SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

WZROST - PORADY

Wysłana -
WITAM!! Kiedyś na forum temat wzrostu poruszył sebas999 . Dał on linka do strony o tej tematyce niestety była ona po angielsku i sam nie potrafił jej przetłumaczyć.Na tej stronie znajduje sie mnóstwo informacji więc poszedłem na łatwizne i wrzuciłem tekst do translatora.Przepraszam wszystkich za ten okropny język ale tak to z translatorami jest.Oto link http://www.geocities.com/gottogrow/index.html I oto ten tekst :

Osób wzrost piędź zaczyna się przy użyźnianie , idzie dalej przez dziewięć miesiąca ciąży okres do urodzenia aż do chwili kiedy osoba osiąga jego maksymalną wysokość między osiemnaztym a dwudziestym szostym rokiem życia.

Ja nie planuję dawać tobie biologii bieg {kurs} ; tam jesteś doskonałe książki że mogą robić lepszą sprawiedliwość do przedmiotu wzrostu . Jakkolwiek mój cel w tym pierwszym rozdziale , ma ilustrować głównych czynniki które jest współpracownikiem do idealnego wysokości rozwoju w ludzkim .

1 . " środowiska "

Przez okres {termin} ja znaczę {mam na myśli} geograficzne i klimatyczne warunków . Warunków życia , ciepło i wilgotność , wszystko te udają {dotyczą} fizyczny rozwój .

życia które ja charakteryzuję jak stosowanie właściwych higienicznych miar , czystości powietrza i wody i zdrowych warunków życia .


2 . Dziedziczność i Geny

Dziedziczność mogłaby być definiowana jak przesyłanie fizycznej i moralnej charakterystyki rodziców ( lub przodków ) do ich dzieci . Dziedziczni precyzowanie są określone {zdecydowane} przez tamte elementy {pierwiastek} przenocowane w chromosomach które są nazywane . Każdy człowiek i kobieta dziedziczy genetyczny potencjalny .

3 . żywność

Odżywianie będzie dyskutowany w głębokości w późniejszym scenie {stadium} . Na razie ja tylko pragnąć wyliczać żywnościom istotnych dla wzrostu : białko , Węglowodany , Mineralne sole , Witaminy i Tłuszcze .

Płać szczególna uwaga do białka . Ta istota w wielkiej części , kompensuje sporządza twoja krew zaopatruje i twojego mięsień i kości tkaninę . żywności bogate w białku nie mają być zapominane dla kogokolwiek braków rosnąć . że obecne pokolenie ogólnie jest bardziej wysokie niż poprzednie jedno jest należne {spowodowany} w części do lepszego odżywianie .

Medyczne Traktowanie .

Gdzie wzrost surowo jest opóźniony , to byłoby najlepsze radzić się medycznego specjalisty nazywało i Endocrinologist . Kiedy karłowatość jest należna {spowodowany} do przysadkowy problemu wzrostu hormony mogą być wstrzykiwane .

Ja tylko stykałem się na rozległym polu wzrostu przez wyliczania czynniki które popiera wzrost . Dalej studiuj tych czynniki mogliby być szczególnej pomoc do ciebie .Rozdział 2

Rdzeniowy Kolumna

" to bierze dużo kręgosłup następować "1 . Trochę Biologii .

Kręgosłup jest drzewo życia . To niewątpliwie jest strukturalne arcydzieło .

) To jest spokojne trzydzieści trzech krótkich wspaniałych narzucanych kości nazywało Kręgi .

B ) Tam są :
7 karkowy kręgi
12 grzbietowe albo piersiowy kręgi
5 lędźwiowe kręgi
5 kości krzyżowa kręgi
4 kości guziczna kręgi

C ) Między każdymi kręgami my znajdujemy Dyski które są robione Cartrilage że zasiadają jak " wstrząsu absorber " . To wyścielenie wygląda jak pączek albo dziurkowane koło .
D ) Tam są dziury w każdych kręgach że formy kręgowy albo Rdzeniowy Kanał gdzie my znajdujemy rdzeń kręgowy .
E ) przywiązany do rdzenia kręgowego i wystając między kręgami są trzydzieści jedne pary nerwów :
8 pary karkowy nerwów
12 pary piersiowy nerwów
5 pary lędźwiowych nerwów
5 pary krzyżowych nerwów
1 para guziczny nerwów .

2 . Fizyczny Wzrost jest Możliwy .

Chrząstka jest firma jeszcze elastyczna istota . Z stosownymi ćwiczeniami , ty możesz wyciągać się :

- chrząstka między kręgami w kręgosłupie
- chrząstka między uda kośćmi i,
- chrząstka między piszczelem albo goleni kości .

W inny słowach ty możesz rosnąć przez rozwijanie twoja chrząstka które powiększa przestrzeń {odstęp} między kręgami .

Bez właściwej ćwiczenia chrząstka staje się miękką , to spłaszcza się i kości ostatecznie trze się przeciw się nawzajem . ćwiczenia w tej książce będą wzmacniać twoje dyski i powiększają ich elastyczność . Oba ludzie i kobiety wszystkich wieków mogą dodawać cenne centymetry do ich wysokości .

W paru słowach , kręgosłup jest lubi zwój . Przez rozciąganie to w górze i na dół, naprzód i wstecz i od strony do strony , ty możesz stawać się bardziej wysokiego .

4 . Fizyczna Elastyczność

Ludzkie ciało jest cudowna maszyna zdolne z nieprawdopodobne czyny bohaterskie . Właśnie myśl tamtych akrobatów albo ludzi wężów my każemy widzieć wszystko przy cyrku . Ale trzymaj w umysł że występować jak oni biorą dużo czas , pracę i określenie .

Gdy poważny trening , ja poradziłem sobie utrzymywać giętkość mojej młodzież . Od stacjonarnego stojącego pozycji , ja mogę kręcić się wstecz do mostu pozycji i wracam do stojącego pozycji .

Ja ja mogę wyrażać że bez wahania która {że} " Gaining Wysokość " będzie robić ciebie zaskakująco giętki ; ja wiem ponieważ ja robiłem to .

4 . Twój Brzuch .

Nie tylko twoje ciało bardziej będzie giętkie ale to będzie korzystać przez bycie bardziej szczupłe .

Otyłość kaleczy twój kręgosłup przez powiększanie jego pracy ładunek . Przez rozwijanie twoi żołądka mięsień ty możesz eliminować tłustego że otacza twoich mięsień .

Jak również rozciąganie twój kręgosłup , ta książka poświęca dwadzieścia ( 20 ) ćwiczenia mięsień strojący twojego brzucha . Utrzymując się albo dokonywanie szczupła figura jest twój symbol młodzież i dobrego fizycznego kształtu .

5 . Twój Tylny .

My wszystko znamy kogoś kto cierpi od bólu w krzyżu ; to jest liczba {numer} jedna skarga stulecia . Pozwalaj spojrzenie krótko przy powodach , skutki i kuracje .

Tylny bólu pnie głównie od słabych mięsień i wiązadła nadmierny fizyczny wysiłek od niewprawnego pleców .

Jak wynik , kręgosłup jest ściskany i ten ściśnięcie prowadzi dysku degenerację . Chrząstka wyścielać jest gnieść i tylny problemy zaczynają się .

Przeszkadzać , pertraktuj lub eliminuj ból w krzyżu , ty musisz robić specjalne ćwiczenia że wyciągasz się i wzmacniasz twój kręgosłup ( jeżeli nie twój doktor radzi się przeciw temu ).

Zawsze pamiętaj brać dobra opieka twojego kręgosłupa . Kiedy podnoszenia ciężkie przedmioty ty musisz kręcić się przy kolanach i nie przez twoją talię .

W wniosku {zakończeniu} , ja ubezpieczam ciebie że {tamtą} " Gaining wysokość przez ćwiczenia " robi dobrą pracę popieranie mięsień strojący dla pleców .

6 . Umysłowy Działalność .

Ja mówiłem ciebie wcześniej że trzydzieści jedne ( 31 ) pary nerwów , nazywałem Kręgowe nerwy , rosnę z rdzenia kręgowego . Ten środki że nerwy rośnie między kręgami . Kilku {trochę} z tych nerwów posyłe wiadomości do mózgu przez rdzeń kręgowy podczas gdy inni posyłe impulsy od mózgu do mięsień .

Tak to ma sens że {tamto} zdrowy kręgosłup kieruje się {robi dla } lepsze komunikację między mózgiem i inny części ciała . Odwrotnie, słabnięcie tylny mięsień zmniejszałby umysłowy działalność .

Właśnie mała żywność dla myśli .

