SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WZROST - PORADY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
WITAM!! Kiedyś na forum temat wzrostu poruszył sebas999 . Dał on linka do strony o tej tematyce niestety była ona po angielsku i sam nie potrafił jej przetłumaczyć.Na tej stronie znajduje sie mnóstwo informacji więc poszedłem na łatwizne i wrzuciłem tekst do translatora.Przepraszam wszystkich za ten okropny język ale tak to z translatorami jest.Oto link http://www.geocities.com/gottogrow/index.html I oto ten tekst :

Osób wzrost piędź zaczyna się przy użyźnianie , idzie dalej przez dziewięć miesiąca ciąży okres do urodzenia aż do chwili kiedy osoba osiąga jego maksymalną wysokość między osiemnaztym a dwudziestym szostym rokiem życia.

Ja nie planuję dawać tobie biologii bieg {kurs} ; tam jesteś doskonałe książki że mogą robić lepszą sprawiedliwość do przedmiotu wzrostu . Jakkolwiek mój cel w tym pierwszym rozdziale , ma ilustrować głównych czynniki które jest współpracownikiem do idealnego wysokości rozwoju w ludzkim .

1 . " środowiska "

Przez okres {termin} ja znaczę {mam na myśli} geograficzne i klimatyczne warunków . Warunków życia , ciepło i wilgotność , wszystko te udają {dotyczą} fizyczny rozwój .

życia które ja charakteryzuję jak stosowanie właściwych higienicznych miar , czystości powietrza i wody i zdrowych warunków życia .


2 . Dziedziczność i Geny

Dziedziczność mogłaby być definiowana jak przesyłanie fizycznej i moralnej charakterystyki rodziców ( lub przodków ) do ich dzieci . Dziedziczni precyzowanie są określone {zdecydowane} przez tamte elementy {pierwiastek} przenocowane w chromosomach które są nazywane . Każdy człowiek i kobieta dziedziczy genetyczny potencjalny .

3 . żywność

Odżywianie będzie dyskutowany w głębokości w późniejszym scenie {stadium} . Na razie ja tylko pragnąć wyliczać żywnościom istotnych dla wzrostu : białko , Węglowodany , Mineralne sole , Witaminy i Tłuszcze .

Płać szczególna uwaga do białka . Ta istota w wielkiej części , kompensuje sporządza twoja krew zaopatruje i twojego mięsień i kości tkaninę . żywności bogate w białku nie mają być zapominane dla kogokolwiek braków rosnąć . że obecne pokolenie ogólnie jest bardziej wysokie niż poprzednie jedno jest należne {spowodowany} w części do lepszego odżywianie .





Medyczne Traktowanie .

Gdzie wzrost surowo jest opóźniony , to byłoby najlepsze radzić się medycznego specjalisty nazywało i Endocrinologist . Kiedy karłowatość jest należna {spowodowany} do przysadkowy problemu wzrostu hormony mogą być wstrzykiwane .

Ja tylko stykałem się na rozległym polu wzrostu przez wyliczania czynniki które popiera wzrost . Dalej studiuj tych czynniki mogliby być szczególnej pomoc do ciebie .



Rozdział 2

Rdzeniowy Kolumna

" to bierze dużo kręgosłup następować "



1 . Trochę Biologii .

Kręgosłup jest drzewo życia . To niewątpliwie jest strukturalne arcydzieło .

) To jest spokojne trzydzieści trzech krótkich wspaniałych narzucanych kości nazywało Kręgi .

B ) Tam są :
7 karkowy kręgi
12 grzbietowe albo piersiowy kręgi
5 lędźwiowe kręgi
5 kości krzyżowa kręgi
4 kości guziczna kręgi

C ) Między każdymi kręgami my znajdujemy Dyski które są robione Cartrilage że zasiadają jak " wstrząsu absorber " . To wyścielenie wygląda jak pączek albo dziurkowane koło .
D ) Tam są dziury w każdych kręgach że formy kręgowy albo Rdzeniowy Kanał gdzie my znajdujemy rdzeń kręgowy .
E ) przywiązany do rdzenia kręgowego i wystając między kręgami są trzydzieści jedne pary nerwów :
8 pary karkowy nerwów
12 pary piersiowy nerwów
5 pary lędźwiowych nerwów
5 pary krzyżowych nerwów
1 para guziczny nerwów .

2 . Fizyczny Wzrost jest Możliwy .

Chrząstka jest firma jeszcze elastyczna istota . Z stosownymi ćwiczeniami , ty możesz wyciągać się :

- chrząstka między kręgami w kręgosłupie
- chrząstka między uda kośćmi i,
- chrząstka między piszczelem albo goleni kości .

W inny słowach ty możesz rosnąć przez rozwijanie twoja chrząstka które powiększa przestrzeń {odstęp} między kręgami .

Bez właściwej ćwiczenia chrząstka staje się miękką , to spłaszcza się i kości ostatecznie trze się przeciw się nawzajem . ćwiczenia w tej książce będą wzmacniać twoje dyski i powiększają ich elastyczność . Oba ludzie i kobiety wszystkich wieków mogą dodawać cenne centymetry do ich wysokości .

W paru słowach , kręgosłup jest lubi zwój . Przez rozciąganie to w górze i na dół, naprzód i wstecz i od strony do strony , ty możesz stawać się bardziej wysokiego .

4 . Fizyczna Elastyczność

Ludzkie ciało jest cudowna maszyna zdolne z nieprawdopodobne czyny bohaterskie . Właśnie myśl tamtych akrobatów albo ludzi wężów my każemy widzieć wszystko przy cyrku . Ale trzymaj w umysł że występować jak oni biorą dużo czas , pracę i określenie .

Gdy poważny trening , ja poradziłem sobie utrzymywać giętkość mojej młodzież . Od stacjonarnego stojącego pozycji , ja mogę kręcić się wstecz do mostu pozycji i wracam do stojącego pozycji .

Ja ja mogę wyrażać że bez wahania która {że} " Gaining Wysokość " będzie robić ciebie zaskakująco giętki ; ja wiem ponieważ ja robiłem to .

4 . Twój Brzuch .

Nie tylko twoje ciało bardziej będzie giętkie ale to będzie korzystać przez bycie bardziej szczupłe .

Otyłość kaleczy twój kręgosłup przez powiększanie jego pracy ładunek . Przez rozwijanie twoi żołądka mięsień ty możesz eliminować tłustego że otacza twoich mięsień .

Jak również rozciąganie twój kręgosłup , ta książka poświęca dwadzieścia ( 20 ) ćwiczenia mięsień strojący twojego brzucha . Utrzymując się albo dokonywanie szczupła figura jest twój symbol młodzież i dobrego fizycznego kształtu .

5 . Twój Tylny .

My wszystko znamy kogoś kto cierpi od bólu w krzyżu ; to jest liczba {numer} jedna skarga stulecia . Pozwalaj spojrzenie krótko przy powodach , skutki i kuracje .

Tylny bólu pnie głównie od słabych mięsień i wiązadła nadmierny fizyczny wysiłek od niewprawnego pleców .

Jak wynik , kręgosłup jest ściskany i ten ściśnięcie prowadzi dysku degenerację . Chrząstka wyścielać jest gnieść i tylny problemy zaczynają się .

Przeszkadzać , pertraktuj lub eliminuj ból w krzyżu , ty musisz robić specjalne ćwiczenia że wyciągasz się i wzmacniasz twój kręgosłup ( jeżeli nie twój doktor radzi się przeciw temu ).

Zawsze pamiętaj brać dobra opieka twojego kręgosłupa . Kiedy podnoszenia ciężkie przedmioty ty musisz kręcić się przy kolanach i nie przez twoją talię .

W wniosku {zakończeniu} , ja ubezpieczam ciebie że {tamtą} " Gaining wysokość przez ćwiczenia " robi dobrą pracę popieranie mięsień strojący dla pleców .

6 . Umysłowy Działalność .

Ja mówiłem ciebie wcześniej że trzydzieści jedne ( 31 ) pary nerwów , nazywałem Kręgowe nerwy , rosnę z rdzenia kręgowego . Ten środki że nerwy rośnie między kręgami . Kilku {trochę} z tych nerwów posyłe wiadomości do mózgu przez rdzeń kręgowy podczas gdy inni posyłe impulsy od mózgu do mięsień .

Tak to ma sens że {tamto} zdrowy kręgosłup kieruje się {robi dla } lepsze komunikację między mózgiem i inny części ciała . Odwrotnie, słabnięcie tylny mięsień zmniejszałby umysłowy działalność .

Właśnie mała żywność dla myśli .

7 . ćwiczenie

Wyprostowywać twój kręgosłup , w tył do ściany . Upewniaj się że jak dużo z twojego ciała dotyka ścianę . Wciągaj twój żołądek , Rozszerza twoją skrzynię . Rozciągaj twoja szyja wyprostowująca twoją głowę . Trzymaj ta pozycja dla Dziesięciu sekundy i Rośnie .

Rób to proste zdrowe ćwiczenie codzienna . To może robić dużo dobro i to bierze bardzo mały czas . Tylko dziesięciu sekundy .

Teraz ja kończę {zawieram} ten rozdział przez ubezpieczanie ty że {tamta} " Gaining Wysokość Przez ćwiczenie " będziesz ciebie wszystko rośniesz {uprawiasz} wysokiego , i ulepszasz twoje zdrowie .



Rozdział 3

Wytrwałość

To jest czas , jedno daje do jego ciała , że definiuje jego siłę , opór i zwinność






Tam jesteś sto przykłady wytrwałości w wszystkich ścianka życia . Człowiek kto zawsze fascynowało mi jest wielkie uczone Louis Pasteur . Ten człowiek nie mógłby mówić do jego pracy albo jego obowiązek {cło} . On nie był przestraszony samopoświęcenie się , przestraszony odpowiadać wewnętrzne uczucie przewyższać siebie . Ten człowiek dążył poważać jego własne motto ; " praca , Zawsze Pracy "

Ty niewątpliwie znałeś kogoś kto wierzyło w powodzie . Oni doznają powodzenia ponieważ oni naprawdę wierzą w co oni czynią . Oni używają każdego dostępnego środki dokonywać ich cele uczciwie. Oni wiedzą jak poruszać ludzi entuzjazmu . Kiedy ty będziesz wierzyć , coś jest możliwy . Kiedy ty będziesz wierzyć , ty możesz zbierać wielkie ilości pieniądzów . Terry Lis , jednonogi biegacz , jest doskonały przykład odwagi i określenia . Kiedy on tracił jego walkę przeciw rakowi on niemniej jednak zbierał się ponad dwudziestu dwu milionem dolar walczyć chorobę że brał jego pierwszą nogę .

Ja niech daję tobie kilka końce {wskazówki} teraz, albo sugestie które może pomagać ty nie ustajesz .

1 . Ciągłość

Nie rób zaczynaj się jak lew ! Co bardziej jest ważny jest że ty kończysz się {wynosisz} z regularnością . Praca poza właśnie piętnaście ( 15 ) minuty dzień na twoim wzroście . Ja mówiłem " Przez Dzienia " , i szybko nie wykonuję tego .

2 . Dyscyplina

Ja mocno wierzę że przybywać jakiemukolwiek celowi ty potrzebujesz samodyscyplina . Ty zawsze powinieneś kończyć się co ty zaczynasz się . Pamiętaj że {tamte} ludzi jak Vladislov Tretiak tylko mógłby dostawać się gdzie on robił przez wkładania {kładzenia w } godziny treninga i że bierze samodyscyplina .

3 . Używaj Czasu

W twojej dziennej rutynie , odkładaj wyraźna czasu szczelina dla twojego treninga ; i tkw przy to .

4 . Ocena

To zawsze jest dobre zastanawiać się nad wysiłkach tygodnia , oceniać twoją postęp korygować pomyłki twoje trenowanie .

5 . Wytrwałość

Ty nie musisz opuszczać {przestawać} nawet gdyby po miesiącu , ty nie rosłeś {uprawiałeś} trochę . Podwójnie twoje wysiłki zamiast stawania się zniechęcały . Trudności tam mają być pokonywane , i nowe granice tam mają być krzyżowane {przechodzone} .

6 . Zwycięstwo

Jakaś noc ty nie możesz czuć ochotę na robienia twoich ćwiczeń . Nie rób poddawaj się ! Wszystko ty musisz brać jest pierwszy krok . Kładź na {wdziewaj} twój ćwiczenia sprzęt i zaczyna się . Ty będziesz dumny z siebie dla pokonywania tymczasowy słabość .

7 . Przyjaciele

Być może ty wolisz trenować tylko. Wtedy ponownie, ty możesz lubić trenować z przyjacielem albo przyjaciele . To mógłby tworzyć konkurencyjne ostrze {krawędź} że zachęcałby każdemu dotyczony . Zdrowa konkurencja pomaga zachęcać wytrwałość .

8 . Niepomyślność

Nie rób kłopocz się z tamtymi ludzi kto może śmiać się przy tobie . Wykpiwaj twoje wysiłki . ścigaj twój trenujący krzepko . Ty będziesz , w czasie , wprawiasz w zdumienie ludzi z twoją elastycznością . Czas będzie okazywać się że ty byłeś prawy {słuszny} .

9 . Zwyczaj

Student mówił mnie tę historię ; " Jedna noc , ja miałem właśnie spadać śpiąc kiedy nagle ja realizowałem {rozumiałem} że ja zapominałem robić moje ćwiczenia . Ja natychmiast podnoszony i robiłem ich wszystkio " . To jest piękny przykład upór i odwagi . Jeżeli ty powinieneś zapominać robić twoje ćwiczenia , podwójnie twoje wysiłki następujący dzień . To jest moja nadzieja które {że} ty wszystko dokonujesz spokojną siłę że pochodzi z kształtowania zwyczaje , które prowadzi ciebie do sukcesu .

10 . Tymczasowy pauzy

Poważne albo nieposkromione okoliczności mogą zmuszać was przerywać twoje ćwiczenia . Nie rób opuszczaj {przestawaj} z powodu nich . Podskocz ponownie skoro tylko możliwy .

11 . Auta Sugestia

Praktyka autosugestia lub samo hipnoza na regularnej podstawie . Przez autosugestię ja znaczę {mam na myśli} stałe powtarzanie pozytywnych myśli wyrażali krótko. Na przykład ; " codzienny ja rosnę przez wykonywanie {ćwiczenie} " . Przed spadaniem przy noc powtarzaj to stwierdzenie i twój podświadomy będzie pomagać ty robisz co ty wyruszasz czynić .

12 . Konecntracja

Ty też powinieneś praktyka całkowite konecntracja . Konecntracja będący zdolność dawać twojemu wszystkiemu do działalności , wyrzucając wszystkie rozrywki . To będzie pozwalać ciebie dokonywać lepiej wynika i to z kolei będzie zachęcać ciebie iść dalej . Nie rób robisz twoje ćwiczenia mechanicznie. Zastanawiaj się , myśl i pytanie samo na jak takim i takim ruchu rozciąga twój kręgosłup . Ty wyciągasz się w górę, na dół, ku przodowi albo w tył, w prawo lub do lewego {opuścił} ?

13 . Stój {wytrzymuj} Wysoki

Bądź mistrz wytrwałości . Nie rób bądź osoba która nie kończy zaczętej rzeczy albo niestały powolny szturcha lub bez kręgosłupa .



Nie ustawać ma kończyć się co ty zaczynasz się . Skończąc wbrew monotonii , nuda albo zmęczenie . To idzie na wbrew pogorszenie się albo wyśmiewanie inni .

Nie ustawać ma przechodzić twoje ćwiczenia dzień po dniu z przeświadczeniem i niezachwiany entuzjazm .

Wytrwałość jest droga do sukcesu , klucz do dokonania , droga {sposób} do zwycięstwa .






Rozdział 4

Breathing

Jakakolwiek forma gimnastyki które nie jest oddechowe jest zbrodniczy .



To jest smutne mówić , ale mało ludzie wiedzą jak oddychać właściwie. I a jednak to jest istotne dla dobrego zdrowia , osobiste powodzenie i wzrost .

Przed uczeniem ty jak osoba powinieneś wdychać fizyczna uprawa pozwala mnie punkt poza główne przewagi dla właściwego breathing .

