SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W drodze do celu.... - IboK Dziennik Treningowy

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747


Nazywam się Rafał Kobylarz, sporty siłowe trenuje od prawie 7 lat. Trochę się pozmieniało gdyż oprócz trenowania Strong-Mana postanowiłem spróbować swoich sił w pchnięciu kulą. Po długich długich namowach, rodziny tj. taty i wujka którzy też trenowali pchnięcie kula postanowiłem podjąć się wyzwania.

Moje wyniki siłowe to:
-Martwy ciąg-423,2kg, 433,2 kg do kolan,
-Przysiad ze sztangą z tyłu-353,2 kg,
-Wyciskanie leżąc-200kg,

Obecnie trenuję 2 razy dziennie 5 dni tygodniu, 2 soboty w miesiącu mam przymusowe wolne gdyż studiuję. A 2 trenuję.
Rano mam treningi u siebie na siłowni (wszystkie ćwiczenia na siłowni, skoki, wieloskoki, ćwiczenia specjalistyczne i bieganie), wieczorem robię trening w klubie w Sosnowcu wszystko pod kątem poprawienia techniki.
Kulę trenuję dokładnie 2,5 miesiąca, wyników narazie nie podam, podam w odpowiednim czasie Trochę przeżywam fakt że będę musiał znowu niektórych rzeczy się uczyć tak jakby od zera.
2 treningów dziennie nie miałem przez 4 lata jak trenowałem strong-man, także motywacji mi nie brakuje.

Chciałem podziękować firmie Activlab która zaufała mi, i pomogła w przygotowaniach. Mam nadzieję że starania nie pójdą na marne, i coś z tego wyjdzie. A jak to już będzie to zobaczymy

Dokładnie trening, jak i resztę rozpisze jutro.



Zmieniony przez - IboK w dniu 2010-11-17 22:30:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2322
Ibok twoim obecnie najgroźnijszym rywalem jest Kamil Zbroszczyk , który podczas X Memoriału Artura Szymy i Artura Ociepy w Częstochowie uzyskał rekordowe dla siebie 19.67 , jest rocznik 87 czyli o rok starszy od ciebie . Prawda jest taka że z nim w najbliższym czasie możesz walczyć o srebro , bo o złocie narazie nie ma co mysleć w tym kraju nik nie rzuca kuli na odległość 21 metrów , Majewski jest poza zasięgiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Witam nowego kolegę po fachu . Mam nadzieję,że spotkamy się na Halowych Mistrzostwach Polski w lutym :)

Trenujesz w płomieniu sosnowiec ? . Jeśli mogę zapytać to jaką technikę trenujesz? . Mam nadzieję,że Activlab pomoże we wspólnych wyjazdach na mityngi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Proszę , jaka zmiana
będę zaglądał Byku

powodzenia
i za parę lat mam nadzieję, że nie Majewskiego będziemy podziwiać w TV ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Lwp3 z doślizgu, tak w płomieniu sosnowiec. No mam nadzieję że się spotkamy.

Banan, wpadaj wpadaj, zobaczymy co to dalej będzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Powiem tak , nie mogłeś lepiej trafić :) . Jak tam Krzysiek Brzozowski :) . Masz kompana do treningu i od kogo się uczyć : ) .

A jak z szybkością w kole ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Najlepszy obiekt na śląsku, atmosfera super. Warunki idealne, także tylko wyniki robić.
A Krzysiek teraz w Wiśle siedzi, namawiam go na wspólne treningi, myślę że da się skusić :P wiedzę ma przeogromną, super chłopak.

Tak jak mówiłem walczę z wszystkim narazie, pewnie na początku będę robił sporo błędów z treningiem.
Dużo biegania, skakania, ćwiczeń specjalistycznych. Myślę że nie ma tak źle jeszcze ze mną, 100 m robię w niecałe 13 sek. przy wadze 139kg. Największy problem mam jak narazie z biodrem, od ciężarów dość sztywne. Dlatego robię tysiąceee płotków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Piękny czas jak na wagę :). Trening specjalistyczny super sprawa . A płotki ;DD Prawie dobry jak seks ;DD

a ta siłownia w zabrzu to Twoja? :DD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Elegancko, prawie tyś w trójboju, powodzenia w nowej profesji - ciśniesz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Witam serdecznie i ja i bede zaglądac sledząc dążenie do celu... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
a to Ci niespodzianka

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
IboK kończysz ze Strong Manem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KUP PAKIET I WYGRAJ MACHINE MAN COMBO!

Następny temat

żeńszeń

WHEY premium