SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W temacie będę o wszystko pytał a nie zakładał nowe tematy i smiecił na forum

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Nawet gdybys był na diecie czy jakimś redu to od jednego tzw cheat day nic by sie nie stało ja dzis mam już drugi z rzędu taki dzien i jakoś sie tym nie przejmuje bo ile mozna sobie wszystkiego odmawiać a sezon letni nie trwa wiecznie wiec jak jest okazja to trzeba korzystać


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-06-09 14:09:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No jestem właśnie na redukcji ale też tak myślę że od jednego dnia nie powinno się nic stać. Dużo pływam żeby robić takie pseudo aeroby.





Zmieniony przez - tey w dniu 2018-06-09 14:47:16

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Zawsze taki odstępstwa wliczyć w bilans zamiast posiłku/posiłków z diety, niż jak ma to być 'nadprogramowy' posiłek
Chyba, że ma to być ładowanie na redukcji
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No też wliczam właśnie i te kiełbasy i dwa piwa. Dzięki za pomoc.
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
dokladnie jak georgu, wlicz to do bilansu i bedzie ok
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777621
tey
Witam. Pytanko małe. Jestem z kumplami nad jeziorem. Robimy grilla więc nie zjem pełnowartościowego posiłku tylko dwie kiełbasy i chleb,do tego dwa piwa. Czy jak wlicze to wszystko w bilans diety całodzienny nie wyszkodzi mi to za dużo szkód? Może trochę głupie pytanie ale jest to dla mnie ważne bo nie po to zapiera**lam cały tydzień na silce żeby zmarnować to wszystko przez jeden wypad nad jezioro.



Zmieniony przez - tey w dniu 2018-06-09 13:46:52


Nie daj się zwariować nie jesteś pro zawodnikiem żeby czasem przy piwku i grillu nie odpocząć
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Też prawda. Tak swoją drogą co myślicie o serku camenbert w diecie?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
wrzucałem czasem jak miałem sporo tłuszczy w diecie
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ok.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
A jeszcze takie małe pytanie z dupy.. czy palenie marihuany ma jakiś negatywny wpływ na mięśnie?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw na początek

Następny temat

Trening domowy + bieganie

WHEY premium