1 . Dlaczego Oddychaj Właściwie

Właściwe breathing jest ważny :

) przeszkadzać choroba ( zimno , kaszleć , zapalenie oskrzeli , tuberclosis , itd )
B ) czuć dobrze ;
C ) uwalniać twoje płuca od nieczystości i zbędny ( tlenek węgla , mleczny kwaśny itd ) ;
D ) przewozić tlen do miliona komórek ( tych był udowadniane że {tamto} głębokie breathing przewozi dziesięciu ( 10 ) razy więcej tlen do twojego organizmu niż robi fragmented albo zaniedbywał breathing ) ;
E ) zwalczać zmęczenie ;
F ) powiększać twoją energię , twoją żywotność ;
G ) uciszać twoje nerwy ;
H ) spać lepiej ;
I ) dodawać kolor do twojej cery , odkąd właściwe breathing powiększa krwi krążenie ;
J ) ulepszać mówienie publicznie .


Ażeby powiększaj twoja wysokość , to jest rozkazująca że twoja krwi zupełnie jest utleniana . Nie rób zapominaj - krew daje pożywienie do twoich kości . I regularne głębokie breathing jest współpracownikiem oczyszczać twoją krew .

Wszystko te przyczyny powinien zachęcać was uczyć się oddychać właściwie i głęboko.

2 . Podstawa

Twoje płuca mogłyby być porównywane do dwu balonów . Kiedy ciśnienie {nacisk} jest stosowane na nich powietrze musi opuszczać . Jeżeli twoje płuca działają inaczej, ty blokujesz twoje breathing i to mógłbyś zaszkodzić ciebie .

3 . Jak Oddychać Właściwie Podczas gdy Trenując

Tam jesteś trzy fazy do breathing

) Wdychanie ( myśli Wewnętrzny ) ;
Wdychanie środki wnosić {brać w} powietrze do twojego ciała przez nosowe przejścia {ustępy} .

B ) Zachowując ;
środki trzymać twoje oddech wewnątrz twoje ciało .

C ) Wydzielanie się ( myśli Zewnętrzny ) ;
środki zdmuchiwać powietrze od twojego ciała przez usta .

4 . Rada

Rób twój trening w dobrze przewietrzanym pokoju tak jak napełniać twoje płuca z czystym , nie zanieczyszczony albo czystym powietrzem .

Dla każdej ćwiczenia oddychaj głęboko. Dawaj pierwszeństwo do breathing . Czytaj uważnie i kładź do praktyka jakikolwiek materiał ty możesz znajdować że ma do czynienia z właściwym breathing . Nie rób bądź zadowolony z płytkim albo przerywanym breathing . Oddychaj rytmicznie i głęboko korzystać od wszystkiego jego nagród .

5 . Wybór czasu

To jest mapa że ilustruje czasowi ty mógłbyś mieć zastosowanie do każdego sceny {stadium} breathing .

Wdychanie Zachowywanie Wydzielające

4 sekundy 3 sekundy 12 sekundy
5 sekundy 3 sekundy 15 sekundy
6 sekundy 3 sekundy 18 sekundy
7 sekundy 3 sekundy 21 sekundy

Ty możesz widzieć że wydzielania musisz trwać bardziej długie niż wdychanie . To jest istotne opróżniać wszystko powietrze od twoich płuca . Próbuj następujący eksperyment . Wypychaj wszystko powietrze od twoich płuca . Szczyp twoje nosowe przejścia {ustępy} zamkniety , utrzymujące się twoje usta zamykają się . Teraz, otwarte twoje usta . Ty możesz widzieć że ciebie jeszcze masz powietrze w twoich płucach wydzielać się .

Dostawaj się do zwyczaju robienie którego {że} ekstra wysiłku opróżniać twoje płuca powietrza .

6 . Oddechowe ćwiczenia

Ja tylko będę dostawać się do brzusznych albo przeponowych breathing ćwiczeń . To jest rozważane być najlepsze jedno .

) pierwsza ćwiczenie : kładzenie się

Kładź się na twoim plecach . Wyciągaj się zupełnie. Miejsce jedna ręka na twoim żołądku . Blisko twoje oczy dla lepszego konecntracja .

- Wdychaj głęboko przez nos ; przy tym punkcie ty możesz czuć twój żołądek podnosi się .
- Trzymaj twoje oddech .
- Wydzielaj się powoli przez usta ; twój żołądek będzie spadać . Kontrakt twoi żołądka mięsień ciasno wypychać wszystko pozostających powietrze .

To jest bardzo dobra ćwiczenie pomagać tobie śpi i to bardzo odpręża .

) druga ćwiczenie : stanie {wytrzymywanie} Pozycja

- Podnoś twoje bronie {ręce} od twojej strony do ku górze pozycji , Wdychając przez nos ( 4 sekundy )
- Rozciągaj twoje bronie {ręce} prosto w górze podczas gdy Trzymając twoje oddech ( 3 sekundy )
- Wydzielaj się powoli przez usta podczas gdy zniżając twoje broni {ręce} i idą dalej dotykać ręce za twoim plecami , pchając twój tors naprzód ( 12 sekundy ) .

Wypychać wszystko powietrze od twoich płuca , kontrakt twoi żołądka mięsień .

B ) trzecia ćwiczenie : siedzieć Pozycja

Siedź na prostym krzesle . Ciągnij {rysuj} twoje ramienia źdźbła blisko.

- Wdychaj przez nos
- Trzymaj twoje oddech
- Wydzielaj się przez usta powoli, zawierając {ściągając} twoi żołądka mięsień .

Czy ty bierzesz chód {spacer} albo wchodząc do góry schodów , używasz tym razem robić kilku breathing ćwiczenia . Kiedy ty będziesz brać chód {spacer} , Wdychasz przez nos dla sześciu ( 6 ) kroków , Trzymasz twoje oddech dla trzech ( 3 ) kroków i Wydzielasz się powoli przez usta dla osiemnastu ( 18 ) kroków , i powtarzasz się .

Jeżeli ty doświadczasz zmęczenie albo jeżeli ty czujesz apatyczny czynny , brać przerwę i robisz jednego z sugerowanych ćwiczeń . Przez czynienie tak, ty ponownie ładujesz twoje baterie . Ty będziesz czuć wzmacnianego . Ja mam nadzieję dla twojej własnej rzeczy ty próbujesz te ćwiczenia widzieć jak efektywnych oni są .

Stosownie do znawców , jeżeli ty robisz dziesięć ( 10 ) głębokie i sumienne brzuszne breathing ćwiczenia w świeżym powietrzu , ty ulepszasz twoje zdrowie znacznie. Dlaczego nie adoptuj ten doskonały zwyczaj .

W wniosku {zakończeniu} , pamiętaj to stwierdzenie i żyje przez to ; ;

" Breathing Biednie żyje Biednie! " .

Rozdział 5

śpij

Podnoś się przy sześciu , posiłku południowym przy 10 , łyku przy sześciu , śpij przy 10 , robi człowiek żyje dziesięciu razy dziesięciu


Potrzeba dla snu jest tkwiąca {właściwa} w wszystkiej ludzkiej . My ścinamy ukośnie żyjemy bez tych . Brak snu dla którychkolwiek dzieci albo dorosłe może prowadzić poważne skutki .

My niech pauza naw chwilę zastanawiać się nad znaczeniu snu , nad warunków że kierujemy się {robimy dla } dźwięk śpi i na wpływie właściwy sen ma na wzroście .

1 . Dlaczego Tam Być potrzebuje Dla Snu

- Sen jest rozważany być najbardziej tania medycyna {lek} . Ludzi kto są przemęczane pracą lub kto rzeczywiście są chore potrzebują brzmieć sen powyżej wszystkiego inaczej . Bardzo często, tam jest nic lepiej zwalczać chorobę niż śpi .
- Sen wznosi twoją siłę , to ponownie ładuje energii poziom centralnego systemu nerwowego .
- Sen odpręża kości , chrząstkę i mięśniowe tkaniny .
- Zmęczenie zostawia {opuszcza} twoje ciało podczas snu . Toksyny ( śmieci ) są eliminowane przez pory skóry . Stąd {odtąd} potrzeba dla odświeżającego ranka przelotnego deszczu .
- Dobrze opierany osoba może pracować przy pełnej potencjalnej i pracy bardziej długa .
- Opierana osoba czuje radość życia i jego własnego dobrze bycia .
- Opierana osoba wygląda lepiej i bardziej jasną .

