SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4631731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No ba! Nasze podwórko

brejkink nius!

Nowa miłość Akopa

https://www.sfd.pl/art/Fitplota/Nowa_miłość_Akopa_Szostaka!-a1054.html


Zmieniony przez - pilek w dniu 2017-11-23 16:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mial byc dzisiaj ten black friday i obnizki, a taka troche lipa byla myslalem ze cos wiecej kupie ale nic konkretniejszego zbytnio nie bylo.
Choc widzialem sporo osob w Saturnie co PS4 kupilo


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-11-24 16:59:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Ja sobie kupiłem parę kursów na udemy.com. Jak ktoś siedzi w IT to polecam - wszystko po 95% przecenione (np. z 200$ na 10$ co dla nas oznacza 35 zł zamiast 700 zł).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w sumie programuje hobbystycznie w Pythonie, to moze skorzystam.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wie ktoś gdzie znajde do pobrania instruktazowke Caio Terry 101 technik z polgardy?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w sumie kiedys bylem na stazu, gdzie troche Pythona uzywalismy I troche Linux liznalem tyle, ze to bylo polaczenie informatyki + biofizyka + biochemia ( modelowanie molekularne w GROMACS ) a ty SzK robisz w branzy IT czy planujesz robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Planuję. Obecnie intensywnie uczę się Javy, a do tego mam doświadczenie z czystym C na mikrokontrolerach. Zapewne Was zaskoczę swoim młodym wiekiem - w tym roku kończę technikum elektroniczne (stąd uC) i planuje w czerwcu zacząć robotę w IT i do tego studia dołożyć. Najlepiej zaoczne. Pythonem troszkę się bawiłem, ale wolę skupić na dogłębnym poznaniu Javy. Generalnie mam parę pomysłów na biznes w telemedycynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Jak można komuś ułatwiać dostęp do opieki medycznej to brzmi dla mnie ok

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się chyba będę przebranżawiał, bo rynek IT jest chłonny jak jeszcze byłem na studiach to ziomki już na III roku robili na 1/3 lub 1/2 etatu. W Javie też się bawiłem, ale to były bardzo banalne aplikacje okienkowe (jakieś takie mini encyklopedie robiłem) z użyciem Swinga i też podobne rzeczy robiłem w Scene Builderze, ale to były podstawy i słabo to ogarniam. Dlatego idę w Pythona, bo lepiej ogarniam, no i już w CV coś tam mogę wpisać.

Powiem ci SzK, że ziomek na Politechnice robił właśnie Informatyke zaocznie i sobie chwalił, bo i hajs miał na życie, bo pracował i jakieś doświadczenie od razu załapał.





Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-11-24 21:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Niedawno czytałem, że w Polsce obecnie brakuje 50 tysięcy programistów, a liczba ta ma rosnąć. Biorąc pod uwagę ugruntowaną pozycję Javy to jest to jeden z najlepszych wyborów. Chyba, że dobrze czujesz front end to tutaj w zasadzie technologii od groma. Ja z racji doświadczenia w elektronice i z mikrokontrolerami kompletnie nie ogarniam niektórych abstrakcyjnych zagadnień np. w JavaScripcie. W kwestii zaocznych kwestie są dwie. Pierwsza jest taka, że na AGH, na który się wybieram próg na informatyce jest niesamowicie wywindowany i dostanie się tam jest bardzo trudne. Natomiast zaocznie, jak to zaocznie, próg jest niższy. Druga jest taka, że chcąc programować to nic nie pomoże się rozwinąć tak jak praca i rozwiązywanie praktycznych zagadnień. Zresztą pracę w korpo planuje jako bufor przed rozpoczęciem własnej działalności.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium