SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W poszukiwaniu zaginionego "kaloryfera"

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3297
Jako, że FBW musi nabrać mocy urzędowej, zrobiłem klatkę i biceps.

Waga w tym tygodniu spadła o 0,4kg i aktualnie jest 76,6


Klatka:

Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10
Wyciskanie hantli w leżeniu na ławce skośnej 4x10
Rozpiętki 4x10

Biceps:

Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x10
Uginanie z supinacją nadgarstka 4x10
Uginanie ramion chwytem młotkowym 4x10

A po wszystkim bieżnia 20min

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
hank
Jako, że FBW musi nabrać mocy urzędowej, zrobiłem klatkę i biceps.

Waga w tym tygodniu spadła o 0,4kg i aktualnie jest 76,6


Klatka:

Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10
Wyciskanie hantli w leżeniu na ławce skośnej 4x10
Rozpiętki 4x10

Biceps:

Uginanie ramion ze sztangą stojąc 4x10
Uginanie z supinacją nadgarstka 4x10
Uginanie ramion chwytem młotkowym 4x10

A po wszystkim bieżnia 20min






I zobacz...na taki malutki mięsień jakim jest biceps zrobiłeś dokładnie tyle samo ile zrobiłeś na dużo większy mięsień jakim jest piersiowy, gdzie tu jest sens??
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3297
Pewnie masz rację, ale z treningu i tak wyszedłem zadowolony Od tego tygodnia zaczynam trening FBW i zobaczymy jakie będą tego efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
hank
Pewnie masz rację, ale z treningu i tak wyszedłem zadowolony Od tego tygodnia zaczynam trening FBW i zobaczymy jakie będą tego efekty.
Na ostatnim zdjęciu wyglądasz na "zabiedzonego"! Zwłaszcza góra prezentuje się "kościotrupowo".
Namawiałem do budowania masy mięśniowej gdyż jej zaczyna brakować. FBW Ci w tym pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Nie, no Panie Janie??! Zabiedzony? Pan chciałby tylko mięcho oglądać, prawda?:)
Z babskiego punktu widzenia - wygląda ok. Żadnych dramatów nie ma u góry. To, ze wielgaśnego bicka nie ma nie czyni wyglądu "zabiedzonym". Trochę piersiowych by się przydało i ta poduszczeka tłuszczu przy brzuszku jest wyłacznie "dla koneserów" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Paatik
Nie, no Panie Janie??! Zabiedzony? Pan chciałby tylko mięcho oglądać, prawda?:)
Z babskiego punktu widzenia - wygląda ok. Żadnych dramatów nie ma u góry. To, ze wielgaśnego bicka nie ma nie czyni wyglądu "zabiedzonym". Trochę piersiowych by się przydało i ta poduszczeka tłuszczu przy brzuszku jest wyłacznie "dla koneserów" :)
No i jak tu się z Tobą nie zgodzić! (tzn. z ostatnim zdaniem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3297
ojan
Paatik
Nie, no Panie Janie??! Zabiedzony? Pan chciałby tylko mięcho oglądać, prawda?:)
Z babskiego punktu widzenia - wygląda ok. Żadnych dramatów nie ma u góry. To, ze wielgaśnego bicka nie ma nie czyni wyglądu "zabiedzonym". Trochę piersiowych by się przydało i ta poduszczeka tłuszczu przy brzuszku jest wyłacznie "dla koneserów" :)
No i jak tu się z Tobą nie zgodzić! (tzn. z ostatnim zdaniem )


No i od razu motywacja skoczyła o 100% A ta poduszka była niestety za długo hodowana i teraz się odczepić nie chce. Ale nie ma co narzekać, trzeba spalać dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3297
Nareszcie udało się zaleźć trochę czasu żeby usiąść przed komputerem. Ostatnio grafik napięty, ale treningi były regularne. Po dwóch tygodniach FBW, mogę stwierdzić, że ten typ treningu jest na pewno ciekawszy bo więcej się dzieje.

Dzisiaj trening wyglądał tak:

1. (Nogi) Przysiady 3x10 1x8 1x3 (obciążenia od 40-50-60-70-80kg)
2. (Grzbiet) Wiosłowanie sztangą 4x10 (obciążenia 50-60kg)
3. (Klatka) Wyciskanie hantli na ławce skośnej 2x12 2x10 (obciążenia 17,5-20kg/hantel)
4. (Barki) Wyciskanie sztangi sprzed głowy 2x10 1x8 1x6 (obciążenia 20-30-35-40kg)
5. (Biceps) Uginanie ramion ze sztanga stojąc 3x10 (obciążenie 21kg)
6. (Triceps) (Triceps) Prostowanie ramion przy wyciągu górnym 3x10 (obciążenia 17,5-20kg)
7. (Brzuch) Unoszenie nóg w podporze 4x10

po treningu siłowym 20min bieżni - szybki marsz

aktualna waga 75,6kg
pas - około 86cm


Zmieniony przez - hank w dniu 2017-06-06 19:30:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Niedobrze!
Dlaczego chudniesz?
Masz budować mięśnie a wtedy znajdzie się kaloryfer!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3297
Chcę jeszcze trochę dopalić ten tłuszcz na brzuchu, a później zająć się budowaniem masy mięśniowej.


Zmieniony przez - hank w dniu 2017-06-06 20:52:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
WHEY premium