SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga musza w UFC?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8062

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
Jak donosi portal "MMA skałki" w marcu zobaczymy w oktagonie mało popularną wagę muszą (-57 kg/-125 lbs). Czekają nas walki Ian McCall vs.
Demetrious Johnson oraz Yasuhiro Urushitani vs. Joseph Benavidez. Przypomnijmy, że najbardziej liczącymi się federacjami w tej wadze są:
Tachi Palace Fights (TPF), Shooto, Pancrace oraz King of the Cage (KOTC). Co o tym sądzicie?

Ja osobiście uważam, że to zły pomysł, bo:
- waga kogucia jeszcze bardziej zubożeje
- powoli będzie się robił syf jak w boksie
- będzie dysproporcja wag lekkich i "leciutkich" i cięższych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Dobre walki, dobrzy zawodnicy, dobry pomysł. A co do syfu w boksie - to po dodaniu muszej, to zaczęło wyglądać jak kategorie wagowe w boksie ZANIM zrobił się w nim syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wg mnie strasznie zły pomysł, zniszczy to kategorie kogucią, już Johnson i Benavidez schodzą do muszej, i cała reszta małych skoksowanych kurdupli z BW też będzie chciała zbijać pewnie. Jakoś mi sie nie widzi oglądać Cruz vs Faber 8. Było 7 kategorii od koguciej do cieżkiej idealnie, po co to psuć

No i kurde lubie lekkie wagi ale 57kg to już troche przesada, jak jest 61 to jednak przyzwoita liczba z szóstką na początku, ale to "5" w wadze zawodnika jako pierwsza cyfra to już przeraża:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
W sumie to nie wiem, czy jest dostatecznie dużo zawodników, żeby zrobić tę kategorię. A jak będzie, to może zacząć brakować miejsca na kartach...

No ale raczej nie ma możliwości, żeby Danka przebolał jakichś bezdyskusyjnych asów, którzy walczą poza jego kurnikiem.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ja juz wyrazilem swoja opinie o tej kategorii w spamie :D

juz wolałbym super hw :p i kaszaloty zmęczone po 2 ciosach niz kurduple po 55kg (czyli dokładnie tyle ile zakładam se na wiosłowanie hantlą )



Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-12-12 22:21:15

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
SHW to byłby dopiero żal. Pewnie Brock by tam uciekł i obijał sobie wielorybów co nie mają pary po dwóch ciosach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ludzie pewnie bardziej chcieli by to oglądac niz kurdupli juz była gdzies ankieta, kategoria cruza i tak jest najslabiej oglądana , to co to bedzie tutaj no ale.. moze sie myle ;)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
No i kurde lubie lekkie wagi ale 57kg to już troche przesada, jak jest 61 to jednak przyzwoita liczba z szóstką na początku, ale to "5" w wadze zawodnika jako pierwsza cyfra to już przeraża:D

Ale zawodnik waży coś koło 60.

Przeca wszyscy tną wagę.

To oczywiście przekomarzanie się, bo nie wiem, co za różnica czy kogoś przeraża 57 czy nie.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
szkoda swoja droga , ze nie ma kat. puchowej , walczyły by dzieci do 14 roku życia, takie głodujące :D

zle nazwalem w sumie puchowa = piórkowa, powinna byc kat. styropianowa

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-12-12 22:35:36

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
LIPA jak dla mnie już ktoś napisał zacznie się mega cięcie i schodzenie w dół po pasy ITD, pozatym oglądam na stremie więc nie wiem czy ich doglądne

A tak powaznie wolałbym oglądać laski jak się grzeją niż uchodzców , ale to tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Taki Florian pewnie by i do 45 zbił oby tylko gdzies mistrzem zostac :D

ogolnie florain juz sie rozgrzewa by przejac ta kategorie




Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-12-12 22:49:31

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 140 - wyniki

Następny temat

Kupno izotoników czy węglowodanów?

WHEY premium