7 . ćwiczenie

Wyprostowywać twój kręgosłup , w tył do ściany . Upewniaj się że jak dużo z twojego ciała dotyka ścianę . Wciągaj twój żołądek , Rozszerza twoją skrzynię . Rozciągaj twoja szyja wyprostowująca twoją głowę . Trzymaj ta pozycja dla Dziesięciu sekundy i Rośnie .

Rób to proste zdrowe ćwiczenie codzienna . To może robić dużo dobro i to bierze bardzo mały czas . Tylko dziesięciu sekundy .

Teraz ja kończę {zawieram} ten rozdział przez ubezpieczanie ty że {tamta} " Gaining Wysokość Przez ćwiczenie " będziesz ciebie wszystko rośniesz {uprawiasz} wysokiego , i ulepszasz twoje zdrowie .Rozdział 3

Wytrwałość

To jest czas , jedno daje do jego ciała , że definiuje jego siłę , opór i zwinność


Tam jesteś sto przykłady wytrwałości w wszystkich ścianka życia . Człowiek kto zawsze fascynowało mi jest wielkie uczone Louis Pasteur . Ten człowiek nie mógłby mówić do jego pracy albo jego obowiązek {cło} . On nie był przestraszony samopoświęcenie się , przestraszony odpowiadać wewnętrzne uczucie przewyższać siebie . Ten człowiek dążył poważać jego własne motto ; " praca , Zawsze Pracy "

Ty niewątpliwie znałeś kogoś kto wierzyło w powodzie . Oni doznają powodzenia ponieważ oni naprawdę wierzą w co oni czynią . Oni używają każdego dostępnego środki dokonywać ich cele uczciwie. Oni wiedzą jak poruszać ludzi entuzjazmu . Kiedy ty będziesz wierzyć , coś jest możliwy . Kiedy ty będziesz wierzyć , ty możesz zbierać wielkie ilości pieniądzów . Terry Lis , jednonogi biegacz , jest doskonały przykład odwagi i określenia . Kiedy on tracił jego walkę przeciw rakowi on niemniej jednak zbierał się ponad dwudziestu dwu milionem dolar walczyć chorobę że brał jego pierwszą nogę .

Ja niech daję tobie kilka końce {wskazówki} teraz, albo sugestie które może pomagać ty nie ustajesz .

1 . Ciągłość

Nie rób zaczynaj się jak lew ! Co bardziej jest ważny jest że ty kończysz się {wynosisz} z regularnością . Praca poza właśnie piętnaście ( 15 ) minuty dzień na twoim wzroście . Ja mówiłem " Przez Dzienia " , i szybko nie wykonuję tego .

2 . Dyscyplina

Ja mocno wierzę że przybywać jakiemukolwiek celowi ty potrzebujesz samodyscyplina . Ty zawsze powinieneś kończyć się co ty zaczynasz się . Pamiętaj że {tamte} ludzi jak Vladislov Tretiak tylko mógłby dostawać się gdzie on robił przez wkładania {kładzenia w } godziny treninga i że bierze samodyscyplina .

3 . Używaj Czasu

W twojej dziennej rutynie , odkładaj wyraźna czasu szczelina dla twojego treninga ; i tkw przy to .

4 . Ocena

To zawsze jest dobre zastanawiać się nad wysiłkach tygodnia , oceniać twoją postęp korygować pomyłki twoje trenowanie .

5 . Wytrwałość

Ty nie musisz opuszczać {przestawać} nawet gdyby po miesiącu , ty nie rosłeś {uprawiałeś} trochę . Podwójnie twoje wysiłki zamiast stawania się zniechęcały . Trudności tam mają być pokonywane , i nowe granice tam mają być krzyżowane {przechodzone} .

6 . Zwycięstwo

Jakaś noc ty nie możesz czuć ochotę na robienia twoich ćwiczeń . Nie rób poddawaj się ! Wszystko ty musisz brać jest pierwszy krok . Kładź na {wdziewaj} twój ćwiczenia sprzęt i zaczyna się . Ty będziesz dumny z siebie dla pokonywania tymczasowy słabość .

7 . Przyjaciele

Być może ty wolisz trenować tylko. Wtedy ponownie, ty możesz lubić trenować z przyjacielem albo przyjaciele . To mógłby tworzyć konkurencyjne ostrze {krawędź} że zachęcałby każdemu dotyczony . Zdrowa konkurencja pomaga zachęcać wytrwałość .

8 . Niepomyślność

Nie rób kłopocz się z tamtymi ludzi kto może śmiać się przy tobie . Wykpiwaj twoje wysiłki . ścigaj twój trenujący krzepko . Ty będziesz , w czasie , wprawiasz w zdumienie ludzi z twoją elastycznością . Czas będzie okazywać się że ty byłeś prawy {słuszny} .

9 . Zwyczaj

Student mówił mnie tę historię ; " Jedna noc , ja miałem właśnie spadać śpiąc kiedy nagle ja realizowałem {rozumiałem} że ja zapominałem robić moje ćwiczenia . Ja natychmiast podnoszony i robiłem ich wszystkio " . To jest piękny przykład upór i odwagi . Jeżeli ty powinieneś zapominać robić twoje ćwiczenia , podwójnie twoje wysiłki następujący dzień . To jest moja nadzieja które {że} ty wszystko dokonujesz spokojną siłę że pochodzi z kształtowania zwyczaje , które prowadzi ciebie do sukcesu .

10 . Tymczasowy pauzy

Poważne albo nieposkromione okoliczności mogą zmuszać was przerywać twoje ćwiczenia . Nie rób opuszczaj {przestawaj} z powodu nich . Podskocz ponownie skoro tylko możliwy .

11 . Auta Sugestia

Praktyka autosugestia lub samo hipnoza na regularnej podstawie . Przez autosugestię ja znaczę {mam na myśli} stałe powtarzanie pozytywnych myśli wyrażali krótko. Na przykład ; " codzienny ja rosnę przez wykonywanie {ćwiczenie} " . Przed spadaniem przy noc powtarzaj to stwierdzenie i twój podświadomy będzie pomagać ty robisz co ty wyruszasz czynić .

12 . Konecntracja

Ty też powinieneś praktyka całkowite konecntracja . Konecntracja będący zdolność dawać twojemu wszystkiemu do działalności , wyrzucając wszystkie rozrywki . To będzie pozwalać ciebie dokonywać lepiej wynika i to z kolei będzie zachęcać ciebie iść dalej . Nie rób robisz twoje ćwiczenia mechanicznie. Zastanawiaj się , myśl i pytanie samo na jak takim i takim ruchu rozciąga twój kręgosłup . Ty wyciągasz się w górę, na dół, ku przodowi albo w tył, w prawo lub do lewego {opuścił} ?

13 . Stój {wytrzymuj} Wysoki

Bądź mistrz wytrwałości . Nie rób bądź osoba która nie kończy zaczętej rzeczy albo niestały powolny szturcha lub bez kręgosłupa .Nie ustawać ma kończyć się co ty zaczynasz się . Skończąc wbrew monotonii , nuda albo zmęczenie . To idzie na wbrew pogorszenie się albo wyśmiewanie inni .

Nie ustawać ma przechodzić twoje ćwiczenia dzień po dniu z przeświadczeniem i niezachwiany entuzjazm .

Wytrwałość jest droga do sukcesu , klucz do dokonania , droga {sposób} do zwycięstwa .


Rozdział 4

Breathing

Jakakolwiek forma gimnastyki które nie jest oddechowe jest zbrodniczy .To jest smutne mówić , ale mało ludzie wiedzą jak oddychać właściwie. I a jednak to jest istotne dla dobrego zdrowia , osobiste powodzenie i wzrost .

Przed uczeniem ty jak osoba powinieneś wdychać fizyczna uprawa pozwala mnie punkt poza główne przewagi dla właściwego breathing .

1 . Dlaczego Oddychaj Właściwie

Właściwe breathing jest ważny :

) przeszkadzać choroba ( zimno , kaszleć , zapalenie oskrzeli , tuberclosis , itd )
B ) czuć dobrze ;
C ) uwalniać twoje płuca od nieczystości i zbędny ( tlenek węgla , mleczny kwaśny itd ) ;
D ) przewozić tlen do miliona komórek ( tych był udowadniane że {tamto} głębokie breathing przewozi dziesięciu ( 10 ) razy więcej tlen do twojego organizmu niż robi fragmented albo zaniedbywał breathing ) ;
E ) zwalczać zmęczenie ;
F ) powiększać twoją energię , twoją żywotność ;
G ) uciszać twoje nerwy ;
H ) spać lepiej ;
I ) dodawać kolor do twojej cery , odkąd właściwe breathing powiększa krwi krążenie ;
J ) ulepszać mówienie publicznie .


