miałem dośc tego że ciągle mnie nazywano miśkiem albo grubasem itd. Zaczęłem drastycznie i niezdrowo ale są efekty. Teraz mam 180cm. wzrostu i 69 kilo wagi. A wiek ciągle ten sam... I moje pytanie brzmi Ile powinienem ważyc w wieku 16 lat przy moim wzroście? Bo moja matka mówi że już wystarczająco schudłem ale ja wiem że nie bo jeszcze mam trochę brzucha. Powiedzcie proszę bo to dla mnie ważne ponieważ w ten sposób udowadniam sobie że potrafię... dzięki z góry.

Być albo nie być oto przestarzałe jest pytanie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
Duza pomoca dla ciebie bedzie wejscie u gory po lewej stronie w zakladke "serwisy"->"atlas cwiczen" tam masz duzo o treningach masowych. warto poczytac np. o tym ze jezeli wykonujesz trening 3 dni w tyg. to co 2 dni. I o ulozeniu cwiczen by daly jak najwiekszy efekt. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jeśli nie jest to widoczna nadwaga, która utrudnia codzienne czynności zyciowe, to nie ma się czym martwić.

po prostu duży chłop rośniesz.
najważniejsze są dobre, zdrowe nawyki, a nie odchudzanie,

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2006-07-20 11:39:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem ważysz już nawet za mało

jesteś już prawie dorosły i powinieneś ważyć z 75 kg

co do brzucha to samo odchudzanie go nie zlikwiduje - potrzebne są ćwiczenia aerobowe - bieganie, pływanie, rower, a jeść powinieneś normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
nigdy nie odchudzaj sie drastycznie, zwlaszcza bez bardzo dobrze dobranej diety. Taka waga jaka masz teraz jest, imo, odpowiednia wiec staraj sie ja po prostu utrzymac :) Albo przytyc ale w miesnaich, nie w tluszczu

meF

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
nieodchudzaj sie wiecej bo bedziesz wygladal jak anorektyk, wage juz masz strasznie niska

oczywiscie kazdy ma troche inny typ budowy ciala i stosunek bf do masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
samo odchudzanie Ci nie pomoze, zacznij ćwiczyc +jakies aeroby

moim zdaniem teraz wazysz za mało, mam tyle samo wzrostu ale waze 73 i jest dobrze, wiec postaraj sie dojsc do 73-75, ale zeby nie był to tłuszcz tylko postaraj sie nabrac miesni .

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 932
odpowiednia waga dla przeciętnego 19 latka to 70-75kg więc napewno nie ważysz za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
eeeee tam.
a jak ktoś ma 160 albo 195 cm to też będzie to dla niego odpowiednia waga?

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2006-07-23 10:09:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 122
O stary, ale masz problem, ja przy 184 cm ważę 67kg mimo iż jem bardzo dużo...chciałbym ważyć z 75kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Ściemniacie z tą wagą. Według moich obserwacji to większość nastolatków waży ok. 60 kg, chyba że ćwiczą na siłowni.
75 kg przy 180 cm to wielu dorosłych ludzi tyle nie ma. Jak sie nie ćwiczy na siłowni to taka waga jest wręcz nierealna, chyba że przy wysokim BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
A ja waze rano 66 przy 182cm.I chyba ciagle mam niedowage.Ale na chudego niewygladam tylko na szczuplego ladnie zbudowanego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawny uraz kolana a kontuzje

Następny temat

TRĄDZIK!!!

Wiecej