SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W zgodzie ze sobą, na przekór wszystkim. NZN Gogol.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31753

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Strona sportowa: www.facebook.com/pages/NZN-Gogol-GYM/191930704240995

Z pozdrowieniami Natalia Gogol ActivLab


Zacznę słowami piosenki:
"Możesz robić to co chcesz,
Możesz być kim chcesz
Możesz żyć jak chcesz
Przed Tobą setki dróg stoi otworem
Ty stoisz przed wyborem od ciebie to zależy, która wybierzesz
Ale każda droga wymaga poświęceń
Nie ma tak ze coś samo z nieba ci wpadnie w ręce".

Sport w moim życiu pojawił się dosyć późno,bo w drugiej klasie liceum(wcześniej omijałam nawet w-f) i zaczęło się od biegania.
Siłownia od 2009 roku,ale ciężko ten okres nazwać treningami siłowymi a raczej była to zabawa byle dużo,często i spalając jak najwięcej kcal-typowe dla dziewcząt,które zaczynają ćwiczyć.

Kulturystyka nie była więc miłością od pierwszego wejrzenia ;)
Po pewnym wydarzeniu na początku 2010 roku zrobiłam drugie podejście do treningów i wtedy jeden z instruktorów widząc mój zapał pomógł mi wyjaśniając kilka zasad treningowych.
Nadal zależało mi bardziej na byciu szczupłą i drobną niżeli na mięśniach. Moja postawa zmieniła się dopiero pod koniec 2010 roku, w sumie nie potrafię wskazać dokładnie kiedy to się stało.
Zaczęło mnie to wciągać, podziwiałam pięknie ukształtowane ciała, nie chciałam być jak tłum w fitness klubach.
W treningu siłowym odnalazłam coś czego nie było w bieganiu,ale nadal uważałam,że chcę łączyć jedno z drugim.
Stawałam się sobie bliższa a trening zabierał mnie do innego świata.
Teraz mogę przyznać,że to już uzależnienie ;P
Kiedy pierwszy raz przełamałam barierę bólu na treningu siłowym, pokochałam to uczucie i tu zaczęła się moja miłość do żelaza ;)
Żelazo odpowiadało pozytywnie na "zaczepki"(mięśnie szybko reagowały na bodźce treningowe),więc związek się rozwijał i trwa do dzisiaj ;)







Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-06-14 22:33:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Można zamknąć wszystkie informacje i aktualności są na stronie sportowej na facebooku: Xena Gogol :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
witamy w dziale, bedziemy dopingowac


Może podziel się z nami swoją dietą, treningiem czy cuś?


Sylwetka godna pozazdroszczenia dla niejednego faceta, co dopiero dla kobiet!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Opis treningów będzie zamieszczany kilka razy w tygodniu ;)
Dieta ogólnikowo.Potraktuję to jako blog i poza opisem sportowym pojawią się moje osobiste przemyślenia itd.
Mam nadzieję,że uda się stworzyć coś innego ;)

TRENING PLECÓW 14/06/2013

1a. Wiosłowanie sztangielką jednorącz do boku w oparciu o ławkę-2 serie po 10-12 powtórzeń
2. Podciąganie na drążku-4 serie
1b. Wiosłowanie sztangielką jednorącz do boku-2 serie po 6-8 powtórzeń
*27kg i 32kg
3. Wiosłowanie sztangielkami oburącz leżąc na ławce skośnej(brzuch oparty o ławkę)-3 serie
*sztangielki po 17kg i 21kg w każdej ręce
4. Wiosłowanie jednorącz końcówką sztangi(z podłogi)-3 serie
5. Przyciąganie do klatki wąskiego uchwytu na wyciągu górnym- 3serie
6. Przyciąganie do brzucha uchwytów (wąski i szeroki) na wyciągu poziomym,dolnym-4 serie
*ostatnia seria 75kg-5 powtórzeń
7. Przyciąganie jednorącz uchwytu do boku na wyciągu poziomym,dolnym- 3 serie po 12-15 powtórzeń.

+ 60minut aerobów (30 minut stepper+10 minut interwał na bieżni+20 minut orbitrek).