Ażeby powiększaj twoja wysokość , to jest rozkazująca że twoja krwi zupełnie jest utleniana . Nie rób zapominaj - krew daje pożywienie do twoich kości . I regularne głębokie breathing jest współpracownikiem oczyszczać twoją krew .

Wszystko te przyczyny powinien zachęcać was uczyć się oddychać właściwie i głęboko.

2 . Podstawa

Twoje płuca mogłyby być porównywane do dwu balonów . Kiedy ciśnienie {nacisk} jest stosowane na nich powietrze musi opuszczać . Jeżeli twoje płuca działają inaczej, ty blokujesz twoje breathing i to mógłbyś zaszkodzić ciebie .

3 . Jak Oddychać Właściwie Podczas gdy Trenując

Tam jesteś trzy fazy do breathing

) Wdychanie ( myśli Wewnętrzny ) ;
Wdychanie środki wnosić {brać w} powietrze do twojego ciała przez nosowe przejścia {ustępy} .

B ) Zachowując ;
środki trzymać twoje oddech wewnątrz twoje ciało .

C ) Wydzielanie się ( myśli Zewnętrzny ) ;
środki zdmuchiwać powietrze od twojego ciała przez usta .

4 . Rada

Rób twój trening w dobrze przewietrzanym pokoju tak jak napełniać twoje płuca z czystym , nie zanieczyszczony albo czystym powietrzem .

Dla każdej ćwiczenia oddychaj głęboko. Dawaj pierwszeństwo do breathing . Czytaj uważnie i kładź do praktyka jakikolwiek materiał ty możesz znajdować że ma do czynienia z właściwym breathing . Nie rób bądź zadowolony z płytkim albo przerywanym breathing . Oddychaj rytmicznie i głęboko korzystać od wszystkiego jego nagród .

5 . Wybór czasu

To jest mapa że ilustruje czasowi ty mógłbyś mieć zastosowanie do każdego sceny {stadium} breathing .

Wdychanie Zachowywanie Wydzielające

4 sekundy 3 sekundy 12 sekundy
5 sekundy 3 sekundy 15 sekundy
6 sekundy 3 sekundy 18 sekundy
7 sekundy 3 sekundy 21 sekundy

Ty możesz widzieć że wydzielania musisz trwać bardziej długie niż wdychanie . To jest istotne opróżniać wszystko powietrze od twoich płuca . Próbuj następujący eksperyment . Wypychaj wszystko powietrze od twoich płuca . Szczyp twoje nosowe przejścia {ustępy} zamkniety , utrzymujące się twoje usta zamykają się . Teraz, otwarte twoje usta . Ty możesz widzieć że ciebie jeszcze masz powietrze w twoich płucach wydzielać się .

Dostawaj się do zwyczaju robienie którego {że} ekstra wysiłku opróżniać twoje płuca powietrza .

6 . Oddechowe ćwiczenia

Ja tylko będę dostawać się do brzusznych albo przeponowych breathing ćwiczeń . To jest rozważane być najlepsze jedno .

) pierwsza ćwiczenie : kładzenie się

Kładź się na twoim plecach . Wyciągaj się zupełnie. Miejsce jedna ręka na twoim żołądku . Blisko twoje oczy dla lepszego konecntracja .

- Wdychaj głęboko przez nos ; przy tym punkcie ty możesz czuć twój żołądek podnosi się .
- Trzymaj twoje oddech .
- Wydzielaj się powoli przez usta ; twój żołądek będzie spadać . Kontrakt twoi żołądka mięsień ciasno wypychać wszystko pozostających powietrze .

To jest bardzo dobra ćwiczenie pomagać tobie śpi i to bardzo odpręża .

) druga ćwiczenie : stanie {wytrzymywanie} Pozycja

- Podnoś twoje bronie {ręce} od twojej strony do ku górze pozycji , Wdychając przez nos ( 4 sekundy )
- Rozciągaj twoje bronie {ręce} prosto w górze podczas gdy Trzymając twoje oddech ( 3 sekundy )
- Wydzielaj się powoli przez usta podczas gdy zniżając twoje broni {ręce} i idą dalej dotykać ręce za twoim plecami , pchając twój tors naprzód ( 12 sekundy ) .

Wypychać wszystko powietrze od twoich płuca , kontrakt twoi żołądka mięsień .

B ) trzecia ćwiczenie : siedzieć Pozycja

Siedź na prostym krzesle . Ciągnij {rysuj} twoje ramienia źdźbła blisko.

- Wdychaj przez nos
- Trzymaj twoje oddech
- Wydzielaj się przez usta powoli, zawierając {ściągając} twoi żołądka mięsień .

Czy ty bierzesz chód {spacer} albo wchodząc do góry schodów , używasz tym razem robić kilku breathing ćwiczenia . Kiedy ty będziesz brać chód {spacer} , Wdychasz przez nos dla sześciu ( 6 ) kroków , Trzymasz twoje oddech dla trzech ( 3 ) kroków i Wydzielasz się powoli przez usta dla osiemnastu ( 18 ) kroków , i powtarzasz się .

Jeżeli ty doświadczasz zmęczenie albo jeżeli ty czujesz apatyczny czynny , brać przerwę i robisz jednego z sugerowanych ćwiczeń . Przez czynienie tak, ty ponownie ładujesz twoje baterie . Ty będziesz czuć wzmacnianego . Ja mam nadzieję dla twojej własnej rzeczy ty próbujesz te ćwiczenia widzieć jak efektywnych oni są .

Stosownie do znawców , jeżeli ty robisz dziesięć ( 10 ) głębokie i sumienne brzuszne breathing ćwiczenia w świeżym powietrzu , ty ulepszasz twoje zdrowie znacznie. Dlaczego nie adoptuj ten doskonały zwyczaj .

W wniosku {zakończeniu} , pamiętaj to stwierdzenie i żyje przez to ; ;

" Breathing Biednie żyje Biednie! " .

Rozdział 5

śpij

Podnoś się przy sześciu , posiłku południowym przy 10 , łyku przy sześciu , śpij przy 10 , robi człowiek żyje dziesięciu razy dziesięciu


Potrzeba dla snu jest tkwiąca {właściwa} w wszystkiej ludzkiej . My ścinamy ukośnie żyjemy bez tych . Brak snu dla którychkolwiek dzieci albo dorosłe może prowadzić poważne skutki .

My niech pauza naw chwilę zastanawiać się nad znaczeniu snu , nad warunków że kierujemy się {robimy dla } dźwięk śpi i na wpływie właściwy sen ma na wzroście .

1 . Dlaczego Tam Być potrzebuje Dla Snu

- Sen jest rozważany być najbardziej tania medycyna {lek} . Ludzi kto są przemęczane pracą lub kto rzeczywiście są chore potrzebują brzmieć sen powyżej wszystkiego inaczej . Bardzo często, tam jest nic lepiej zwalczać chorobę niż śpi .
- Sen wznosi twoją siłę , to ponownie ładuje energii poziom centralnego systemu nerwowego .
- Sen odpręża kości , chrząstkę i mięśniowe tkaniny .
- Zmęczenie zostawia {opuszcza} twoje ciało podczas snu . Toksyny ( śmieci ) są eliminowane przez pory skóry . Stąd {odtąd} potrzeba dla odświeżającego ranka przelotnego deszczu .
- Dobrze opierany osoba może pracować przy pełnej potencjalnej i pracy bardziej długa .
- Opierana osoba czuje radość życia i jego własnego dobrze bycia .
- Opierana osoba wygląda lepiej i bardziej jasną .

