SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W stronę Szczęścia... DZIENNIK

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Remik7 z działu Dzienniki Juniorów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Dobry ,witam wszystkich ciepło! ...
Nazywam się Adam , mam 17 lat ,ze sportem nie od zawsze byłem na "Ty " ,w dzieciństwie byłem typowym pulpetem ,nic specjalnego chyba nawet nadwagi nie miałem ale wyglądałem jak ...(no w sumie nijak) bf był ostry! Z czasem powoli zrozumiałem żę niczemu mi to nie służy i wtedy zacząłem moją historię ze sportem .Mnóstwo było dyscyplin ,może z czasem wam opowiem ;-
Obecnie przystałem na treningu ukierunkowanym pod SW/Kalistenikę , i mam nadziej że już na tym zostanie.
Dziennik ma ten na celu trzymać moją motywację/dążenie do moich celów i pomóc w samorozwoju

podam podstawowe dane .....reszty nie trzeba
Wzrost 175
waga 60-62 +/-
pas 73/74

Cel
Tego jest naprawdę sporo ,poczynając od dobicia do 15 pow w podciągnięciu kończąc na podciąganiu 1rącz/pompki w staniu na 1 ręce i wiele innych figur o jakich mogę narazie tylko pośpiewać

Ogólne pojęcie diety w moim życiu zaczęło się gdzieś pod koniec 2 klasy gimnazjum .Zacząłem czytać,oglądać vlogi ,różne czasopisma ,oraz eksperymentowałem i robie to dalej ,na własnym organiźmie.Obecnie nie ma masy/rzeźby trzymam na stałym poziomie wagę i pilnuje miski.

Trening :
trenuje planem jaki napisał Mawashi wersja trudniejsza
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html
oczywiście już go nieco przerobiłem pod siebie
Suple??
wpc + omega 3 i multivitaminy od czasu do czasu .


AAA no tak zapomniał bym ,foty wrzuce jak się spompuję bo nie chce wstydu narobić

NO to co ,z mojej strony na wstępie to tyle ,mam nadziej że ktoś tu będzie zaglądał ,wyrażał swoje zdanie/opinie na dany temat ,licze na wasze wskazówki które na pewno przydadzą się początkującemu ...czyli Miiii.
Pytajcie,komentujcie,dawać dobre rady i tylko takie Do usłyszenia ...

Piękno jest w prostocie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
z ciekawości
co zmnaczy że przerobiłeś trening pod siebie? czyli jakie zmiany?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
no już nawet gadaliśmy chyba w spamie o tym ,ćwiczenia które wykonywałem od początku zgodnie z planem tj. pompki zwykłe czy wykroki ,dałem na pompki z nogami na podwyszyeniu ,przysiad z wyskokiem /pistolety

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
obczaiłem takie cuś w sklepie bo akurat promo na nie było ,7g ww/100g ,bez kofeiny ,witaminki widać na fotce ,ale ten smak dawno czegoś tak dobrego nie piłem ,polecam głównie ten jaśminowy

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Będę zaglądał rzecz jasna. NIE MA OPYERDALANIA

Zmieniony przez - Cichociemny w dniu 2014-11-29 09:52:29

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Powodzenia.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
no ja już... po dzisiejszym ściskaniu drążka ,i jestem zadowolony było ok ,gdyby nie fakt że na strychu mam temperaturę na -

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
1) Unoszenie zgiętych nóg wisząc na drążku (m. brzucha) 12-15 powtórzeń
2) Wspięcia na palce na jednej nodze (łydki) 15-20 powtórzeń + 5kg
3) pistolety -6 powtórzeń
4)Podciąganie na drążku nachwyt na szerokości barków (m. pleców) 6-8 powtórzeń
5)Pompki nogi w górze/ (m. klatki piersiowej) 10-12 powtórzeń
6) Wyciskanie ciężarka (m. naramienne) 8-10 powtórzeń
7)Uginanie przedramion ze sztangą () tak się składa że mam sztange/sztangielki)( (m. dwugłowe ramion) 8-10 powtórzeń
8) Pompki z wąskim ustawieniem rąk(m. trójgłowe ramion) 8-10 powtórzeń
9)uginanie przedramion (m. przedramion) 17-20

X3
i taka tam szamka


Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
papu fajnie wygląda

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
samo mięso w posiłku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
makaron na kuchni jeszcze stał :) no dziś wolne , mam 3x trening ,zastanawiam się czy moge1-2x w tyg w dnt dać gimnastykę/coś na gibkość ,no ogólnie w tę stronę ...?

Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-11-30 07:15:09

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] Przemq47

Następny temat

(DT) MrPrzemoc

Wiecej