2 . Warunki Dla Właściwego Snu ( rada )

- Spać w pokoju że jest ciemny , spokojny i świeży pachnienie .
- To jest ważne spać w dobrze przewietrzanym pokoju . Nie rób bądź przestraszony otwierać okno , nawet w zimie . To jest lepsze kłaść na {wdziewać} ekstra wełniany koc niż wdychać nieświeże powietrze .
- Twarde łóżko będzie ubezpieczać powodzenie twojego kręgosłupa . Jeżeli twoje łóżko również jest miękkie , ty możesz kłaść ? " ( 2cm ) arkusz sklejki pod twoim materacem .
- Duża poduszka przeszkadza twojemu breathing i wyczerpuje twoją szyję . Osobiście ja nie używam poduszki . Jak nastolatek ja czytam że to było lepsze spać bez poduszki . Jedna noc , ja próbowałem czynić bez ale że {tamtej} noc ja czułem potrzebuję dla poduszki przez wczesny ranek . Ja próbowałem ponownie następny noc i zwyczaj był łamany . To byłoby lepsze dla twojego kręgosłupa umieszczać poduszkę pod twoimi kolanami .
- rzeczywiście dostawać smak dobranoc śpi , twoje arkusze i nightwear powinien być przyjemny i czysty . Twój pokój powinno być czyste . To jest niezdrowe wdychać proch .
- Spanie w zwijanym pozycji powinien być unikany . Ty musisz wyciągać się .
- Z reguły , osiem godziny snu jest wystarczająca . Jakkolwiek, pewne organizmy tylko potrzebują pięć godziny snu przez noc , podczas gdy inni potrzebują dziesięć godziny snu . Podczas wzrostu okresu lub wiek młodzieńczy , ciało potrzebuje więcej śpi niż mniej . W pełni korzystać od mojego biegu {kursu} , ty powinieneś dostawać wystarczającą ilość snu . Ja polecam ty zakładasz regularną rutynę przez dzień jak również ustalona godzina dla chodzenia do łóżka .
- Pij duże szkło wody przed chodzeniem do łóżka i kiedy ty będziesz budzić się ; to będzie pomagać czystemu poza twojemu systemowi . Mleko też może pomagać ty śpisz . To zawiera aminokwas nazywał tryptophane . Który produkuje skutek środka uspokajającego . Spać dobrze próbuj unikać ogromne posiłki wieczorem jak również bodźce lubią kawę , herbatę , cola albo czekoladę .
- Praktyka całkowity odpoczynek i breathing w pełni. Odprężaj od głowy do palca u nogi . Blisko twoje oczy i odprężają każdą część twojego ciała przez przechodzenie każda część w twoim umyśle . Rób uzupełniaj breathing ćwiczenia przez następujące trzy fazy ; ( 1 ) Wdychaj powoli i głęboko przez nos ; ( 2 ) Trzymaj twoje oddech i wyciąga się ; ( 3 ) Wydzielaj się powoli i w pełni przez usta podczas gdy zaciskając brzuszni mięsień .
- W wniosku {zakończeniu} , ja radziłbym się : " wcześnie do łóżka , wcześnie podnosić się , robi człowiekowi zdrowe , bogate i mądre " . Bądź w zgodzie z naturą . Więcej my dystansujemy siebie od natury więcej my stajemy się nieszczęśliwy i z dotknięcia z sobą .

3 . Samo Hipnoza

Ty mogłeś doświadczony następującego albo znasz kogoś kto ma . Jedna noc , ty realizujesz {rozumiesz} że twój alarm nie pracuje i ciebie absolutnie musi budzić się wcześnie. Tak z przeświadczeniem ty mówisz do siebie , " ja muszę wstawać przy sześciu , ja muszę wstawać przy six… " . Następny ranek ty budzisz się i jego sześć godzinę .

Twój Podświadomy jest zdolny z wielki potencjalny . Używaj to . Każda noc zanim ty spadasz śpiąc posyłesz pozytywne wiadomości do twojego mózgu . Dla celów tego bieg {kurs} na " Gaining Wysokości " , ty mógłbyś powtarzać wiadomość wspominaną przed , " codzienna ja jestem gaining Wysokość przez ćwiczenie . Ja Rosnę . Ja jestem Growing… . " .

4 . Zaskakując Fakt

Ty możesz być zaskakiwany wiedzieć że my jesteśmy bardziej wysocy rano niż my jesteśmy przy noc . Na mocy prawa powagi , naszych ciał w stojącym pozycji , są przyciągane ku gruntowi . Przez koniec dnia , dysków w kręgosłupie są ściskane przez wagę ciała , przez dni napięcie i przez rzeczy my podnosiliśmy się . Podczas noc , kręgosłup jest w odprężanym i rozciąga pozycję .

Bądź świadomy tego faktu i używa tym razem wyciągać się właściwie.

5 . Rozciągania ćwiczenia W łóżku

Rób rozciąganie ćwiczy się w łóżku przy noc i rano . Ja polecam te dwa ćwiczenia :

( 1 ) Nogi Rozciąganie . Kładzenie się na plecach na twoim , rozciąganiu poza twoja prawa {słuszna} noga ( i wtedy lewe {opuścił} raz uzupełniane ) , liczenie się do pięciu ( 5 ) . Wyobrażaj sobie ciebie pchasz pudełko z mieszkaniem twojej stopy . Teraz powtarzaj ta sam ćwiczenie ale na twoim żołądku .

( 2 ) kładzenie się na plecach na twoim , przynosi twoje kolana do twojej skrzyni , szarpiąc je z twoimi rękami . W tym samym czasie , wydzielaj się przez usta i zaciskaj twoi żołądka mięsień . Wdychaj przez nos jak ty zwracasz twoje stopy do matteress .

Odmiana : ( biegun ) . Przynoś twoje kolana do twojej skrzyni z twoimi rękami i skała same.



Spanie dostarcza doskonałą okazję rozciągać twój kręgosłup . Nie rób mieć to .

Ulepszaj twoja jakość , i jeżeli potrzebuje być , twoja ilość snu żyć bardziej długie i folusznik życie .
Rozdział 6

Odżywianie

My musimy jeść żyć , nie żyjemy jeść



Dzieci często są mówione przez ich rodziców : " ty musisz jeść wszystko na twojej płycie jeżeli ty chcesz rosnąć {uprawiać} dużego i silnego ! " . To wyrok {zdanie} ma jakąś podstawę prawdy w tym . żywność wpływa twój wzrost .

Twój może znajdować sto książek że uczą przedmiot odżywianie w głębokości . Ale w tym rozdziale , ja będę ograniczać siebie do głównych istot konieczni dla wzrostu : białka , witaminy i minerały . To byłoby mądre notować że ostatnie słowo na odżywianie jeszcze nie było pisane .

1 . Elementy {pierwiastek} Które Pomaga Ty Rosnąć

Białka .

Białka są istotne dla wzrostu ponieważ to jest wymagane dla chrząstki tkanin i kości . Białka są odżywcza istota , komponowane dwudziestu dwu ( 22 ) aminowy kwasów . Czternaście ( 14 ) tych produkowanych przez nasz własny organizm . Inni musi być zaopatrywany Równocześnie do naszego ciała . Tutaj jest wykaz kilku {trochę} z nich :

( 1 ) Tryptophane ( rozważany być nasenny albo śpi skłanianie )
( 2 ) Leucyna
( 3 ) Izoleucyna
( 4 ) Lizyna
( 5 ) Walina


źródła Dla Wapnia :

Morele , seler , cytryna , kapusta , cykorie , szpinak , figi {stroje} , halibut . Ser , słodkie wapno , jeżyny , cebule , pomarańcz , suszona śliwki , rzodkiewki , łosoś m , otręby , jogurt , itd

Fosfor jest konieczny dla kości .

źródła Dla Fosforu :

Czosnek , jagnię , migdały , szparag , marchwie , seler , zboża , grzyby , skorupiaki , kapusta , ogórki , gnieść się , szpinak , figi {stroje} , ser , kiełki pszenicy , mleko , zboże , rzepy , orzechy , jajka , cebule , pasternaki , pory , groszków , rybę , suszona śliwki , rodzynki , otręby , pomidory , itd

żelazo pomaga tobie rosnąć

źródła Dla żelaza :

Morele , migdały , szparag , buraki , pszenica , zboża , kapusta , rzeżucha , daty , szpinak , truskawki , sałata , soczewice , melas , ziemniaki , jeżyny , leszczyny orzechy , jajka , cebule , pietruszka , suszona śliwki , rodzynki , pieką cielęcinę , pomidory , itd

Miedź rozwija twoje kości



źródła Dla Miedzi :

Banana cali zboża , grzyby , daty , jajka , itd

Magnez jest inny konieczny minerał dla wzrostu

źródła Dla Magnezu :

Migdały , banan , buraki , marchwie , cerely , grzyby , kapusta , daty , szpinak , czarne figi {stroje} , maliny , roquefort ser , kiełki pszenicy , zielone ziarnka , mleko , sałata , zboże , miód , cebule , pomarańcz , grejpfrut , , brzoskwinie , mniszki lekarskie , gruszki , pyłek , suszona śliwki , jabłka , rzodkiewki , wysuszały rodzynki , warzywa , itd

Cynk też wpływów wzrost .