2 . Warunki Dla Właściwego Snu ( rada )

- Spać w pokoju że jest ciemny , spokojny i świeży pachnienie .
- To jest ważne spać w dobrze przewietrzanym pokoju . Nie rób bądź przestraszony otwierać okno , nawet w zimie . To jest lepsze kłaść na {wdziewać} ekstra wełniany koc niż wdychać nieświeże powietrze .
- Twarde łóżko będzie ubezpieczać powodzenie twojego kręgosłupa . Jeżeli twoje łóżko również jest miękkie , ty możesz kłaść ? " ( 2cm ) arkusz sklejki pod twoim materacem .
- Duża poduszka przeszkadza twojemu breathing i wyczerpuje twoją szyję . Osobiście ja nie używam poduszki . Jak nastolatek ja czytam że to było lepsze spać bez poduszki . Jedna noc , ja próbowałem czynić bez ale że {tamtej} noc ja czułem potrzebuję dla poduszki przez wczesny ranek . Ja próbowałem ponownie następny noc i zwyczaj był łamany . To byłoby lepsze dla twojego kręgosłupa umieszczać poduszkę pod twoimi kolanami .
- rzeczywiście dostawać smak dobranoc śpi , twoje arkusze i nightwear powinien być przyjemny i czysty . Twój pokój powinno być czyste . To jest niezdrowe wdychać proch .
- Spanie w zwijanym pozycji powinien być unikany . Ty musisz wyciągać się .
- Z reguły , osiem godziny snu jest wystarczająca . Jakkolwiek, pewne organizmy tylko potrzebują pięć godziny snu przez noc , podczas gdy inni potrzebują dziesięć godziny snu . Podczas wzrostu okresu lub wiek młodzieńczy , ciało potrzebuje więcej śpi niż mniej . W pełni korzystać od mojego biegu {kursu} , ty powinieneś dostawać wystarczającą ilość snu . Ja polecam ty zakładasz regularną rutynę przez dzień jak również ustalona godzina dla chodzenia do łóżka .
- Pij duże szkło wody przed chodzeniem do łóżka i kiedy ty będziesz budzić się ; to będzie pomagać czystemu poza twojemu systemowi . Mleko też może pomagać ty śpisz . To zawiera aminokwas nazywał tryptophane . Który produkuje skutek środka uspokajającego . Spać dobrze próbuj unikać ogromne posiłki wieczorem jak również bodźce lubią kawę , herbatę , cola albo czekoladę .
- Praktyka całkowity odpoczynek i breathing w pełni. Odprężaj od głowy do palca u nogi . Blisko twoje oczy i odprężają każdą część twojego ciała przez przechodzenie każda część w twoim umyśle . Rób uzupełniaj breathing ćwiczenia przez następujące trzy fazy ; ( 1 ) Wdychaj powoli i głęboko przez nos ; ( 2 ) Trzymaj twoje oddech i wyciąga się ; ( 3 ) Wydzielaj się powoli i w pełni przez usta podczas gdy zaciskając brzuszni mięsień .
- W wniosku {zakończeniu} , ja radziłbym się : " wcześnie do łóżka , wcześnie podnosić się , robi człowiekowi zdrowe , bogate i mądre " . Bądź w zgodzie z naturą . Więcej my dystansujemy siebie od natury więcej my stajemy się nieszczęśliwy i z dotknięcia z sobą .

3 . Samo Hipnoza

Ty mogłeś doświadczony następującego albo znasz kogoś kto ma . Jedna noc , ty realizujesz {rozumiesz} że twój alarm nie pracuje i ciebie absolutnie musi budzić się wcześnie. Tak z przeświadczeniem ty mówisz do siebie , " ja muszę wstawać przy sześciu , ja muszę wstawać przy six… " . Następny ranek ty budzisz się i jego sześć godzinę .

Twój Podświadomy jest zdolny z wielki potencjalny . Używaj to . Każda noc zanim ty spadasz śpiąc posyłesz pozytywne wiadomości do twojego mózgu . Dla celów tego bieg {kurs} na " Gaining Wysokości " , ty mógłbyś powtarzać wiadomość wspominaną przed , " codzienna ja jestem gaining Wysokość przez ćwiczenie . Ja Rosnę . Ja jestem Growing… . " .

4 . Zaskakując Fakt

Ty możesz być zaskakiwany wiedzieć że my jesteśmy bardziej wysocy rano niż my jesteśmy przy noc . Na mocy prawa powagi , naszych ciał w stojącym pozycji , są przyciągane ku gruntowi . Przez koniec dnia , dysków w kręgosłupie są ściskane przez wagę ciała , przez dni napięcie i przez rzeczy my podnosiliśmy się . Podczas noc , kręgosłup jest w odprężanym i rozciąga pozycję .

Bądź świadomy tego faktu i używa tym razem wyciągać się właściwie.

5 . Rozciągania ćwiczenia W łóżku

Rób rozciąganie ćwiczy się w łóżku przy noc i rano . Ja polecam te dwa ćwiczenia :

( 1 ) Nogi Rozciąganie . Kładzenie się na plecach na twoim , rozciąganiu poza twoja prawa {słuszna} noga ( i wtedy lewe {opuścił} raz uzupełniane ) , liczenie się do pięciu ( 5 ) . Wyobrażaj sobie ciebie pchasz pudełko z mieszkaniem twojej stopy . Teraz powtarzaj ta sam ćwiczenie ale na twoim żołądku .

( 2 ) kładzenie się na plecach na twoim , przynosi twoje kolana do twojej skrzyni , szarpiąc je z twoimi rękami . W tym samym czasie , wydzielaj się przez usta i zaciskaj twoi żołądka mięsień . Wdychaj przez nos jak ty zwracasz twoje stopy do matteress .

Odmiana : ( biegun ) . Przynoś twoje kolana do twojej skrzyni z twoimi rękami i skała same.Spanie dostarcza doskonałą okazję rozciągać twój kręgosłup . Nie rób mieć to .

Ulepszaj twoja jakość , i jeżeli potrzebuje być , twoja ilość snu żyć bardziej długie i folusznik życie .
Rozdział 6

Odżywianie

My musimy jeść żyć , nie żyjemy jeśćDzieci często są mówione przez ich rodziców : " ty musisz jeść wszystko na twojej płycie jeżeli ty chcesz rosnąć {uprawiać} dużego i silnego ! " . To wyrok {zdanie} ma jakąś podstawę prawdy w tym . żywność wpływa twój wzrost .

Twój może znajdować sto książek że uczą przedmiot odżywianie w głębokości . Ale w tym rozdziale , ja będę ograniczać siebie do głównych istot konieczni dla wzrostu : białka , witaminy i minerały . To byłoby mądre notować że ostatnie słowo na odżywianie jeszcze nie było pisane .

1 . Elementy {pierwiastek} Które Pomaga Ty Rosnąć

Białka .

Białka są istotne dla wzrostu ponieważ to jest wymagane dla chrząstki tkanin i kości . Białka są odżywcza istota , komponowane dwudziestu dwu ( 22 ) aminowy kwasów . Czternaście ( 14 ) tych produkowanych przez nasz własny organizm . Inni musi być zaopatrywany Równocześnie do naszego ciała . Tutaj jest wykaz kilku {trochę} z nich :

( 1 ) Tryptophane ( rozważany być nasenny albo śpi skłanianie )
( 2 ) Leucyna
( 3 ) Izoleucyna
( 4 ) Lizyna
( 5 ) Walina


źródła Dla Wapnia :

Morele , seler , cytryna , kapusta , cykorie , szpinak , figi {stroje} , halibut . Ser , słodkie wapno , jeżyny , cebule , pomarańcz , suszona śliwki , rzodkiewki , łosoś m , otręby , jogurt , itd

Fosfor jest konieczny dla kości .

źródła Dla Fosforu :

Czosnek , jagnię , migdały , szparag , marchwie , seler , zboża , grzyby , skorupiaki , kapusta , ogórki , gnieść się , szpinak , figi {stroje} , ser , kiełki pszenicy , mleko , zboże , rzepy , orzechy , jajka , cebule , pasternaki , pory , groszków , rybę , suszona śliwki , rodzynki , otręby , pomidory , itd

żelazo pomaga tobie rosnąć

źródła Dla żelaza :

Morele , migdały , szparag , buraki , pszenica , zboża , kapusta , rzeżucha , daty , szpinak , truskawki , sałata , soczewice , melas , ziemniaki , jeżyny , leszczyny orzechy , jajka , cebule , pietruszka , suszona śliwki , rodzynki , pieką cielęcinę , pomidory , itd

Miedź rozwija twoje kościźródła Dla Miedzi :

Banana cali zboża , grzyby , daty , jajka , itd

Magnez jest inny konieczny minerał dla wzrostu

źródła Dla Magnezu :

Migdały , banan , buraki , marchwie , cerely , grzyby , kapusta , daty , szpinak , czarne figi {stroje} , maliny , roquefort ser , kiełki pszenicy , zielone ziarnka , mleko , sałata , zboże , miód , cebule , pomarańcz , grejpfrut , , brzoskwinie , mniszki lekarskie , gruszki , pyłek , suszona śliwki , jabłka , rzodkiewki , wysuszały rodzynki , warzywa , itd

Cynk też wpływów wzrost .


źródła Dla Cynku :

Czosnek , ananas , szparag , banany , marchwie , kapusta , ogórki , szpinak , figi {stroje} , truskawki , kiełki pszenicy , zielone ziarnka , jajka , sałata , piwa drożdże ( drożdże piwne ) , rzepy , orzechy , pomarańcz , suszona śliwki , rzodkiewki , pomidory , itd

Jod jest potrzebowany dla tarczycy .

źródła Dla Jod :

Morski chwast , ananas , szparag , marchwie , grzyby , kapusta , rzeżucha , skorupiaki , szpinak , truskawki , sałata , cebule , rzepy , ziemniaka obierzyny , groszków , ryba , rzodkiewki , pomidory , itd

Białka , Witaminy , i Minerały bardzo są ważne dla rozwoju twojego ciała i jego dobrego zdrowia . Upewniaj się ciebie nie jesteś brakujący jakikolwiek .


