SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XVI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Karciarz
-Baca-
widze ze dział raczej kiepsko prosperuje wiecej typerów niz dyskusji o tematach piłkarskich.


Nie ma ludzi. Lepiej walnąć piFko przed blokiem i zajarac jointa.

#thuglife


Ale tak przeglądam to moim zdaniem powinno sie tworzyc wiecej tematów, np. nowy temat przed np 9 kolejką ligi angielskiej i wstawic jakies newsy dyskusja moze by sie jakas wytworzyła. O innych ligach podobnie, bardziej szczegółowe tematy niż ogólne. Tak jak w serwisach informacyjnych. Nie wiem taka luzna refleksja

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17456 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196507
Jak by tak zakladac tematy do kazdej z osobna kolejki i to do wiecej jak jednej ligi.To jedyne co by dalo to ultra syf i moze ze 3 wypowiedzi na krzyz.Sa odpowiednie tematy dla topowych klubow/lig i tego bym sie trzymal.

Problem jest taki imo ze brak nowych osob w dziale,a starzy userzy juz nie maja tyle czasu co kiedys by tyle siedziec na forum.Teraz w modzie sa inne platformy typu fb,twitter etc. fora niestety odchodza do lamusa

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34589 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434054
Niestety Cris ma chyba rację, dziś nawet takie wydarzenia jak awans Polski do MS nie jest w stanie sprawić by w temacie o eliminacjach pojawiło się więcej niż 5-6 wpisów.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Cris Thug
Jak by tak zakladac tematy do kazdej z osobna kolejki i to do wiecej jak jednej ligi.To jedyne co by dalo to ultra syf i moze ze 3 wypowiedzi na krzyz.Sa odpowiednie tematy dla topowych klubow/lig i tego bym sie trzymal.


Spoko rozumiem, bo sam kiedyś wolałem jak jest to teraz, ale chyba trzeba spróbować czegoś innego może coś "odżyje". Wiem, że teraz serwisy społecznościowe mają wziecie, ale coś bym próbował zmienić w tym zakresie. Np. temat goku odnośnie kontuzji Arka Milika spoko i takie "małe" newsy wrzucać w nowe tematy. Nie wiem tak rzucam propozycje

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
TT nie mam, fb to tylko do przeglądania zdjęć, kto z kim i dlaczego i jakis news czasami ciekawy :D

Wiedzieliście nowy odcienk blok ekipy z udziałem Peszkina i Groszk?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34589 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434054
Widziałem Kwaśniewski na końcu pozamiatal

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
No własnie temat o eliminacjach, rozdrobnijmy to i co mecz reprezentacji nowy temat może

no i takie gópoty jak blok ekipa tez wrzucać w nowy temat. Wiem ze moze sie zrobic syf, ale moze bedzie wiekszy odzew


Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2017-10-18 19:05:54

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17456 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196507
Mozna probowac.ja nikomu nie bronie

Rep. gra stosunkowo rzadko, wiec spokojnie moga byc dla niej osobne temty

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Wybiera się ktoś na Rosję w przyszłym roku?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Trump?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona z ocenami zawodników. Istnieje?

Następny temat

przepisy dotyczace transferu!

WHEY premium