Uprzedzam ewentualne pytania dotyczące długości aerobów.
Kręcę ich sporo z kilku powodów. Mam więcej energii, ponieważ jem solidne ilości kcal jak i zależy mi na poprawie wydolności.
Jem jak dziki koń,to i wymagam od siebie takiej pracy ;p


"Kiedy wchodziłem na siłownię, wyrzucałem z umysłu wszystkie obce myśli. Dostrajałem się do swojego ciała jak do instrumentu muzycznego, na którym zaraz mam zagrać".
Arnold Schwarzenegger







Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-06-15 20:50:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
witamy powodzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
kulturystka - to nowość
Powodzonka, widzę, że dźwiganie nie jest Ci obce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
No prosze jak miło !! również życzę powodzenia i trzymam kciuki Ziomaaalkoo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Dziękuję za trzymanie kciuków chociaż one mi w treningach nie pomogą ;P
W weekend zajęcia w szkole policealnej,więc treningi siłowe wykonałam od poniedziałku do piątku.
Sobota i niedziela-po 60minut mocnych aerobów(włącznie z interwałem na stepperze ;D).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Kobieta z zajawką kulturystyczną,to nowość i zapewne rzadkość ;)
Szczególnie,że pojawiła się nowa kategoria-bikini a właśnie ten typ budowy u kobiet jest powszechnie akceptowany.
Moja nazwa tematu właśnie obrazuje podejście do sprawy.
Wiele razy słyszałam i jeszcze więcej się nasłucham: po co kobiecie taka pasja, tracę kobiecość, niszczę zdrowie, jestem klockowata itd.
Nikt za mnie życia nie przeżyje a tylko ludzie z prawdziwą pasją jaka by ona nie była zrozumieją dlaczego to robię wbrew "krzykom" tłumów.

Zdjęcia na dole: przed zajęciami w szkole i w trakcie a u góry: po treningu już wychodząc z siłki(dlatego suche rzeczy ;p)






Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-06-16 23:03:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
to najwazniejsze by robic to co sie lubi, a nie to co lubi wiekszosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
17/06/2013

Zaczynamy nowy tydzień ;) Jeszcze jeden weekend w szkole i wakacje.
Dzisiaj klatka w około 45minut+60 minut aerobów.

1. Wyciskanie sztangielek ławka płaska-4 serie
2. Wyciskanie sztangielek ławka skośna-3 serie
3. Rozpiętki na bramie-4 serie
4. Rozpiętki na maszynie-3 serie
5. Wyciskanie jednorącz na maszynie (siedząc bokiem)-3 serie
6. Wyciskanie na maszynie oburącz (siedząc prosto)-3 serie

+1h aerobów:
30 minut stepper
10 minut interwał na bieżni (1 minuta marsz 7,0 km/h i 1 minuta bieg 14,5-16,0 km/h na zmianę)
20 minut marsz na bieżni pod górkę
+ bonusowa minuta biegu 16,0-19,0 km/h

Po treningu szama,prysznic i do mieszkania by zjeść kolejny posiłek ;p
Teraz już regeneracja,więc mogłam do Was napisać ;)
Pozdrawiam!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
18/06/2013

Dzisiaj trening nóg.
Nóg?chyba prędzej kopyt ;P

Rozgrzewka-4 serie przysiadów po 20 powtórzeń(tematyczna rozmowa z kolegą kulturystą i dlatego całe 4 serie zostały potraktowane jako rozgrzewka ;D).

Trening właściwy w 60 minut:
1. Przysiady na suwnicy Smitha do kąta prostego 80kg-4 serie po 12 powtórzeń
2. Prostowania ud na maszynie-8 serii(I-V seria: po 20 powtórzeń z obciążeniem 25-30kg, VI seria: 80kg-12 powtórzeń, VII i VIII seria: 100kg-6 powtórzeń).
3. Uginania ud na maszynie siedząc-6 serii po 12-20 powtórzeń

* prostowanie z uginaniem siedząc od I do VI serii były wykonywane w super serii praktycznie bez przerw, te łącznie 12 serii(przyznaję się,że jedynie kilka łyków wody ;P).

4. Uginania ud na maszynie leżąc-2 serie po 15 powtórzeń
5. Martwy ciąg na prostych nogach ze sztangielkami po 20kg-3 serie po 20 powtórzeń
6. Unoszenie bioder ze sztangą łamaną na nich(leżąc w poprzek ławki)-3 serie po 20 powtórzeń
I seria: sztanga+10kg, II i III seria: sztanga+20kg

+60 minut aerobów na mocno-stepper
(od 45 do 60 minuty interwał 1:1).

Byłam zjechana czyli zadanie wykonane ;D
Po treningu najlepszy moment czyli...jedzenie ;)

Załączam zdjęcia wykonane po treningu i pozdrawiam :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Activlab mass up 3,5kg smak czekoladowy

Następny temat

Ciągłe dążenie do celu.

WHEY premium