źródła Dla Cynku :

Czosnek , ananas , szparag , banany , marchwie , kapusta , ogórki , szpinak , figi {stroje} , truskawki , kiełki pszenicy , zielone ziarnka , jajka , sałata , piwa drożdże ( drożdże piwne ) , rzepy , orzechy , pomarańcz , suszona śliwki , rzodkiewki , pomidory , itd

Jod jest potrzebowany dla tarczycy .

źródła Dla Jod :

Morski chwast , ananas , szparag , marchwie , grzyby , kapusta , rzeżucha , skorupiaki , szpinak , truskawki , sałata , cebule , rzepy , ziemniaka obierzyny , groszków , ryba , rzodkiewki , pomidory , itd

Białka , Witaminy , i Minerały bardzo są ważne dla rozwoju twojego ciała i jego dobrego zdrowia . Upewniaj się ciebie nie jesteś brakujący jakikolwiek .


2 . Mówiąc " żaden ! "

- Wiedz jak mówić do samo niszczycielskie narkotyki .
- Wiedz jak mówić do upijania alkoholu
- Wiedz jak mówić do toksycznego cigaretters .

Osobiście, ja nigdy nie paliłem . Ja stawałem się zainteresowanym w fizycznej uprawie przy wieku dwunastu , tak ja czytam dużo Ben Weider artykuły , które ostrzegane przeciw użytkowi tytoniu . On przekonywał mnie nigdy zaczynać palenia . W wszystkiej uczciwości , kiedy ktoś będzie ofiarowywać mi papieros , jego jak gdyby że {tamta} osoba pytały mnie jeść mysz , lub robaka , lub spider…

Ja wierzę że {tamtą} faktyczną informację o narkotykach , alkohol , i papierosy unikają krytykę i błędy w sądzenie . Młode ludzie specjalnie muszą być ostrzegane i dobrze zawiadamiane . Donald Pollock , eks uczy się , alkoholowy i narkoman mówi nas ;

" największa zbrodnia kiedykolwiek popełniany przeciw mi był że każdy zawsze chronił mnie od prawdy " . ( Od Rozmowy mnie Dobre Theif )

Nie rób marnuj twoje pieniądze albo twoje zdrowie na narkotykach , alkohol albo papierosy . Inwestuj {obdarzaj} twoje pieniądze na odżywczych żywnościach albo dobre jakości żywności dodatki .

- Mów do zdrowego życia .
- Mów do naturalnych produkt które zabezpiecza się , zdrowie , siłę , wytrwałość , energię , i dookoła powodzenie .
- Mów do pyłku , wodorost , pszenicy zarodki , itd

3 . Detoksykacja

Właśnie jak ty musisz zmieniać olej w twoim samochodzie od czasu do czasu , ty musisz czyścić twój system również. Jak czas mija , ty będziesz dostawać pętanego w górze. Czysty siebie poza i ty będziesz w lepszym kształcie i ty będziesz czuć niewiarygodnie wielkie ponieważ twoje wewnętrzne organy będą pracować lepiej.

Radź się dietetyk kto może radzić ciebie na detoksykacja . Raz albo dwa razy rok , ty mógłbyś próbować następującego środek na przeczyszczenie rzeczywiście czyścić twój system :

- Kłaść dwie ( 2 ) uncje rycyny w szkle .
- Dodawaj łyżeczka do herbaty sody oczyszczona .
- Rozpuszczaj z pomarańczowym sokiem .
- Pij
- Czekaj dwadzieścia cztery godziny przed braniem drugie i ostatnie szkło tej sam mieszaniny .

4 . Polecenia

( 1 ) Jeść przy regularnych godzinach . Nie rób opuszczaj jakąkolwiek posiłek
( 2 ) nie zapomina jeść śniadanie . Zawsze zaczynaj dzień z znaczną ale dobrze zaokrąglony posiłkiem .
( 3 ) Brz czas smakować i żuć twoją żywność dobrze.
( 4 ) Zmieniaj twojego menu
( 5 ) Unikaj ciasta , słodycze , chrupka i soda pije . Coś co ma małą albo żadną odżywczą wartość .
( 6 ) Strzec się słonej konsumpcja ; to może powodować nadciśnienie .
( 7 ) Jeść dużo surowe rośliny {warzywa} i świeży sok . Wybieraj cały pszenicy chleb .
( 8 ) Pij sześć ( 6 ) do ośmiu ( 8 ) okularów {szklanki} wody albo roślinnego {warzywnego} soku lub cukru wolnego soku przez dzień . Ty też powinieneś pić mleko .
( 9 ) Jeść dobre jakości żywności dodatki codziennie.
( 10 ) Po każdej posiłku ty powinieneś pozostawać {spoczywać} . Nie rób zaczynaj się pracować lub ćwiczenia prawo potem.

Przez odnośnie do {szanujący} ten wykaz ty będziesz cieszyć się lepsze zdrowie .

Do zamkniętego {bliskiego} ten rozdział , ja mówiłbym że {tamto} niedożywienie może przeszkadzać twój wzrost . To też może prowadzić większe problemy taką jak otyłość , anemię i biedne trawienie .

Ja zapraszam tobie wszystko stawać się zainteresowanym w nauce odżywianie . Dla dalszej informacji pisz dla prowincjonalnego , stanu albo kraj .

Karm siebie racjonalnie powiększać twoja wysokość , być pełny energii i żyć folusznik życie .

Rozdział 7

Postawa

Celuj wysoko, dąż uczyć się więcej , szukanie doskonałość , to jest co ty uczyłeś mnie .



1 . Dlaczego Utrzymuj Dobrą Postawę

Kiedy ty każesz szansie , brać kilka chwile patrzeć na ludzi chodzące bardziej często niż nie, smutno wzdłuż {naprzód} zajętą ulicę . Ty będziesz widzieć również dużo ludzi z naczynia brzuchami i miękkie żołądki . Ty też będziesz widzieć ludzi z zgarbionymi plecami albo wyginałeś w łuk plecy przechadzające się wzdłuż {naprzód} w nietroszczącym się manner… . Nie dużo patrzeć na .

Kiedy ty będziesz chodzić , próbujesz opiece twoją głowę prosto, podbródek wysoko, w tył prosto, żołądek w , skrzyni poza, i celujesz wysoko. Kilku ludzie tracą parę cali przez nie chodzące proste . To jest gdzie zgarbione plecy , i okrągłe ramiona wchodzą do . Przez wracanie piechotą z prostym , ty nie tylko będziesz czuć lepiej, ale będziesz nawet {równy} czuć bardziej wysokiego .

2 . Kiedy Mieć Dobrą Postawę

Czy ty stoisz , chodzisz , siedzisz lub sen utrzymuje Dobrą Postawę . Rób to samo czynny lub przy szkole , gdzie ty spędzasz {wydajesz} najwięcej z twojego czasu .

Stój {wytrzymuj} wysoki wszystko czas . Ja wiem że to wymaga wysiłek ; ale ja też wiem że w czasie ty wielce będziesz doceniać korzyści dobrej postawy .

3. Jaka jest dobra postawa

Wchodź na górę z twoją głową . Wysuwaj twoją skrzynię . Wciągaj twój żołądek . Rzucaj twoje ramiona w tył. Chodź z dumą i zaufanie .

I proszę, nie rób ciągnij twoje stopy . żyj i chodź z entuzjazmem .

Ulepszać twoje stanowisko , zagląda do zwierciadła widzieć jak najlepiej ty powinieneś stać . Wtedy ponownie, powstrzymuj się z twoim do ściany i podnoś twoja głowa i kontrakt twoi żołądka mięsień .

