SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W temacie będę o wszystko pytał a nie zakładał nowe tematy i smiecił na forum

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Witam. Mam pytanie. Zaczynam nową pracę i teraz nie będę mógł chodzić tak jak planowałem na siłownię,to jest miało być poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek a będzie różnie czyli raz zamiast piątku będzie sobota, raz niedziela. Jednym słowem nie będę miał z góry zaplanowane dni tylko jak mi przypadnie wolny dzień. Czy to pogorszy jakość moich treningów?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Spoko. Będzie czekał na inny czas i pewnie zrobię taki podział jak mówisz a jak to dokładnie zrobić będę jeszcze dopytywal Pozdro i dzięki za rady

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777407
Nie będzie problemów jeśli to będzie sesnownie rozplanowane w skali tygodnia. Musisz uważać żebyś nie trenował dzień po dniu tych samych partii.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160340 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234070
idealnie nada sie wtedy plan dzielony typu push/pull/legs, bo nawet jak przypadnie ci cwiczyc dzien po dniu, to nie bedzie tragedii
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
A na czym polega ten plan?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777407
W jeden dzień dajesz ćwiczenia odpychające np wyciskania w drugim dniu przyciągające mc, wiosłowania, uginania i osobny dzień na nogi. Ewentualnie można podzielić ciała w całości na push pull.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Aha rozumiem. Dzięki

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400609
Dobry pomysł z tym tematem
Mamy już jedną taką pacjentkę w odżywianiu
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Witam. Pytanko małe. Jestem z kumplami nad jeziorem. Robimy grilla więc nie zjem pełnowartościowego posiłku tylko dwie kiełbasy i chleb,do tego dwa piwa. Czy jak wlicze to wszystko w bilans diety całodzienny nie wyszkodzi mi to za dużo szkód? Może trochę głupie pytanie ale jest to dla mnie ważne bo nie po to zapiera**lam cały tydzień na silce żeby zmarnować to wszystko przez jeden wypad nad jezioro.


Zmieniony przez - tey w dniu 2018-06-09 13:46:52

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Smialo jedz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
To ucieszyłeś mnie. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fbw na początek

Następny temat

Trening domowy + bieganie

WHEY premium