SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XVI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Historia zatoczyła koło, bo ile razy było już tak, że Serena i Roger wygrywali tytuły wielkoszlemowe razem? Aczkolwiek powrót Rogera jest dla mnie mega sensacją, bo miał długą przerwę od gry i praktycznie z marszu wrócił do cyklu i zdobył kolejny tytuł wielkoszlemowy - mega szacunek

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Zwycięstwo tym bardziej smakuje, że w finale pokonany został Nadal. A przed finałem wielu wypominało statystykę ich bezpośrednich meczów, a także wiek Rogera. Super, że tak się to wszystko zakończyło, mam nadzieję, że jeszcze Djokovica i Murraya uda się gdzieś ugryźć w tym sezonie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dział "Hazard" nie żyje. Czy mogę w tym dziale założyć temat z autorskimi typami piłkarskimi?

Może niech się jakiś moderator wypowie. Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Jezeli modzi hazardu sie zgodza to spoko.Choc takim działaniem ,to dzialu sie nie pobudzi do zycia...
1

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
U nas dział też podupada Została nas tylko garstka hehe
1

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BeeV
U nas dział też podupada Została nas tylko garstka hehe
Damy radę!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Podobnie jak Cris, uważam że to nie jest sposób na pobudzeniu tego działu.
Nie ma co ukrywać, że wszyscy uciekają na jakieś twarzoksiążki, ćwierkacze, czy inne instagramy.
Aczkolwiek skoro jesteśmy tutaj, to trzymajmy się tego, że temat z typami jest w dziale Hazard i nie róbmy bałaganu
Poza tym większość tych osób, które zaglądają do działu Piłka nożna, zagląda również do działu Hazard, bo Banan ze swoim tematem o NBA robi fantastyczną robotę
Tak więc każdy, kto będzie chciał znaleźć Twoje typy, w dziale Hazard je również odnajdzie i skomentuje


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2017-02-17 20:45:05
5

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cris Thug za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Od kilku dni wchodziłem na forum tylko z telefonu, więc przegapiłem tą zmianę szaty graficznej
od kiedy to tak?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17460 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196517
Chyba coś kogo tyg.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona z ocenami zawodników. Istnieje?

Następny temat

przepisy dotyczace transferu!

WHEY premium