4 . Ubieraj się Dobrze

To jest wspólna wiedza które {że} osoba kto ubiera mądrze może ukazywać się {wydawać się } bardziej wysokie niż on rzeczywiście jest . Tutaj jesteś kilka końce {wskazówki} :

- Wybieraj ciemne i jednolite kolory . Materiał może mieć miękkie pionowe linie ( szpilki pas ) i unika pledy w kratę albo kwadrat zamierza .
- Prośba , dopasowując marynarkę i kalesonów , tego sam koloru też robi ty wyglądasz bardziej wysokiego .
- Noś {Niszcz} spodni że są długie i wąskie i bez szturchańców {mankietów} .
- Adoptuj bardziej szczupły , elegancki styl podkoszulka i tie…

Nie rób zaniedbuj droga {sposób} ty ubierasz się . Odzież jest namysł twojej osobistości . Ubieraj się w rozumnym , trzeźwym i harmonijnym sposobie . To zawsze jest miłe patrzeć na elegancko ubieraną osobę .

Jak przyjemny to ma widzieć ludzi i kobiety kto wygląda dobre i stoi {wytrzymuje} wysokie . Jak dobry to ma podziwiać narzucających obecność olimpijskich Mistrzów , widzieć jak uszlachetniało i eleganta oni patrzeć jak oni wspinają się na zwycięzców podium .

Przed chodzeniem dalej do następny rozdziału , ja zapraszam ciebie odbijać kilka chwilom bardziej długich na prawdziwych przewagach która {że} dobra postawa daje ciebie i twoich przyjaciół .

Uczucie dobre jest materia {sprawa} zdrowia . To też jest adopcja mądrych zwyczaje raz ty dawałeś i ideę {pojęcie} poważną i powtarzaną myśl .

Rozdział 8 Uzupełniające ćwiczenia bardziej Szybkie , Wyższe , bardziej Silne

Które sporty pomagają ty rosnąć ? Odpowiedź jest prosta : wszystkie sportów działalności że rozciągają twoje nogi i twój kręgosłup powoli ale pewnie są słuszne .

Id jak ciągnąć {rysować} twoją uwagę do dwu sportów w szczególności ; pływanie i kolarstwo . Przepływanie jest rozważany być dookoła sport . To odwiedza każdą część twojego boday i jego organizmów . Ty łatwo możesz dostosowywać podstawy wspominane w tej książce do kilku typ przepływań ruchów . Osobiście ja polecam pełzanie i żabkę .

Co do kolarstwa , to jest sport że pomaga rozciągać twoje nogi pod warunkiem że siedzenie i kierownica wystarczająco są wysokie . Jak ty rośniesz , pamiętasz podnosić oba części roweru odpowiadać twoją wysokość .

Na inny ręce , podnosząc wagi które kompresy menisk twojego kręgosłupa ma być unikany . Ciężkie wagi nie pomagają wydłużać kręgosłup . Jeżeli ty używasz wag , pozwalasz te zawsze jesteś z wyraźnym celem powiększania twojej zdolności wyciągać się .

Rób zwyczaj rozciągania twoich nóg i twojego torsu . W czasie , to będzie stawać się drugą naturą do ciebie .

Bycie żyjący . Mieszkaj w dobre zdrowie . Mieszkaj w fizyczne , intelektualne , moralne i duchowe zdrowie . Nie rób prosto istniej , żyj w pełni i stój {wytrzymuj} wysoki .

Jedz dobrze, ćwiczenie regularnie i celuje wysoko! Bądź znakomity atleta , nie jest otyłego albo chodzący szkielet .

Nie rób zanieczyszczaj zanieczyszczaj lub trucizna sama, i inni z papierosami , narkotyki i alkohol .
żyj i dąż dla doskonałości w wszystko !
Rozdział 9

Wyposażenie

Najbardziej wysoki dobry dla śmiertelnika , jest zdrowie .
Drugi najbardziej wysoki , wyglądać dobry i ma bogactwo .
Który jest gained z sumieniem jasny ,
W końcu, śmiać się z przyjaciółmi że jesteś drogie .

Dla większości ćwiczenia was zwyczaju potrzebują jakiekolwiek wyposażenie . Jak czwartego miesiąc ćwiczeń jakkolwiek, was będzie potrzebować drążek dla o tuzina ćwiczeniach .

W tym rozdziale , ja chcę pokazywać jak jakieś wyposażenie może pomagać ty rośniesz .

1 . Pozioma Sztaba
2 . Równoległe Kraty
3 . Szwedzka żebra Przegroda i ława
4 . Pozioma albo Mostu Drabina
5 . Ważenie {łuszczenie się } ściana
6 . Zaokrąglony ława
7 . Wałek
8 . Odwracany Czyścibut hotelowy

To zdaje się do mnie że szkoły , fizyczne uprawy studia i sprawność gimnastyki powinny mieć i używają tego wyposażenia skutecznie.

Dużo szkoły dobrze zaopatrywały sale gimnastyczna . Nieszczęśliwie, to często jest przypadek które {że} jakieś wyposażenia nie jest używane lub rzadko używane . To jest kosztowny i żałosny .


1 . Pozioma Sztaba


To jest jeden z najlepszego aparatu rozciągać kręgosłup . Kiedy ja byłem chłopiec , ja nie miałem sztaby tak ja będę używać kroku schodów kierowniczego do drugie piętra przy plecach naszego domu . Dla miesięcy , ja robiłem moje dzienne wyciągające się ćwiczenia tam. Gdzie tam jest wola , tam jest droga {sposób} .

Ja silnie radzę się że ty dostajesz stałą sztabę . Umieszczaj to pewnie. Unikać szkoda do twoich rąk albo pośliźnięcia się , trze twoje ręce z magnezu węglanem . Ty będziesz potrzebować tę sztabę dla tuzina albo tak ćwiczenia jak czwartego miesiąca biegu {kursu} .

2 . Równoległe Kraty

Równolegli kraty pomagają rozwijać wyższą część twojego ciała . To produkuje skutki {ruchomości} na kręgosłupie również.

Od dnia do dnia , przyrost pociągnięcie do twoich broni {ręce} . Kilku atleci wiążą wagę do ich ciała robić ćwiczenia bardziej efektywnych .

Jeżeli ty nie masz równoległych kraty , miejsca dwu krzeseł albo stołów {tabel} obok siebie . Ale bądź bardzo troskliwy .


3 . Szwedzka żebra Przegrody & ława ( brzuszna deska {komisja} )



Dookoła 1800 , Peter Wrzos zwyczajny tworzył jego sławną szwedzką metodę . Szwedzka specjalność , żebro przegroda szczególnie jest efektywne dla gimnastycznych ciepłych w górze i elastyczności ćwiczeń . To pomaga wyprostowuje wyginane w łuk plecom i wzmacnia żołądka mięsień .

Co do ławy , to jest aparat z różnymi efektywnymi funkcjami . To może być przywiązane do żebra przegrody i lepiej jest znane jak brzuszna deska {komisja} .


4 . Most albo Pozioma Drabina




To jest wyposażenie ty możesz znajdować w najwięcej placach gier i zabaw . Przedmiot ma iść naprzód albo wstecz wzdłuż {naprzód} kraty . Za każdym razem ty chwytasz sztabę , ty możesz tworzyć pociągnięcie do twoich broni {ręce} .

Rozciągać siebie nawet więcej , miejsce piłka lekarska między twoimi stopami i robi kilku rytmiczne ruchy z twoimi nogami .


5 . Ważący {łuszczący się } ścianę



Wysokość ściany jest 14 albo 15 stopy ( 4 albo 4 . 5 metry ) . Spacjowanie między każdą dziurą jest jedna stopa ( 30cm ) .

Student bierze kołek w każdej ręce i skale ściana i wtedy wraca na dół.

Trudność tej ćwiczenia jest że waży {łuszczy się } jest robiona bez użytku twoich stóp . To robi ty pracujesz rękę {broń} i ramienia mięsień jak również ogólnych skrzyni mięsień . To też pomaga rozwijać zwinność i odwagę .



Bezpieczeństwo pierwsze

Zawsze miejsce materac na dole ściany . To powinno być materac podobny do jedne używanego dla bieguna przesklepiący .





6 . Zaokrąglony ( wyginana w łuk ) ława



Zaokrąglony ława okazywała się być wielki wzrostu aparat . Przez używanie ta ława , ty będziesz rozszerzać twoją piersiowy klatkę . To będzie rozwijać twoje ramiona i robi twój kręgosłup bardziej giętkie .

Ty możesz budować tę półksiężyca ławę korzystać od jego 1 . Ja sugeruję następujące rozmiary :

Szerokość : 12 cale ( 30cm )
Długość : 6 stopy ( 1 . 80m )
Promień : 2 ? Stopy ( 75cm )
Pół obwód : 7 6/7 stopy ( 2 . 40 m )
średnica : 5 stopy ( 1 . 50m )



. Wałek


Miłe uzupełnienie do twoich wyciągających się ćwiczeń jest ten korzystny wałek . To pomaga wzmacniać twoich mięsień i robić im giętkie .



8 . Odwracany Czyścibut hotelowy


Dr M . Martin jest wynalazca odwracanego buta . ćwiczenia robione z tymi specjalnymi czyścibutem hotelowymi dekompresują kręgosłup . To pomaga korygować postawę , powiększa elastyczność i uspokaja bolenie plecy .

Robić ćwiczenia bardziej efektywni , atleci używają wag na postępowej podstawie ponad ustalonym okresem czasu .


Ostrzegając

ćwiczenia robione , kiedy głowa wisi poniżej stopy , może przedstawiać jakieś niebezpieczeństwo co do ciśnienie krwi . Przy początku , ty nie powinieneś wieszać bardziej długiej niż jednej minuty . Przystępuj ostrożnie i stopniowo.


7 . Ja właśnie przedstawiałem szyk wyposażenia zdolnego z wyciąganie się i strojąc kręgosłup . Oczywiście to nie jest kompletny .

Ja znam tam jest inny , bardziej fałszowane wyposażenie , czyje cel ma rozwijać jedne wzrost . Jeżeli ty jesteś zainteresowany bierzesz czas radzić się ortopedycznego wyposażenia dealer .
Rozdział 10



Trenując

Berthelet Konstrukcja , Piękne Ciała .


To ostatni rozdział ma do czynienia z drodze {sposobowi} ty powinieneś trenować . Ive rozdrabniał rozdział do trzech głównych idei {pojęć} .
- Zanim ty będziesz zaczynać " Gaining Wysokość Przez ćwiczenia "
- treninga sesje
- Po twojej pracy poza.


Zanim Ty będziesz Zaczynać " Gaining Wysokość Przez ćwiczenia "

1 . Ostrzegając

Ty powinieneś radzić się twój doktor zanim ty zaczynasz wyciąganie się i doczepiając do przodka .
- jeżeli ty jesteś czterdzieści lata starzy i w górze ;
- jeżeli ty cierpisz od jakiejś choroby
- jeżeli ty cierpisz od bólu w krzyżu
- jeżeli ty masz historię serca trouble…

Bierz nuta {notatka} która {że} autor tej książki prawnie nie jest odpowiedzialna dla jakichkolwiek przeczących skutków które mogłoby wynikać od robienia te ćwiczenia .


. Mierzenie

Zaczynać się , bierz dokładne mierzenie twojej wysokości . To powinno być wnoszone {brane w} twoje nagi stopy i z kimś pomoc ubezpieczać dokładność . Miej druga osoba sprawdza mierzenie unikać niepotrzebne rozczarowania później. Przy końcu każdego miesiąca ćwiczenia każą mierzyć siebie ponownie i rejestrują twoją wysokość na " pierwsze Zapisu Arkusza " podchodzące później.

To zainteresowałoby kazałoby brać X Ray {promień} twojego kręgosłupa przedtem i gdy twoje trenowanie . To jest najlepsza droga {sposób} widzieć zmiany że będzie mieć miejsce .

3 . Wstępna Próba

Zdejmuj twoje buty i kładą się na twoim żołądku . Próbuj kształtować łuk przez dotykanie baza twoich stóp do szczytu twojej głowy . Nie rób natężaj się . Pytaj kogoś mierzyć i rejestruj odległość między twoją głową i stopy . Jak twój kręgosłup staje się więcej giętkim , odległość będzie zmniejszać się . Przez koniec bieg {kurs} najlepszych studentów może dotykać ich głowę z ich stopami .


Treninga Sesje

4 . Doskonałość

Każde ćwiczenie musi być wykonywana powoli, metodycznie i cicho.


Pewne ćwiczenia mogą zdawać się jak mniej zabawę niż inni , tak robią świadomy wysiłek robić je dobrze. Pamiętaj że {tamten} najlepsze medycyny {leki} kiedyś kosztują najgorzej. Tak nie rób zaniedbuj robić jakiemukolwiek z ćwiczeń .

5 . Kiedy Trenować

Z reguły , ty nigdy pociąg w prawo po posiłku . Ty powinieneś czekać o dwu ( 2 ) godzinach po jedzeniu . Kilku {trochę} jak trenować przed śniadaniem albo po południu i inni woli trenować przy noc . Kilku fizyczne uprawy skóry bawola pociąg rano i przy noc .

Cokolwiek twój wybór , pamięta że jego lepszy trenować poważnie raz dziennie dla sześciu albo przyjemnych miesięcy , niż to jest trenować dwa razy dzień i wypada po dwu albo trzy miesiące .

6 . Trenując Plan

Ja radzę się że ty realizujesz sześć ( 6 ) dni tydzień . Jeżeli ty myślisz o tym , piętnastu do trzydzieści minut dzień nie jest dużo pytać kiedy ty mówisz o trzymaniu się w dobrej formie twoje ciało . Bierz przerwa na Sundays .

7 . ćwiczenia Załamanie

Na pierwszym dniu , robi każde ćwiczenie Pięciu razy .
Na drugim dniu , robi każde ćwiczenie sześciu razy , i tak dalej
Podobnie na szóstym dniu , robi każde ćwiczenie Dziesięciu razy .


Ty nie powinieneś próbować szybko wykonywać ćwiczenia , raczej robisz ich metodycznie i Powoli.

8 . Rozciąganie Podstawa

Podczas każdej ćwiczenia , rób świadomy wysiłek rozciągać twoje kończyny i mięsień dla atleast trzej ( 3 ) sekundy . Rozciąganie podstawa jest zasadniczy do sukcesu biegu {kursu} . łatwo to robi , najpierw wtedy stopniowo powiększa intensywność twoich wyciągających się ruchów .

9 . Ciepły W górze

Nigdy początek polecane ćwiczenia bez pierwszych przerabiające kilku ciepłe . Dla kilka minut przed zaczynaniem się każdy dzień . Ja sugeruję następującego .

) Rozszerzaj twoje bronie {ręce} poza do strony przy ramienia wysokości . Ruszaj twoje bronie {ręce} w kołowym wzorze od małych koło do bardziej wielkich jedne . Rób to ćwiczenie w przedniej wtedy wsteczny ruch . Oddychaj normalnie.

B ) Kręci się i Wyciąga się

Opis : nogi nieznacznie na boku. Bronie {ręce} w górze powyżej twojej głowy , kręcą się przy talii aż twoje palce dotykają podłogę .

Breathing : to jest ważne zawsze wydzielać się przez usta jak ty kręcisz się naprzód. Wdychaj przez nos kiedy ty wracasz do stojącego pozycji .

Ilość : rób to ćwiczenie Piętnaście ( 15 ) do Trzydzieści ( 30 ) razy .

Wykonanie : w przeciwieństwie do twoich wyciągających się ćwiczeń , ciepłe w górze powinien być robione przy bardziej szybkim kroku i oni powinni być robieni dobrze i często dość zapewniać dobremu doczepianiu do przodka mięsień .

Ważny :

Za każdym razem ty wracasz do stojącego pozycji , robisz wysiłek rozciągać twoją rękę {broń} w górę.


10 . Ilustracji & Instrukcje

Nie rób zależ {polegaj} jedynie na ilustracjach . To jest istotne czytać instrukcje uważnie i płacić szczególną uwagę do czego jest mówione o wyciąganiu się i breathing .

11 . Cisza

Nie rób mów podczas gdy ciebie jesteś dong ćwiczenie . Cisza kieruje się {robi dla } lepsze konecntracja i przeszkadza niepotrzebnej szkodzie i stracie czasu . Mądry człowiek mówi … . Cisza jest Złote

12 . Rejestruj Arkusz


Raz ty robiłeś ćwiczenie , czek {kontrolę} {zatrzymanie} to precz na arkuszach dostarczany {pod warunkiem że} przy końcu tej strony . To będzie pozwalać ciebie utrzymywać trakt ćwiczeń ty robisz . Tak, na pierwszym dniu ty normalnie robiłbyś każdą ćwiczenie pięciu razy , podczas gdy na szóstym dniu ty robisz każdą ćwiczenie Dziesięciu razy .