2 . Mówiąc " żaden ! "

- Wiedz jak mówić do samo niszczycielskie narkotyki .
- Wiedz jak mówić do upijania alkoholu
- Wiedz jak mówić do toksycznego cigaretters .

Osobiście, ja nigdy nie paliłem . Ja stawałem się zainteresowanym w fizycznej uprawie przy wieku dwunastu , tak ja czytam dużo Ben Weider artykuły , które ostrzegane przeciw użytkowi tytoniu . On przekonywał mnie nigdy zaczynać palenia . W wszystkiej uczciwości , kiedy ktoś będzie ofiarowywać mi papieros , jego jak gdyby że {tamta} osoba pytały mnie jeść mysz , lub robaka , lub spider…

Ja wierzę że {tamtą} faktyczną informację o narkotykach , alkohol , i papierosy unikają krytykę i błędy w sądzenie . Młode ludzie specjalnie muszą być ostrzegane i dobrze zawiadamiane . Donald Pollock , eks uczy się , alkoholowy i narkoman mówi nas ;

" największa zbrodnia kiedykolwiek popełniany przeciw mi był że każdy zawsze chronił mnie od prawdy " . ( Od Rozmowy mnie Dobre Theif )

Nie rób marnuj twoje pieniądze albo twoje zdrowie na narkotykach , alkohol albo papierosy . Inwestuj {obdarzaj} twoje pieniądze na odżywczych żywnościach albo dobre jakości żywności dodatki .

- Mów do zdrowego życia .
- Mów do naturalnych produkt które zabezpiecza się , zdrowie , siłę , wytrwałość , energię , i dookoła powodzenie .
- Mów do pyłku , wodorost , pszenicy zarodki , itd

3 . Detoksykacja

Właśnie jak ty musisz zmieniać olej w twoim samochodzie od czasu do czasu , ty musisz czyścić twój system również. Jak czas mija , ty będziesz dostawać pętanego w górze. Czysty siebie poza i ty będziesz w lepszym kształcie i ty będziesz czuć niewiarygodnie wielkie ponieważ twoje wewnętrzne organy będą pracować lepiej.

Radź się dietetyk kto może radzić ciebie na detoksykacja . Raz albo dwa razy rok , ty mógłbyś próbować następującego środek na przeczyszczenie rzeczywiście czyścić twój system :

- Kłaść dwie ( 2 ) uncje rycyny w szkle .
- Dodawaj łyżeczka do herbaty sody oczyszczona .
- Rozpuszczaj z pomarańczowym sokiem .
- Pij
- Czekaj dwadzieścia cztery godziny przed braniem drugie i ostatnie szkło tej sam mieszaniny .

4 . Polecenia

( 1 ) Jeść przy regularnych godzinach . Nie rób opuszczaj jakąkolwiek posiłek
( 2 ) nie zapomina jeść śniadanie . Zawsze zaczynaj dzień z znaczną ale dobrze zaokrąglony posiłkiem .
( 3 ) Brz czas smakować i żuć twoją żywność dobrze.
( 4 ) Zmieniaj twojego menu
( 5 ) Unikaj ciasta , słodycze , chrupka i soda pije . Coś co ma małą albo żadną odżywczą wartość .
( 6 ) Strzec się słonej konsumpcja ; to może powodować nadciśnienie .
( 7 ) Jeść dużo surowe rośliny {warzywa} i świeży sok . Wybieraj cały pszenicy chleb .
( 8 ) Pij sześć ( 6 ) do ośmiu ( 8 ) okularów {szklanki} wody albo roślinnego {warzywnego} soku lub cukru wolnego soku przez dzień . Ty też powinieneś pić mleko .
( 9 ) Jeść dobre jakości żywności dodatki codziennie.
( 10 ) Po każdej posiłku ty powinieneś pozostawać {spoczywać} . Nie rób zaczynaj się pracować lub ćwiczenia prawo potem.

Przez odnośnie do {szanujący} ten wykaz ty będziesz cieszyć się lepsze zdrowie .

Do zamkniętego {bliskiego} ten rozdział , ja mówiłbym że {tamto} niedożywienie może przeszkadzać twój wzrost . To też może prowadzić większe problemy taką jak otyłość , anemię i biedne trawienie .

Ja zapraszam tobie wszystko stawać się zainteresowanym w nauce odżywianie . Dla dalszej informacji pisz dla prowincjonalnego , stanu albo kraj .

Karm siebie racjonalnie powiększać twoja wysokość , być pełny energii i żyć folusznik życie .

Rozdział 7

Postawa

Celuj wysoko, dąż uczyć się więcej , szukanie doskonałość , to jest co ty uczyłeś mnie .1 . Dlaczego Utrzymuj Dobrą Postawę

Kiedy ty każesz szansie , brać kilka chwile patrzeć na ludzi chodzące bardziej często niż nie, smutno wzdłuż {naprzód} zajętą ulicę . Ty będziesz widzieć również dużo ludzi z naczynia brzuchami i miękkie żołądki . Ty też będziesz widzieć ludzi z zgarbionymi plecami albo wyginałeś w łuk plecy przechadzające się wzdłuż {naprzód} w nietroszczącym się manner… . Nie dużo patrzeć na .

Kiedy ty będziesz chodzić , próbujesz opiece twoją głowę prosto, podbródek wysoko, w tył prosto, żołądek w , skrzyni poza, i celujesz wysoko. Kilku ludzie tracą parę cali przez nie chodzące proste . To jest gdzie zgarbione plecy , i okrągłe ramiona wchodzą do . Przez wracanie piechotą z prostym , ty nie tylko będziesz czuć lepiej, ale będziesz nawet {równy} czuć bardziej wysokiego .

2 . Kiedy Mieć Dobrą Postawę

Czy ty stoisz , chodzisz , siedzisz lub sen utrzymuje Dobrą Postawę . Rób to samo czynny lub przy szkole , gdzie ty spędzasz {wydajesz} najwięcej z twojego czasu .

Stój {wytrzymuj} wysoki wszystko czas . Ja wiem że to wymaga wysiłek ; ale ja też wiem że w czasie ty wielce będziesz doceniać korzyści dobrej postawy .

3. Jaka jest dobra postawa

Wchodź na górę z twoją głową . Wysuwaj twoją skrzynię . Wciągaj twój żołądek . Rzucaj twoje ramiona w tył. Chodź z dumą i zaufanie .

I proszę, nie rób ciągnij twoje stopy . żyj i chodź z entuzjazmem .

Ulepszać twoje stanowisko , zagląda do zwierciadła widzieć jak najlepiej ty powinieneś stać . Wtedy ponownie, powstrzymuj się z twoim do ściany i podnoś twoja głowa i kontrakt twoi żołądka mięsień .

4 . Ubieraj się Dobrze

To jest wspólna wiedza które {że} osoba kto ubiera mądrze może ukazywać się {wydawać się } bardziej wysokie niż on rzeczywiście jest . Tutaj jesteś kilka końce {wskazówki} :

- Wybieraj ciemne i jednolite kolory . Materiał może mieć miękkie pionowe linie ( szpilki pas ) i unika pledy w kratę albo kwadrat zamierza .
- Prośba , dopasowując marynarkę i kalesonów , tego sam koloru też robi ty wyglądasz bardziej wysokiego .
- Noś {Niszcz} spodni że są długie i wąskie i bez szturchańców {mankietów} .
- Adoptuj bardziej szczupły , elegancki styl podkoszulka i tie…

Nie rób zaniedbuj droga {sposób} ty ubierasz się . Odzież jest namysł twojej osobistości . Ubieraj się w rozumnym , trzeźwym i harmonijnym sposobie . To zawsze jest miłe patrzeć na elegancko ubieraną osobę .

Jak przyjemny to ma widzieć ludzi i kobiety kto wygląda dobre i stoi {wytrzymuje} wysokie . Jak dobry to ma podziwiać narzucających obecność olimpijskich Mistrzów , widzieć jak uszlachetniało i eleganta oni patrzeć jak oni wspinają się na zwycięzców podium .

Przed chodzeniem dalej do następny rozdziału , ja zapraszam ciebie odbijać kilka chwilom bardziej długich na prawdziwych przewagach która {że} dobra postawa daje ciebie i twoich przyjaciół .

Uczucie dobre jest materia {sprawa} zdrowia . To też jest adopcja mądrych zwyczaje raz ty dawałeś i ideę {pojęcie} poważną i powtarzaną myśl .

