SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W temacie będę o wszystko pytał a nie zakładał nowe tematy i smiecił na forum

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na przyszłość nie mierz sie tak czesto. Po co sobie psuć glowe.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Witam Pany. Mam pytanie. Mianowicie trafiłem do pewnego ośrodka na 3 miesiące w którym jest siłownia. Problem jest w tym że żarcie jest szpitalne - 3x dziennie. Nie ma dostępu do kuchni. Co zrobić w takiej sytuacji. Wspomagać się białkiem między posiłkami albo jakimś gainerem czy co? Aktualnie jestem na redukcji. Dokupić będę mógł coś gotowego. Macie jakiś pomysł co zrobić w takiej sytuacji?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
A do jedzenia nie masz dostępu? Nawet w więziennych kantynach z tego co widzę jest dostęp do nabiału, do płatków owsianych. Także może wystarczy ruszyć głową
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Niestety nie ma dostępu do kuchni. Jest tylko sklep spożywczy taki jak by ale nawet jak bym kupił ryż czy coś takiego to nie mam gdzie go ugotować. Opłaca się wogóle ćwiczyć przy takiej szpitalnej diecie? Czy gainer może służyć od biedy jako zastępstwo tych dwóch brakujących posiłków?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
tzn owsiane to potrzebujesz tylko wrzatek, moze jest dostep do wafli ryzowych, jakiegos nabialu. Odzywka bialkowa na pewno moze byc bardzo pomocna. Gainer od bidy tez
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Gainera na redu kiepski pomysł. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie dieta typowo low carb lub tzw tluszczowka
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dobra dzięki Panowie za pomoc. Wyszło tak głupio że się tu znalazłem. Pokombinuje coś z tym jedzeniem.pozdro

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
No własnie. Co zes znow wykombinował ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Można powiedzieć że jestem na "przymusowych" wakacjach. :-/

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Co, pewnie na śniadanie 3 kromki chleba i plasterek wędliny/sera ?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw na początek

Następny temat

Trening domowy + bieganie

WHEY premium