SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga nie schodzi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
Mam 16 lat, 175 cm wzrostu około 70kg trenuje na siłowni 2-3 razy w tygodniu i efekty naprawdę są zadowalające, trenuje także piłkę nożną 5-6 razy w tygodniu, ale chciałbym zrzucić tkankę tłuszcza i odsłonić ładnie 6 pak i wyrzezbic mięśnie lecz pomimo dużo intensywności i aktywności fizycznej tłuszcz nie chce zejść, czym to może być spowodowane i czy niezbędna będzie redukcja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Proszę bardzo
9.Redukcja dla Juniora,czyli jak się do tego zabrać by DreamEvil https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 

zapoznaj się z tematem i w razie potrzeb pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Najlepiej rozpisze trochę swoją dietę bo to kluczowy czynnik przy odrzuceniu wagi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
Z dieta jest u mnie dość ciężko, nie mam jej ułożonej co do godziny i posiłku ponieważ cały dzień i grafik mam bardzo napięty a poza tym cały czas się zmienia treść mojego dnia i nie mogę ułożyć jednej której będę się trzymał, zazwyczaj jem z rana kanapki ser, szynka masło, w szkole 2 bułki i podobnym składzie przed treningiem jem jakiś batonik proteinowy lub banany po treningu (piłki) jem duży obiad, kurczak z ryżem, makaron z kurczakiem, różnie potem idę na siłownię i po siłowni na kolację robię coś na szybko ponieważ nie mam zbyt wiele czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale tu nie chodxi o jedzenie z zegarkiem w reku tylko aby to odzywianie bylo swiadome i zebys mial w posilkach dobrej jakosci bialko,tluszcze i weglowodany
Masz 16lat chodzisz do szkoly i nie masz czasu powaznie? ;) to raczej tania wymowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
2 treningi dziennie, wychodzę z domu o 6 rano wracam około 20, przed treningiem nie mogę jeść dużych posiłków aby potem nie zalegało mi to w żołądku, po treningu wracam dosłownie ma 30 minut do domu i od razu idę na siłownię wracam około godziny 20 po 20, muszę ogarnąć sprawę nauki i wyrobić się do 22 aby spać to 8 godzin i wyregenerowac się, ja bym tego wymówka nie nazwal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No popatrz ja wychodze o 5 do dwoch prac a wracam przed 19 pozniej silownia,wracam po 23 i daje rade..zrozum ze swiadome odzywianie to podstawa i bez tego ani rusz efektow nie bedzie albo slabe


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-06 13:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
Hmm teraz wracając do tematu, metabolizm mam dobry. jeśli chodzi o tkankę tłuszczową ona stoi w miejscu Ale przy tak dużej aktywności fizycznej ten tłuszcz nie chce iść w dół, rok temu miałem dużo mniejsza aktywność fizyczna a tłuszcz schodził. Niezbędna będzie redukcja jeśli bym chciał odsłonić ładnie cale mięśnie brzucha (aktualnie widać Górna część mięśni brzucha) i ładnie się wyrzezbic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Dieta to podstawa, jak się chce to można, a bez tego efektów nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1985
Lecz żeby mieć siłę na 2 treningi dziennie muszę czerpać dużo energi, z tłuszczów czy węglowodanów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bez diety , może być niemożliwe osiągnięcie celów jakie sobie założyłeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta, suplementacja, rady dla początkującego

Następny temat

Qbengrimm -dziennik treningowy- dość bycia grubym

WHEY premium