Rozdział 8 Uzupełniające ćwiczenia bardziej Szybkie , Wyższe , bardziej Silne

Które sporty pomagają ty rosnąć ? Odpowiedź jest prosta : wszystkie sportów działalności że rozciągają twoje nogi i twój kręgosłup powoli ale pewnie są słuszne .

Id jak ciągnąć {rysować} twoją uwagę do dwu sportów w szczególności ; pływanie i kolarstwo . Przepływanie jest rozważany być dookoła sport . To odwiedza każdą część twojego boday i jego organizmów . Ty łatwo możesz dostosowywać podstawy wspominane w tej książce do kilku typ przepływań ruchów . Osobiście ja polecam pełzanie i żabkę .

Co do kolarstwa , to jest sport że pomaga rozciągać twoje nogi pod warunkiem że siedzenie i kierownica wystarczająco są wysokie . Jak ty rośniesz , pamiętasz podnosić oba części roweru odpowiadać twoją wysokość .

Na inny ręce , podnosząc wagi które kompresy menisk twojego kręgosłupa ma być unikany . Ciężkie wagi nie pomagają wydłużać kręgosłup . Jeżeli ty używasz wag , pozwalasz te zawsze jesteś z wyraźnym celem powiększania twojej zdolności wyciągać się .

Rób zwyczaj rozciągania twoich nóg i twojego torsu . W czasie , to będzie stawać się drugą naturą do ciebie .

Bycie żyjący . Mieszkaj w dobre zdrowie . Mieszkaj w fizyczne , intelektualne , moralne i duchowe zdrowie . Nie rób prosto istniej , żyj w pełni i stój {wytrzymuj} wysoki .

Jedz dobrze, ćwiczenie regularnie i celuje wysoko! Bądź znakomity atleta , nie jest otyłego albo chodzący szkielet .

Nie rób zanieczyszczaj zanieczyszczaj lub trucizna sama, i inni z papierosami , narkotyki i alkohol .
żyj i dąż dla doskonałości w wszystko !
Rozdział 9

Wyposażenie

Najbardziej wysoki dobry dla śmiertelnika , jest zdrowie .
Drugi najbardziej wysoki , wyglądać dobry i ma bogactwo .
Który jest gained z sumieniem jasny ,
W końcu, śmiać się z przyjaciółmi że jesteś drogie .

Dla większości ćwiczenia was zwyczaju potrzebują jakiekolwiek wyposażenie . Jak czwartego miesiąc ćwiczeń jakkolwiek, was będzie potrzebować drążek dla o tuzina ćwiczeniach .

W tym rozdziale , ja chcę pokazywać jak jakieś wyposażenie może pomagać ty rośniesz .

1 . Pozioma Sztaba
2 . Równoległe Kraty
3 . Szwedzka żebra Przegroda i ława
4 . Pozioma albo Mostu Drabina
5 . Ważenie {łuszczenie się } ściana
6 . Zaokrąglony ława
7 . Wałek
8 . Odwracany Czyścibut hotelowy

To zdaje się do mnie że szkoły , fizyczne uprawy studia i sprawność gimnastyki powinny mieć i używają tego wyposażenia skutecznie.

Dużo szkoły dobrze zaopatrywały sale gimnastyczna . Nieszczęśliwie, to często jest przypadek które {że} jakieś wyposażenia nie jest używane lub rzadko używane . To jest kosztowny i żałosny .


1 . Pozioma Sztaba


To jest jeden z najlepszego aparatu rozciągać kręgosłup . Kiedy ja byłem chłopiec , ja nie miałem sztaby tak ja będę używać kroku schodów kierowniczego do drugie piętra przy plecach naszego domu . Dla miesięcy , ja robiłem moje dzienne wyciągające się ćwiczenia tam. Gdzie tam jest wola , tam jest droga {sposób} .

Ja silnie radzę się że ty dostajesz stałą sztabę . Umieszczaj to pewnie. Unikać szkoda do twoich rąk albo pośliźnięcia się , trze twoje ręce z magnezu węglanem . Ty będziesz potrzebować tę sztabę dla tuzina albo tak ćwiczenia jak czwartego miesiąca biegu {kursu} .

2 . Równoległe Kraty

Równolegli kraty pomagają rozwijać wyższą część twojego ciała . To produkuje skutki {ruchomości} na kręgosłupie również.

Od dnia do dnia , przyrost pociągnięcie do twoich broni {ręce} . Kilku atleci wiążą wagę do ich ciała robić ćwiczenia bardziej efektywnych .

Jeżeli ty nie masz równoległych kraty , miejsca dwu krzeseł albo stołów {tabel} obok siebie . Ale bądź bardzo troskliwy .


3 . Szwedzka żebra Przegrody & ława ( brzuszna deska {komisja} )Dookoła 1800 , Peter Wrzos zwyczajny tworzył jego sławną szwedzką metodę . Szwedzka specjalność , żebro przegroda szczególnie jest efektywne dla gimnastycznych ciepłych w górze i elastyczności ćwiczeń . To pomaga wyprostowuje wyginane w łuk plecom i wzmacnia żołądka mięsień .

Co do ławy , to jest aparat z różnymi efektywnymi funkcjami . To może być przywiązane do żebra przegrody i lepiej jest znane jak brzuszna deska {komisja} .


4 . Most albo Pozioma Drabina
To jest wyposażenie ty możesz znajdować w najwięcej placach gier i zabaw . Przedmiot ma iść naprzód albo wstecz wzdłuż {naprzód} kraty . Za każdym razem ty chwytasz sztabę , ty możesz tworzyć pociągnięcie do twoich broni {ręce} .

Rozciągać siebie nawet więcej , miejsce piłka lekarska między twoimi stopami i robi kilku rytmiczne ruchy z twoimi nogami .


5 . Ważący {łuszczący się } ścianęWysokość ściany jest 14 albo 15 stopy ( 4 albo 4 . 5 metry ) . Spacjowanie między każdą dziurą jest jedna stopa ( 30cm ) .

Student bierze kołek w każdej ręce i skale ściana i wtedy wraca na dół.

Trudność tej ćwiczenia jest że waży {łuszczy się } jest robiona bez użytku twoich stóp . To robi ty pracujesz rękę {broń} i ramienia mięsień jak również ogólnych skrzyni mięsień . To też pomaga rozwijać zwinność i odwagę .Bezpieczeństwo pierwsze

Zawsze miejsce materac na dole ściany . To powinno być materac podobny do jedne używanego dla bieguna przesklepiący .

6 . Zaokrąglony ( wyginana w łuk ) ławaZaokrąglony ława okazywała się być wielki wzrostu aparat . Przez używanie ta ława , ty będziesz rozszerzać twoją piersiowy klatkę . To będzie rozwijać twoje ramiona i robi twój kręgosłup bardziej giętkie .

Ty możesz budować tę półksiężyca ławę korzystać od jego 1 . Ja sugeruję następujące rozmiary :

Szerokość : 12 cale ( 30cm )
Długość : 6 stopy ( 1 . 80m )
Promień : 2 ? Stopy ( 75cm )
Pół obwód : 7 6/7 stopy ( 2 . 40 m )
średnica : 5 stopy ( 1 . 50m ). Wałek


Miłe uzupełnienie do twoich wyciągających się ćwiczeń jest ten korzystny wałek . To pomaga wzmacniać twoich mięsień i robić im giętkie .8 . Odwracany Czyścibut hotelowy


Dr M . Martin jest wynalazca odwracanego buta . ćwiczenia robione z tymi specjalnymi czyścibutem hotelowymi dekompresują kręgosłup . To pomaga korygować postawę , powiększa elastyczność i uspokaja bolenie plecy .

Robić ćwiczenia bardziej efektywni , atleci używają wag na postępowej podstawie ponad ustalonym okresem czasu .


Ostrzegając

ćwiczenia robione , kiedy głowa wisi poniżej stopy , może przedstawiać jakieś niebezpieczeństwo co do ciśnienie krwi . Przy początku , ty nie powinieneś wieszać bardziej długiej niż jednej minuty . Przystępuj ostrożnie i stopniowo.


7 . Ja właśnie przedstawiałem szyk wyposażenia zdolnego z wyciąganie się i strojąc kręgosłup . Oczywiście to nie jest kompletny .

Ja znam tam jest inny , bardziej fałszowane wyposażenie , czyje cel ma rozwijać jedne wzrost . Jeżeli ty jesteś zainteresowany bierzesz czas radzić się ortopedycznego wyposażenia dealer .
Rozdział 10Trenując

Berthelet Konstrukcja , Piękne Ciała .


To ostatni rozdział ma do czynienia z drodze {sposobowi} ty powinieneś trenować . Ive rozdrabniał rozdział do trzech głównych idei {pojęć} .
- Zanim ty będziesz zaczynać " Gaining Wysokość Przez ćwiczenia "
- treninga sesje
- Po twojej pracy poza.


Zanim Ty będziesz Zaczynać " Gaining Wysokość Przez ćwiczenia "

1 . Ostrzegając

Ty powinieneś radzić się twój doktor zanim ty zaczynasz wyciąganie się i doczepiając do przodka .
- jeżeli ty jesteś czterdzieści lata starzy i w górze ;
- jeżeli ty cierpisz od jakiejś choroby
- jeżeli ty cierpisz od bólu w krzyżu
- jeżeli ty masz historię serca trouble…

Bierz nuta {notatka} która {że} autor tej książki prawnie nie jest odpowiedzialna dla jakichkolwiek przeczących skutków które mogłoby wynikać od robienia te ćwiczenia .


. Mierzenie

Zaczynać się , bierz dokładne mierzenie twojej wysokości . To powinno być wnoszone {brane w} twoje nagi stopy i z kimś pomoc ubezpieczać dokładność . Miej druga osoba sprawdza mierzenie unikać niepotrzebne rozczarowania później. Przy końcu każdego miesiąca ćwiczenia każą mierzyć siebie ponownie i rejestrują twoją wysokość na " pierwsze Zapisu Arkusza " podchodzące później.

To zainteresowałoby kazałoby brać X Ray {promień} twojego kręgosłupa przedtem i gdy twoje trenowanie . To jest najlepsza droga {sposób} widzieć zmiany że będzie mieć miejsce .

3 . Wstępna Próba

Zdejmuj twoje buty i kładą się na twoim żołądku . Próbuj kształtować łuk przez dotykanie baza twoich stóp do szczytu twojej głowy . Nie rób natężaj się . Pytaj kogoś mierzyć i rejestruj odległość między twoją głową i stopy . Jak twój kręgosłup staje się więcej giętkim , odległość będzie zmniejszać się . Przez koniec bieg {kurs} najlepszych studentów może dotykać ich głowę z ich stopami .


Treninga Sesje

4 . Doskonałość

Każde ćwiczenie musi być wykonywana powoli, metodycznie i cicho.


Pewne ćwiczenia mogą zdawać się jak mniej zabawę niż inni , tak robią świadomy wysiłek robić je dobrze. Pamiętaj że {tamten} najlepsze medycyny {leki} kiedyś kosztują najgorzej. Tak nie rób zaniedbuj robić jakiemukolwiek z ćwiczeń .

5 . Kiedy Trenować

Z reguły , ty nigdy pociąg w prawo po posiłku . Ty powinieneś czekać o dwu ( 2 ) godzinach po jedzeniu . Kilku {trochę} jak trenować przed śniadaniem albo po południu i inni woli trenować przy noc . Kilku fizyczne uprawy skóry bawola pociąg rano i przy noc .

Cokolwiek twój wybór , pamięta że jego lepszy trenować poważnie raz dziennie dla sześciu albo przyjemnych miesięcy , niż to jest trenować dwa razy dzień i wypada po dwu albo trzy miesiące .

6 . Trenując Plan

Ja radzę się że ty realizujesz sześć ( 6 ) dni tydzień . Jeżeli ty myślisz o tym , piętnastu do trzydzieści minut dzień nie jest dużo pytać kiedy ty mówisz o trzymaniu się w dobrej formie twoje ciało . Bierz przerwa na Sundays .

7 . ćwiczenia Załamanie

Na pierwszym dniu , robi każde ćwiczenie Pięciu razy .
Na drugim dniu , robi każde ćwiczenie sześciu razy , i tak dalej
Podobnie na szóstym dniu , robi każde ćwiczenie Dziesięciu razy .


Ty nie powinieneś próbować szybko wykonywać ćwiczenia , raczej robisz ich metodycznie i Powoli.

8 . Rozciąganie Podstawa

Podczas każdej ćwiczenia , rób świadomy wysiłek rozciągać twoje kończyny i mięsień dla atleast trzej ( 3 ) sekundy . Rozciąganie podstawa jest zasadniczy do sukcesu biegu {kursu} . łatwo to robi , najpierw wtedy stopniowo powiększa intensywność twoich wyciągających się ruchów .

9 . Ciepły W górze

Nigdy początek polecane ćwiczenia bez pierwszych przerabiające kilku ciepłe . Dla kilka minut przed zaczynaniem się każdy dzień . Ja sugeruję następującego .

) Rozszerzaj twoje bronie {ręce} poza do strony przy ramienia wysokości . Ruszaj twoje bronie {ręce} w kołowym wzorze od małych koło do bardziej wielkich jedne . Rób to ćwiczenie w przedniej wtedy wsteczny ruch . Oddychaj normalnie.

B ) Kręci się i Wyciąga się

Opis : nogi nieznacznie na boku. Bronie {ręce} w górze powyżej twojej głowy , kręcą się przy talii aż twoje palce dotykają podłogę .

Breathing : to jest ważne zawsze wydzielać się przez usta jak ty kręcisz się naprzód. Wdychaj przez nos kiedy ty wracasz do stojącego pozycji .

Ilość : rób to ćwiczenie Piętnaście ( 15 ) do Trzydzieści ( 30 ) razy .

Wykonanie : w przeciwieństwie do twoich wyciągających się ćwiczeń , ciepłe w górze powinien być robione przy bardziej szybkim kroku i oni powinni być robieni dobrze i często dość zapewniać dobremu doczepianiu do przodka mięsień .

Ważny :

Za każdym razem ty wracasz do stojącego pozycji , robisz wysiłek rozciągać twoją rękę {broń} w górę.


10 . Ilustracji & Instrukcje

Nie rób zależ {polegaj} jedynie na ilustracjach . To jest istotne czytać instrukcje uważnie i płacić szczególną uwagę do czego jest mówione o wyciąganiu się i breathing .

11 . Cisza

Nie rób mów podczas gdy ciebie jesteś dong ćwiczenie . Cisza kieruje się {robi dla } lepsze konecntracja i przeszkadza niepotrzebnej szkodzie i stracie czasu . Mądry człowiek mówi … . Cisza jest Złote

12 . Rejestruj Arkusz


Raz ty robiłeś ćwiczenie , czek {kontrolę} {zatrzymanie} to precz na arkuszach dostarczany {pod warunkiem że} przy końcu tej strony . To będzie pozwalać ciebie utrzymywać trakt ćwiczeń ty robisz . Tak, na pierwszym dniu ty normalnie robiłbyś każdą ćwiczenie pięciu razy , podczas gdy na szóstym dniu ty robisz każdą ćwiczenie Dziesięciu razy .

Na egzaminie ty możesz widzieć że {tamten} pierwszy poziom wzrost jest dokonywany po tylko dwudziestu cztery trenujących sesjach .


13 . Sequencing ( 4th , 5th i 6th miesiące )

Zaczynanie się z czwartym miesiącem , ja sugeruję że ty dodajesz do twojej regularnej rutyny przez robienia następstwo ćwiczenia . Ty będziesz znajdować więcej informację na tym przy końcu strony .

14 . Posuwany naprzód Biegi {Kursy} ( 7th , 8th i 9th miesiące )

Posuwany naprzód , wzmacniany wzrostu bieg {kurs} , z przedłużanym rozciąga jest rozciąganie ponad trzy miesiąca okres . ćwiczenia są robione w co jest nazywana Wspaniałe Następstwo . Tutaj jak jest jego robiony .

Na pierwszym dniu , ty wykonujesz {ćwiczysz} 1 , pięciu razy , wtedy ćwiczenie 2 , pięciu razy . Bierz trzydzieści ( 30 ) drugie przerwę . Powtarzaj ćwiczenia 1 i 2 pięciu razy . To jest co ja wywołuję pracę wspaniałe następstwo . Ty trwasz przez robienie ćwiczenie 3 w wspaniałym następstwo z ćwiczeniem 4 , i tak dalej .

Bierz nie że na drugim dniu , ćwiczenie 1 jest robiona w wspaniałym następstwo z ćwiczeniem 3 , i 2 jest robiona z 4 . W w ten sposób {ta droga } , kręgosłup jest rozciągany w wszystkich instrukcje {kierunki} zapewniać jego wzrost i elastyczność .

Na pierwszych , drugich i trzecich dniach robi Wspaniały Następstwo ćwiczeń pięciu razy . Na czwartych , piątych i szóstych dniach robi wspaniały następstwo ćwiczeń sześciu razy .

Pamiętaj że coś wartość robiąca , jest wart czyniąca dobrze .Po Twojej Pracy Poza

15 . Czystość Być Następny Do Pobożności

Po twoich dziennych ćwiczeniach , ma dobry przelotny deszcz . Zaczynaj się z gorącą wodą czyścić twoje pory . Wtedy idź dalej do letniej wody i wykończ z zimną wodą do zamkniętego {bliskiego} twoje pory .

