SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wady:kręgosłup, barki, klatka, biodra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 397
Witam. Otóż pora wziąć się za siebie ^^ bywa, że człowieka spotka motywacja w najmniej oczekiwanym momencie. Zacznę od tego, że mam wiele problemów, sam nie wiem jakie najgorsze (może serducho a może nie). Okres dojrzewania zacząłem fatalnie, nie dbałem o siebie, prawie nie jadłem, miałem gdzieś mrozy zimą (naprawde hardcore wersja), czasem sterczałem na mrozie zamyślony po 20 godzin, niezbyt ubrany itp. Do tego niestety od 15 roku życia ogromny stres, w rodzinie no i w ogóle :( nabawiłem sie chyba wszystkich dolegliwości przez stres. Uprawiałem kolarstwo i to jedyne w czym chyba jeszcze mógłbym być dobry, chociaż kardiolog to zabronił (ale on w ogóle twierdził, że nigdy nie jezdziłem), .... niestety 100km+ i musze robić przerwy na POWAŻNE wyginanie kręgosłupa.
To nie koniec, sam nie wiem czy nie mam jakiś wad genetycznych itd. Wziałem kabel usb i zmierzyłem sobie biodra, wyszło bardzo dużo bo 91 (same kości tam mam, tłuszczyk na tyłku raczej niżej mi przypada niż pomiar). Mój wzrost to 186, lat 22, waga... 65, zablokowałem sobie chyba mozliwosc przytycia, po prostu sie nie da. Hmm jak zmierzyć barki? To bym podał ile mam, by ktoś mógł ocenic czy mam wade barki/biodra.. jest jakaś tam genetyczna podobno taka. Zdjęcia mogę załączyć jakie będziecie chcieli. Kolejna sprawa, mam skoliozę, w połowie pleców albo lekko lędźwiowo, mam też lordozę i w tym całym dolnym odcinku pleców (który z przodu przypada na brzuch) jestem kompletnie sztywny = odpadają brzuszki, potworny ból no i zero efektu, nic sie tam nie zgina, najwyzej kontuzje. Co do klatki to nie wiem jak coś z nią zrobic, przy pompkach mam problem z oddechem, a wystają mi do przodu chyba troche konce ramion. Mięśnie nie chcą rosnac, dodam ze za młodu + jeszcze w trakcie dojrzewania zajezdzalem sie na rowerze i pewno mam ten rodzaj miesni ktory, sami wiecie, nie jest od rośnięcia. Czy ktoś tutaj byłby skłonny do porad korekcyjnych postawy, ewentualnie oceny co tam jeszcze ze mną nie tak ?? przepraszam za zamęt
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przez forum nikt poważny Ci nie doradzi, musisz się przebadać i to pewnie nie u jednego lekarza

na pewno pomogą Ci zdrowa dieta, zapewne basen, rehabilitacja (m.in. rozciąganie), co do ćwiczeń siłowych - niech lekarz się wypowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 397
mr_kultura: 'nikt poważny' :) ? no to niezłe jajca. Dopiero co pomyślałem o założeniu topiku, pewno umieszczę zdjęcia niedługo jak tylko domyję lustro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
a może to problem z psychiką,już kiedyś był taki jeden na forum co sobie choroby wymyślał-zwany później ginomenem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 397
flex1976: ale mi sie to z pietruszki nie wzięło, jeno dziewczyna mnie motywuje ^^ zaraz wrzucem foty jakieś...


[url]http://img199.imageshack.us/g/biodra.jpg/[/url]
[url]http://img294.imageshack.us/g/przodu.jpg/[/url]
umieszczałem fty pojedynczo w pierwszym poscie ale nie dało sie :(

Zmieniony przez - KarlLogan w dniu 2010-06-24 12:36:28

ech dobra.. zamknijcie/usuńcie temat czy coś, pozdro

Zmieniony przez - KarlLogan w dniu 2010-06-29 19:34:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powtarzam: jeżeli nawet ktoś ci będzie próbował 'doradzać' tu na forum, na podstawie samych zdjęć, nie będąc lekarzem, to jest to niepoważne i niebezpieczne.

idź do lekarza (najlepiej sportowego), dowiedz się jakie widzi ewentualne przeciwwskazania w sporcie dla Ciebie.. i działaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Dokładnie, ja tu zdecydowanie nie widzę nic złego (poza tymi majtami ), i myślę, że nawet jeśli ktoś się zna to nic nie zobaczy - ale skoro nie jesteś w stanie robić choćby brzuszków, to coś zdecydowanie nie gra.

Do lekarza i powodzenia.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 397
dzięki za odpowiedzi... no cóż. jak zbiore kasę to sobie zrobie 'turne' po lekarzach. i sorry za foty(majty) chcialem wyjsc jak najgorzej, a ja tam sie nie wstydam :P wiem ze jestem kosmo szczupły. pozdrawiam i miłego wieczorku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 213 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6814
hej pokaż te fotki na forum www.skolioza.xaa.pl tam są spece od wad postawy i na pewno ktoś z nich zobaczy co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
to wez nie ogladaj sie w lustrze i bedzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oczy i Siłownia ?

Następny temat

po treningu boląca szyja

WHEY premium