SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W jakiej temperaturze ciwiczycie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 736
Ja obecnie mam 25*C..I właśnie w takich niedogodnych warunkach będę musiał wykonać trening..A jak tam u was?;D Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
kajdan
35 stopni recznik mozna wykrecac leje sie zemnie niesamowicie


Niestety nie każdemu służą takie temperatury. Lubię ciepło ale zmiana koszulki 5 x dziennie to już lekka przesada

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Zależy ile ludzi jest w klubie. Im więcej tym cieplej bo klima nie wydala...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja ma siłownie w piwnicy, wiec takiego problemu nie ma. Choć w takich upałach te 20-22 jest na pewno. Ćwicz wieczorami jak masz czas.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest jakieś naukowe optimum temperaturowe? Rocky Balboa ćwiczył w Rosji w środku zimy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
georgu
Zależy ile ludzi jest w klubie. Im więcej tym cieplej bo klima nie wydala...


Jak ćwiczę w sieciówce to w sumie jest komfortowo, bez względu na ilość ludzi. Ale tam i powierzchnia bardzo duża.
Kiedy jest za chłodno to tez niedobrze ...dla stawów .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Padre76
Jest jakieś naukowe optimum temperaturowe? Rocky Balboa ćwiczył w Rosji w środku zimy :)


Niestety podnoszenie ciężarów w niskiej temp to zabijanie stawów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Na dworze 35 w piwnicy siłownia caly rok nie zlomne 20 stopni;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Rocky Balboa to filmowa fikcja
U mnie jak jest weekend to jednak jest dość ciepło. Na tygodniu jest w porządku

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Lepiej, niż przy -25... :) Mieszkam w Norwegii i w moim garażu panują podobne warunki jak na zewnątrz. :) Trenuję w nim jedynie okazjonalnie, jak nie chce mi się z domu wychodzić. Całe szczęście, mam przez cały rok darmowy dostęp do najlepszej siłowni w promieniu 150 km. :) Dodatkowo mogę potrenować z kadrą narodową NO. Dobra wentylacja to podstawa. Osobiście preferuję temperaturę w okolicach 18 stopni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
ja renowalem i przy -12:) w kurtce zimowej, praktycznie kwestia przygotowania organizmu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Niestety ale okres wakacyjny to męczarnia, a szczególnie sierpień. Trenuję w domu i przy temperaturach ok.35° w cieniu jest na prawdę ciężko, nie dość, że w takim upale nie ma mocy to jeszcze pot leje się ciurkiem już po rozgrzewce. No ale okres wakacyjny to można troszkę zluzować i ruszyć ostro od września jak już te temperatury będą bardziej znośne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie hantli stojąc

Następny temat

Początkująca mama

WHEY premium