16 . OczyszczajPo twoim przelotnym deszczu , ty powinieneś dawać siebie tarcie na dół z szorstkim ręcznikiem albo lepiej cichy {jeszcze} tarcia włosów materiał . Dobre tarcie na dół ulepsza krwi krążenie i zwalcza cellulite i zmęczenie .

Dzienne Tarcie Na dół Być Tajne Do Dobrej Figury I Długie życie .

17 . Sztywność

Bezczynność może prowadzić bolenie i sztywność mięsień . Jeżeli to zdarza się , ty możesz masować twoich mięsień z różnymi {inny} produkt na rynku ale najlepsze rozwiązanie ma iść na robienie twoje ćwiczenia . Prosto zmniejszaj ich intensywność i ilość twojej dziennej pracy poza aż do takiego czasu jak ty możesz odbierać normalną pracę poza.
Ty właśnie uzupełniałeś czytając Berthelet Metodzie dla
" Gaining Wysokość Przez ćwiczenia "


Wniosek {zakończenie}

Rosnąć ! Tam jest szlachetny myśl ? Dziecko chce rosnąć . On pragnąć stawać się kimś dokonywać coś . Chłopiec chce stawać się człowiekiem , dziewczyną , kobietą . Piękny i naturalny proces . Ale ile ludzie albo kobiety jeszcze ścigają ich idee {pojęcia} ?

d jak kończyć ten sekcję książki przez przenoszenie " co rosnąc {uprawiając} środki do mnie "

1 . Rośnięcie Fizycznie ( ciało )

Ja wiem że ciało nie jest wszystko tam jest do życia . Ale tam jest twoje ciało . Nie rób zaniedbuj to . Bierz opieka tego .

Dąż dla , i konserwy maksymalna wysokość przez regularny i dokładny trening . Pamiętaj że {tamto} umysłowy konecntracja i breathing w pełni są istotne kiedy robiąc twoje ćwiczenia .

To ciało , twoje ciało , inteligentnie musi być karmiony . Pozwalaj to sen konieczny dla jego dobrze bycia . Ubieraj twoje ciało uważnie, elegancko i czyste . Ty będziesz miły patrzeć na .

Faktycznie twoje ciało jest arcydzieło tworzenia , świątyni {skroni} do twojej duszy . To jest robione siedmiu stu ( 700 ) mięsień , które nie musi atrofię . Te mięśniowe włókna {światłowód} potrzebują działanie i ruch . Rób twoje ćwiczenia codziennie twojego życia nabywać i utrzymują doskonały formę , być dumna z siebie .

Kiedy ja będę myśleć o fizycznej wysokości albo wzrost , historia przychodzi mieć przeciwko że {tamto} Id jak mówić ciebie .

Jeden dzień , Napoleon , z powodu jego rozmiaru , był niezdolny osiągać książce on chciał na wysokiej półce w jego bibliotece . On pytał żeby wysoki służący przynosił jemu książce . Służący dostawał książkę i mówił Napoleon raczej arogancko ; " jego zręczny mieć fizyczny wzrost nie jest to , Napoleon ? " . Napoleon odpowiadał ; " ty znaczysz {masz na myśli} jego zręcznemu być Długi , ponieważ Napoleon ma Wzrost ! " .

Napoleon nie był wysoki człowiek , ale on był wielki i mądry człowiek .

2 . Rośnięcie Intelektualnie ( umysł )

Tam nic niewłaściwie z jest będący nieświadomy . Ale to bardzo jest złe pozostawać nieświadome . Ucz się codziennie przez słuchanie , czytając , studiując , i myśląc . Umysł i ciało dokładnie są przeplatane . Jak Aristotle mówił ; " nic przychodzi do umysłu bez przejazdu przez zmysłów {sensy} " . Nabywanie wiedzy oczywiście jest bardziej łatwy kiedy ty jesteś w doskonałym zdrowiu . Tak to jest piękne wyrażać że {tamto} fizyczne ćwiczenie pobudza intelektualny wysiłek .

Edouard Carpentier sumy to w górze przyjemnie,

" rozwija jasny umysł na dobrym zestawie ramion "

Podziwiać co jest wielkie , zyskać na wartości co jest wyższe , jedno już musi posiadać te jakości , przez dostawania się znać wielkie umysły i myślicieli , my możemy stawać się większych siebie .

My powinniśmy dążyć rosnąć intelektualnie. Stosownie do znawców , my tylko używamy 10% naszej mózgu zdolności . My powinniśmy robić rozkład rozwijać naszą intelektualną wiedzę codziennie naszych życia . My powinniśmy karmić nasze umysły , praktyka intelektualną gimnastykę . Ja niech akcja {udział} ta końcowa myśl na przedmiocie które ja lubię dużo .

" pozwala nas nie intelektualnie jest upośledzone , pozwalać nas jest otwarte do uprawy " podnosić się i osiąga nowe wysokości .

3 . Rośnięcie w Wspólnocie ( serce ) ( moralnie, społecznie, psychologicznie )

żaden człowiek jest wyspa . My chodzimy z inni . Powiększaj twój koło przyjaciół . Jeden nigdy również nie ma dużo prawdziwych przyjaciół . Jeżeli ty chcesz do eleate sam, podnosisz tamtym dookoła was . Jeżeli ty chcesz rosnąć , rośniesz z inni . To nie jest przez patrzenie w dół na inni że ty podnosisz siebie . Przez kładzenie inni ty kładziesz siebie .

Ucz się kochać i rozciągać twoja miłość dookoła . Pokazuj twoja przyjaźń przez oferowanie zachęcania słowa , przez dawanie prawdziwe komplementy , przez uśmiechanie się uczciwie. To bierze bardzo mało kaleczyć kogoś , niszczyć je ; na inny ręce , to bierze bardzo mało robić komuś szczęśliwe .

Uprawiaj pośród twoich przyjaciół , rozumiejąc i uznawanie . Ty będziesz lepsza osoba dla tego , i zwyczaj mijasz nie zauważony .

Pozwalaj mnie podawać Musset przy tym punkcie ; " kładzie twoją rękę do twojego serca , ponieważ tutaj leży {kłamie} demona " .

W wniosku {zakończeniu} , jest entuzjastyczny , jest wspaniałomyślny . Bądź ludzie i kobiety serca i głowy . Funkcja w zgodzie .

4 . Rośnięcie Duchowo ( dusza )

Ja wspominam aspekt wiary ponieważ ja jestem człowiek wierzący . I codzienny ja chcę rosnąć w wiedzy miłości Boga .


Maj {może} ty rośniesz na wszystkich poziomach ; fizycznie, intelektualnie, moralnie i spiritually… W wszystkiej szczerości ja pragnąć to dla wszystkiego z ciebie ,

POWODZENIA
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
lap soga,a skd tlumaczenie i zgoda jest?
Wysłana -
ale niech soga ma
Wysłana -
Nie chce mi sie tego czytac ale jak koledzy mowia ze ok to dam soga.
Wysłana -
'Ty niewątpliwie znałeś kogoś kto wierzyło w powodzie ... Kiedy ty będziesz wierzyć , ty możesz zbierać wielkie ilości pieniądzów .

Dawno się tak nie uśmiałem, boki można zrywać przy tym tłumaczeniu
/LOL
Wysłana -
Wysłana -
DZIĘKI ZA SOG-i. ALE DZIWI MNIE FAKT IŻ DUŻO OSÓB PRZECZYTAŁO TEN ARTYKUŁ :)A TAK MAŁO WYPOWIEDZI NA TEN TEMAT(:
Wysłana -
pastyl jak tam przyrosty?
mogles uzyc jakiegos lepszego tlumaczenia bo bylo mi latwiej zrozumiec tekst kiedy czytalem go po angielsku ale djae soga takiego "niewidzialnego"
Wysłana -
Pastyl ja rozumiem że zależy ci na wzroście, ale to już jest po prostu obcesja!!!!!! W wielu postach piszesz na temat wzrostu i wierzysz w jakieś bzdurne ćwiczenia rozciągające które dadzą maksymalnie 2 centymetry. Jak byś sie tak nie przejmował tym wzrostem i żył normalnie na luzie to z pewnością byłbyś wyższy. Zrozum że urosnąć możesz poprzez rozwój kości a rozciąganiem kości nie wydłużysz.
Wysłana -
bzdura wszystko tkwi w genach pogódz sie z tym a nie szukaj zlotych srodków
Wysłana -
hahahaha ale tesk wypasiony!!!dobre !!sie uśmiałem z tego tłumaczeniaaaa hahah!
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź