SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XVI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Szczęśliwy człowiek z Ciebie, niektórzy modzi osiwieli przez to
1

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17451 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196493
Smutne wieści napływają z Chin . Wieku 30 lat zmarł Cheick Tiote ( zasłabł podczas treningu) . Brak słowo jak to wszystko jest ulotne...

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Będzie liga sfd?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17451 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196493
Będzie ( chyba ze nie zbierzemy wystarczającej liczby uczestników) . Jeszcze sporo czasu w sumie mamy. Cześć lig jeszcze nie ma terminarzu podanego + jak będzie Nas tylu ile było w poprzednim sezonie ,to nie wiem czy nie lepiej było wystartować troszkę pózniej?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8874 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75094
https://www.sfd.pl/Typer_Ekstraklasy_2017_2018-t1151528-s1.html

Ekstraklasa rusza w ten weekend.
Dołączajcie do zabawy




PS Tragedia te zmiany na forum
A człowiek już stary i zmian nie lubi
Do bodaj 2010 roku było spoko a potem jak zaczęły się te zmiany to masakracja. Coraz częsciej te zmiany teraz i coraz bardziej na gorsze.


Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2017-07-12 14:00:10

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Co ty gadasz, same "dobre zmiany"

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
ch**owe

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
O paaanie, dawno Cie nie było

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
k***a co za gamonie w tym Eleven. Opłaciłem cały pakiet specjalnie dla Bundesligi, a oni oddają po kilku kolejkach cześć pakietu C+, mimo że przed sezonem reklamowali się, że cała Bundesliga tylko u nich.

I tak w tej kolejce nie zobaczymy meczu Bvb - Lipsk, w ogóle przez trzy tygodnie BVB nie będzie na Eleven. Musiałem się gdzieś wyzalic

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
Dziwna z ich strony zagrywka, ja na szczęście kupiłem abo w Eleven dla rozgrywek włoskich, F1 i innych, choć fakt szkoda, że niemieckiej teraz nie będzie

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona z ocenami zawodników. Istnieje?

Następny temat

przepisy dotyczace transferu!

WHEY premium