SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Niech Bóg broni żeby PO nie wygrało
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Ta historia z oknami, jak to nic nie mozna tu zrobic, co by zabralo prace jakiemus cymbalowi, ktoremu nie chcialo sie uczyc i teraz musi okna myc, to niezly kit.
Skad sie tacy mitomani biora i jaki maja cel w opowiadaniu takich pierdow?
Ciekawe, ze u mnie na dzielni, gdzie wszystkie domy byly budowane w latach 60-tych, raczej zaden nie ma okien innych jak skrzydlowe, i to jeszcze otwierane do wnetrza, a nie tradycyjnie na zewnatrz haha.

Ludzie nie dlatego placa window cleaners za mycie okien, zeby dac im prace, ale dlatego, ze 1. ich stac, 2. nie chce im sie samemu babrac, 3. nie maja czasu.

Poza tym, jezeli nie robisz nic co nie sprawia zagrozenia dla ciebie lub innych ludzi, to generalnie policja tutaj to twoi autentyczni przyjaciele. Przechodzenie na czerwonym swietle przez ruchliwa droge kiedy policjat patrzy to tutaj normalka.


Co do tanszych tych samych produktow w UK, dzieje sie tak dlatego, ze mediana zarobkow jest tutaj duzo wyzsza, zwlaszcza na poludniu, kredyt jest duzo tanszy, przez co ludzie duzo wiecej kupuja, no i mieszkancow jest tak z 2x wiecej, wiec obroty w handlu sa tak pare razy wyzsze i sprzedawcy moga sporo obnizyc marze. Porownajcie sobie chocby ile i jakich samochodow, nowych, sprzedaje sie w UK, a ile w Polsce. Ja na przyklad mam teraz nowa karte kredytowa z limitem £5k, i 0% odsetkow przez pierwszy rok. Nic tylko isc na zakupy. A przecietny Angol w moim wieku ma takich kart kredytowych 2-3, a bywa, ze i wiecej. Wysokie obroty sprzedawcow = niskie marze. Choc nie z wszystkim tak jest. Na przyklad uslugi telefonii komorkowej z tego co wiem, tansze sa w Polsce.


Zmieniony przez - vit82 w dniu 17/08/2017 15:58:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ten podział na zawody to na Wyspach normalne. Kolega mi mówił, że robił tam remonty i wykończeniówkę, to dziwili się ludzie, że on potrafi zrobić elektrykę, hydraulikę, położyć płytki, położyć dach i elewacje na zewnątrz. U nich fachowcy są każdy od czego innego i musisz wynajmować osobno elektryka, hydraulika i speca od płytek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Ogólnie większośc krajów rozwiniętych ma bardzo wysoką specjalizację, wąskie specjalizacje, a nie że ktoś jest wszystkorobem

Co do okien to tutaj też tak przezież jest. U wujka w kamienicach wszystkie okna muszą być koniecznie białe i koniecznie z "krzyżem" w sensie że okna dzielone. Takie są regulacje aby zachować tradycyjny wygląd, wszystko musi być takie same
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
siema ogórki, co tam
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988









Zmieniony przez - pilek w dniu 2017-08-20 01:24:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281



0:37 normalnie Dragon Ball

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731747
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Mięśnie nie walczą...

vivere militare est

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium