SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wacek odmówił posłuszeństwa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 378
Poratujcie dobrą radą.
Przed poznaniem laski masturbowałem się 1-3 razy dziennie. Po tym jak ją poznałem przestałem to robić a w trakcie zbliżenia poraz pierwszy w życiu odmówił mi posłuszeństwa i nie wstał.
Po tym zacząłem obserwować brak porannych erekcji, nie wiem czy były blisko przed poznaniem jej. Dodatkowo przez około miesiąc byłem na stimulu,tym słabszym już bez geranium.
Zrobiłem wyniki:
estradiol - 19.63 (11-44
prolaktyna - 7,15 (3,46-19,40
testosteron 443,01 (47,01-980,56) - nie wiem który bo czekam na jeszcze jeden wynik
Pozostałe, które są poza normą
pdw - 16.8 (9,8-16,1)
monocyty - 10,30 (2-10)
glukoza - 106 (70-99)
Tak jak stał wszędzie i zawsze tak teraz muszę sobie mocno pomagać ręką, lub stanie na chwilę przy partnerce. Ilość spermy i gęstość tak jak powinno być. Obecnie biorę zma, d3, k2, ashwagandha.
Czy to problem stanu zdrowia fizjologicznego czy psychicznego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Prędzej problem natury psychicznej i zbyt częstej masturbacji, poczytaj blog na dopaminie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To na pewno jedna kwestia , druga sprawa jak wygląda ilość snu, stresu, jak odżywianie , przed planowanym stosunkiem możesz sobie zarzucić trochę argininy rozszerzy Ci naczynia krwionośne łatwiej będzie osiągnąć i utrzymać erekcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 378
Masturbacji zawsze było tyle samo a przy innych zaliczeniach mogłem po krótkim czasie zaliczać drugi raz. Zmieniła sie perspektywa z zaliczania na stały związek.
Snu jest sporo 6-7h, choć mógłby być lepszej jakości. Jestem na zerowym bilansie kalorycznym. Dieta to przede wszystkim ryż, makaron, jajka, owoce, warzywa, jest monotonna


Zmieniony przez - ttomekkk w dniu 2017-11-25 17:20:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zaprzestań masturbacji i daj sobie trochę czasu , przy tym skup na tych pozostałych kwestiach i pewnie będzie ok, oraz wyluzuj bo przy stresie, presji albo jak 'głowa jest gdzie indziej' to się mogą pojawiać problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
ttomekkk
to problem stanu zdrowia psychicznego



Moim zdaniem.

Przyblokowałeś się wraz ze zmianą w życiu. Proponuję abyś załatwił to z osobą z którą aktualnie żyjesz lub wizyta u specjalisty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 378
Postudiowałem temat stresu bo stawiam na niego i tyle.
W tej chwili 3-2 dla miekkiego.


Zmieniony przez - ttomekkk w dniu 2017-11-26 14:58:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Na pewno nie możesz się tym stresować w trakcie czy przed czy dasz rade itp bo presje sam sobie zrobisz dodatkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Czynnik psychogenny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43505
Po pierwsze, jeżeli dajecie informację zwrotną, motywujecie do czegoś to nie używajcie słowa 'nie' bo ma on charakter negatywny i skupia sie problemie.
Nie myśl o niebieskim, no nie myśl o niebieskim. Pierwsze co pomyślisz to o niebieskim. Skupiasz się na problemie. Myśl o zielonym - to cel.
Tak samo jak ktoś piszę nie stresuj się, pierwsze co przychodzi na myśl to stres. Skupianie się na problemie nigdy nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, trzeba wyznaczyć realny cel, pierwszy krok, umiejscowić go w konkretnym czasie i zrealizować. Potem wyznaczać następne. Cel nie może być kogoś tylko musi być własny. Jak się czujesz? Jak było kiedy było dobrze? Co było powodem, że było dobrze? Dlaczego nie jest tak jak kiedyś? Jak powinno być? Co możesz poprawić? Co możesz zmienić? I po drugie. Jaki seksuolog zabrania masturbacji? To pomiędzy okresami bez współżycia wręcz obowiązek.




Zmieniony przez - pawel39 w dniu 2017-11-29 13:15:09

Zmieniony przez - pawel39 w dniu 2017-11-29 13:16:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
z czego wynika ten obowiazek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerwana klata

WHEY premium