SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ważyłem 128. Ważę 114. Będę ważył 95

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Oto efekty 2 lat ciężkiego zasuwania nad swoją sylwetką. W sumie jakby zebrać do kupy to odchudzam się jakieś 5 lat ale na serio traktuję to od niedawna. Nawet te ostatnie dwa lata też robiłem z przerwami, nie wierzyłem w siebie. Dopiero ostatnio przywaliłem z kopyta i poleciało pięknie i nie mam zamiaru więcej się paść.

PRZED (WAGA 128)


DZIŚ :






Wiek 25 lat
Waga 114 kilo (zszedłem ze 128)
Wzrost 184
Staż treningowy 2 lata (mniej więcej)
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 125
Obwód Pasa 117
Wyciskanie leżąc Nie wiem, bo nie mam kasy na siłownię
MC Nie wiem, bo nie mam kasy na siłownię
Przysiad Nie wiem, bo nie mam kasy na siłownię

Dieta : Zbilansowana reduckja, wcześniej niskowęglowodanowa, jeszcze wcześniej pełno różnych eksperymentów. Z tego wszystkiego efekty które byłem w stanie utrzymać zaczęły się dopiero przy zbilansowanej redukcji.

Trening : Po prostu ultra-zapieprz fizyczny w pracy. Poza tym biegi, marsze, treningi z hantlami (z braku laku dużo powtórzeń przy małym ciężarze).

Zmieniony przez - Pierdzimucha w dniu 2012-07-12 16:46:43

Zmieniony przez - Pierdzimucha w dniu 2012-07-12 16:48:40

Pierdzące Muszysko !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Gratulacje samozaparcia i pracuj dalej,

spróbuj zaoszczędzić sobie na siłkę, albo kup trochę sprzętu jak masz
kasy, ale podziwiam takich ludzi, pozytywnie :)

(uprzedzam)I niema co pieprzyc, ze przez 2 lata mogłeś więcej zrobić i jest źle, bo równie dobrze mogłeś nic nie robić prawda ? wiec na pewno się już nie poddasz :D

Pozdro i czekamy na kolejne efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
na przyszlosc wrzucaj foty z dalszej odleglosci jak z 20 cm... i powodzenia w dazeniu do celu

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Odchudzasz się 5 lat, od 2 lat "ciężko zasuwasz" i schudłeś 14 kg nadal będąc zalaną kulką. To ja nie wiem za co tu podziwiać. Weź się porządnie do roboty bo jest tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
J/w. Jeżeli pracujesz nad sobą poważnie od 2 lat - i zrzuciłeś de facto tylko 14 kg, z prawie 130 kg (!), to nie jest to imponujące. Ludzie tutaj w rok mają takie wyniki, że szczena opada. Ty po prostu mogłeś odstawić fast foody i śmieciowe jedzenie, a zleciało by więcej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Zgadzam się z przedmówcami. Jak na taki okres to trochę mało. Teraz weź się naprawdę w garść i jedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
wow, niesamowite, pewno przestałeś żreć jak świnia i mamy podziwiać że w 2 lata schudłeś 14kg z bębzona do mniejszego bębzona?? bzdurny temat, jak dla mnie nie wiem czym chciałeś się pochwalić

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
pojawil sie i najwiekszy hejter %)
pozdrawiam serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129056
n3x1983 po raz kolejny udowadniasz swoj totalny CYNIZM! w wypowiedzach idz lepiej popracuj nad swoja sylwetka bo jak narazie stoisz w miejscu nie zaliczajac progeresu.

Zmieniony przez - WSRH666 w dniu 2012-07-12 19:08:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
n3x1983 Po 1. nie chciałem się pochwalić tylko usłyszeć jak jest. Jakby było się czym chwalić, to myslisz że bym tu w ogóle wklejał jakieś zdjęcia ? Krytyka krytyką, ale taki ton wypowiedzi sobie możesz odpuścić - kim ty w ogóle jesteś chłopie żeby w taki sposób się do mnie zwracać ? Nie nauczyli cię w domu kultury ?

Wszystkim pozostałym dziękuję za szczery komentarz, za pare miechów wrzucę kolejne wyniki - nie wrócę tu do czasu gdy będzie faktycznie jakiś efekt. Mam teraz zamiar zjechać w 8 tygodni 8 kilo, trzymając się restrykcyjnie zdrowego żywenia i treningów.

Pozdrawiam i do zobaczenia za 8 tyg

Pierdzące Muszysko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 892 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12946
Pierdzimucha
n3x1983 Po 1. nie chciałem się pochwalić tylko usłyszeć jak jest.


Przecież sam dobrze wiesz że jak przestałeś się obżerać to jest lepiej niż było, ale zauważ że to nie forum aby pokazywać fotki z dużym bębzonem a nadal taki masz, to forum kulturystyczne, a twoja sylwetka takiej nie posiada. Co chciałeś usłyszeć?? że jest dobrze bo schudłeś 14kg?? Rozumiem wrzucić fotki od początku swojej przygody jeżeli już doszedł byś do jako takiej sylwetki, ale nie na tym etapie, chyba rozumiesz?? Nie ubliżam Ci tylko to irytujące

TO TYLKO MOJE ZDANIE, NIE KAŻE NIKOMU SIĘ NIM SUGEROWAĆ!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 lata treningu w piwnicach :D

Następny temat

745906 nowe fotki 2 strona

WHEY premium