SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XVI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Na MŚ czarno to widzę. Kolumbia wydyma Nas, z Senegalem max remis, no i tylko Japonię możemy ograć

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Tak tylko tutaj to wrzucę, może ktoś ze starej gwardii się odezwie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
hejo, po tym obrazku przypomina mi się forum elektroda

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Ponad rok cisza

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Cris nie sądzisz aby trochę rozruszać dział by trzeba było trochę tematy powinny być bardziej szczegółowe. Cos na zasadzie news co chwile i wypowiedzi na ten temat, jak w serwisach, news i komentarze do niego.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Raczej skończyło by sie to podobnie jak w kilku tematach w ktorych pisałem głównie sam do siebie,ale jak ktos che nie ma problemu,ja nikomu nie bronie

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Cześć, pamiętacie mnie jeszcze może choć trochę? Mam problem, raczej prośbę bardzo mocnego kalibru ... Walczę o słowną obronę naszych przodków, ludzi którzy umierali m.in. w Auschwitz-Birkenau ... Łza mi się kręci w oczach i ciężko mi to pisać ... Ale pojawiły się osoby z WB które strasznie na nas polaków najechały, nie chce się wdawać w szczegóły ale czy ktoś może mnie pokierować gdzie mam się zgłosić aby zgłosić raport? Nie jest to zwykły raport ale dotyczy bardzo mocnych zarzutów pod adresem naszego kraju i właśnie piszę aby zapobiegać temu i wstąpić na drogę sądową. Ktoś zna takie procedury?

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Dobrze że w ostatnich czasach tak namnożyło sie tych programów sportowych na yt,to człowiek nie jest w 100% odcięty od tej piłki/sportu

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Fajny projekt Borka i reszty ekipy. Oglądam często, szczególnie hejtpark. Próbowałem się nawet dodzwonić, ale niestety bez skutku

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Widziałem ss ludzi którzy próbowali po paręset razy i też im nie pykło xD

Oby im to niepadło bo Stano na tt pisał że przez cała tą obecną sytuacje stracili 3-4 bańki.A nie ma co ukrywać nikt razcej do interesu przez dłuży okres czasu nie bedzie dokładał.

Ogólnie z całej 4 chyba Pol najgorzej wypada,ale na to tez ma duży wpływ gosc no i przede wszystkim dzwoniący i ich pytania.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona z ocenami zawodników. Istnieje?

Następny temat

przepisy dotyczace transferu!

WHEY premium