SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W stronę Szczęścia... DZIENNIK

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Myślę, że gibkość to można codziennie robić (z tym że w dzień treningu - po nim oczywiście)

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
właśnie nie ,wole w dnt poświęcić temu więcej czasu ,ma ktoś jakieś propozycje ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Motywacja na dziś (I rusz tę d**ę z przed kompa )

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
YOOOOŁ Prezesy
długo myślałem nad tym czy wrzucać foty ale co tam więc oto i jaa....
Czekam na opinie/Komentarze /Cokolwiek,, cisza tu straszna !!!!
jak stałem tak zrobiłem/ nie miałem możliwości aby ktoś mi cyknoł ,no i nieźle się namęczyłem żeby to jakoś złapać :












Kurna lampa mi się włączyła nawet nie zauważyłem no i takie białeee mi te nogi wyszły


Zmieniony przez - Valerik w dniu 2014-11-30 17:40:54

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
No już 1 grudnia !!!,1 dzień czterech obwodów oraz pierwszy raz wykonane prze zemnie takie ciacho





Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 776 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5713
Hmm... Odnoszę wrażenie jakby prawy trójgłowy był większy od lewego, ale może mi się tak zdaje :D Poza tym pamiętam jak ja wrzucałem zdjęcia. Duża niepewnośc ale w sumie "co mi tam" pomyślałem.

Przyznanie Sog'a to nagroda dla osoby która Ci pomogła. Pamiętaj o tym, nie rozdawaj ich na lewo i prawo.
http://www.sfd.pl/Cichociemny/Dziennik__trening_Proteo_System-t837175.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
no te 4 obwody nie były takie straszne jak się wydawały ,i nawet poprawiłem sie w podciągnięciach !!))

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
szerokie biodra Masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
no nic nie poradzę ,na początku treningów byłem podłamany ale z czasem się pogodziłem ,rozbuduje górę to będzie się trochę mniej rzucać w oczy .Dziś całkiem dzień udany dieta przetrzymana prawie na glanc ,obecnie robie lekki reevers ,zobaczymy jak to wyjdzie

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
Konkretnie mnie ta focia motywuje

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyne cm3

Następny temat

Pytanie :D

WHEY premium