Na egzaminie ty możesz widzieć że {tamten} pierwszy poziom wzrost jest dokonywany po tylko dwudziestu cztery trenujących sesjach .






13 . Sequencing ( 4th , 5th i 6th miesiące )

Zaczynanie się z czwartym miesiącem , ja sugeruję że ty dodajesz do twojej regularnej rutyny przez robienia następstwo ćwiczenia . Ty będziesz znajdować więcej informację na tym przy końcu strony .

14 . Posuwany naprzód Biegi {Kursy} ( 7th , 8th i 9th miesiące )

Posuwany naprzód , wzmacniany wzrostu bieg {kurs} , z przedłużanym rozciąga jest rozciąganie ponad trzy miesiąca okres . ćwiczenia są robione w co jest nazywana Wspaniałe Następstwo . Tutaj jak jest jego robiony .

Na pierwszym dniu , ty wykonujesz {ćwiczysz} 1 , pięciu razy , wtedy ćwiczenie 2 , pięciu razy . Bierz trzydzieści ( 30 ) drugie przerwę . Powtarzaj ćwiczenia 1 i 2 pięciu razy . To jest co ja wywołuję pracę wspaniałe następstwo . Ty trwasz przez robienie ćwiczenie 3 w wspaniałym następstwo z ćwiczeniem 4 , i tak dalej .

Bierz nie że na drugim dniu , ćwiczenie 1 jest robiona w wspaniałym następstwo z ćwiczeniem 3 , i 2 jest robiona z 4 . W w ten sposób {ta droga } , kręgosłup jest rozciągany w wszystkich instrukcje {kierunki} zapewniać jego wzrost i elastyczność .

Na pierwszych , drugich i trzecich dniach robi Wspaniały Następstwo ćwiczeń pięciu razy . Na czwartych , piątych i szóstych dniach robi wspaniały następstwo ćwiczeń sześciu razy .

Pamiętaj że coś wartość robiąca , jest wart czyniąca dobrze .



Po Twojej Pracy Poza

15 . Czystość Być Następny Do Pobożności

Po twoich dziennych ćwiczeniach , ma dobry przelotny deszcz . Zaczynaj się z gorącą wodą czyścić twoje pory . Wtedy idź dalej do letniej wody i wykończ z zimną wodą do zamkniętego {bliskiego} twoje pory .





16 . Oczyszczaj



Po twoim przelotnym deszczu , ty powinieneś dawać siebie tarcie na dół z szorstkim ręcznikiem albo lepiej cichy {jeszcze} tarcia włosów materiał . Dobre tarcie na dół ulepsza krwi krążenie i zwalcza cellulite i zmęczenie .

Dzienne Tarcie Na dół Być Tajne Do Dobrej Figury I Długie życie .

17 . Sztywność

Bezczynność może prowadzić bolenie i sztywność mięsień . Jeżeli to zdarza się , ty możesz masować twoich mięsień z różnymi {inny} produkt na rynku ale najlepsze rozwiązanie ma iść na robienie twoje ćwiczenia . Prosto zmniejszaj ich intensywność i ilość twojej dziennej pracy poza aż do takiego czasu jak ty możesz odbierać normalną pracę poza.




Ty właśnie uzupełniałeś czytając Berthelet Metodzie dla
" Gaining Wysokość Przez ćwiczenia "


Wniosek {zakończenie}

Rosnąć ! Tam jest szlachetny myśl ? Dziecko chce rosnąć . On pragnąć stawać się kimś dokonywać coś . Chłopiec chce stawać się człowiekiem , dziewczyną , kobietą . Piękny i naturalny proces . Ale ile ludzie albo kobiety jeszcze ścigają ich idee {pojęcia} ?

d jak kończyć ten sekcję książki przez przenoszenie " co rosnąc {uprawiając} środki do mnie "

1 . Rośnięcie Fizycznie ( ciało )

Ja wiem że ciało nie jest wszystko tam jest do życia . Ale tam jest twoje ciało . Nie rób zaniedbuj to . Bierz opieka tego .

Dąż dla , i konserwy maksymalna wysokość przez regularny i dokładny trening . Pamiętaj że {tamto} umysłowy konecntracja i breathing w pełni są istotne kiedy robiąc twoje ćwiczenia .

To ciało , twoje ciało , inteligentnie musi być karmiony . Pozwalaj to sen konieczny dla jego dobrze bycia . Ubieraj twoje ciało uważnie, elegancko i czyste . Ty będziesz miły patrzeć na .

Faktycznie twoje ciało jest arcydzieło tworzenia , świątyni {skroni} do twojej duszy . To jest robione siedmiu stu ( 700 ) mięsień , które nie musi atrofię . Te mięśniowe włókna {światłowód} potrzebują działanie i ruch . Rób twoje ćwiczenia codziennie twojego życia nabywać i utrzymują doskonały formę , być dumna z siebie .

Kiedy ja będę myśleć o fizycznej wysokości albo wzrost , historia przychodzi mieć przeciwko że {tamto} Id jak mówić ciebie .

Jeden dzień , Napoleon , z powodu jego rozmiaru , był niezdolny osiągać książce on chciał na wysokiej półce w jego bibliotece . On pytał żeby wysoki służący przynosił jemu książce . Służący dostawał książkę i mówił Napoleon raczej arogancko ; " jego zręczny mieć fizyczny wzrost nie jest to , Napoleon ? " . Napoleon odpowiadał ; " ty znaczysz {masz na myśli} jego zręcznemu być Długi , ponieważ Napoleon ma Wzrost ! " .

Napoleon nie był wysoki człowiek , ale on był wielki i mądry człowiek .

2 . Rośnięcie Intelektualnie ( umysł )

Tam nic niewłaściwie z jest będący nieświadomy . Ale to bardzo jest złe pozostawać nieświadome . Ucz się codziennie przez słuchanie , czytając , studiując , i myśląc . Umysł i ciało dokładnie są przeplatane . Jak Aristotle mówił ; " nic przychodzi do umysłu bez przejazdu przez zmysłów {sensy} " . Nabywanie wiedzy oczywiście jest bardziej łatwy kiedy ty jesteś w doskonałym zdrowiu . Tak to jest piękne wyrażać że {tamto} fizyczne ćwiczenie pobudza intelektualny wysiłek .

Edouard Carpentier sumy to w górze przyjemnie,

" rozwija jasny umysł na dobrym zestawie ramion "

Podziwiać co jest wielkie , zyskać na wartości co jest wyższe , jedno już musi posiadać te jakości , przez dostawania się znać wielkie umysły i myślicieli , my możemy stawać się większych siebie .

My powinniśmy dążyć rosnąć intelektualnie. Stosownie do znawców , my tylko używamy 10% naszej mózgu zdolności . My powinniśmy robić rozkład rozwijać naszą intelektualną wiedzę codziennie naszych życia . My powinniśmy karmić nasze umysły , praktyka intelektualną gimnastykę . Ja niech akcja {udział} ta końcowa myśl na przedmiocie które ja lubię dużo .

" pozwala nas nie intelektualnie jest upośledzone , pozwalać nas jest otwarte do uprawy " podnosić się i osiąga nowe wysokości .

3 . Rośnięcie w Wspólnocie ( serce ) ( moralnie, społecznie, psychologicznie )

żaden człowiek jest wyspa . My chodzimy z inni . Powiększaj twój koło przyjaciół . Jeden nigdy również nie ma dużo prawdziwych przyjaciół . Jeżeli ty chcesz do eleate sam, podnosisz tamtym dookoła was . Jeżeli ty chcesz rosnąć , rośniesz z inni . To nie jest przez patrzenie w dół na inni że ty podnosisz siebie . Przez kładzenie inni ty kładziesz siebie .

Ucz się kochać i rozciągać twoja miłość dookoła . Pokazuj twoja przyjaźń przez oferowanie zachęcania słowa , przez dawanie prawdziwe komplementy , przez uśmiechanie się uczciwie. To bierze bardzo mało kaleczyć kogoś , niszczyć je ; na inny ręce , to bierze bardzo mało robić komuś szczęśliwe .

Uprawiaj pośród twoich przyjaciół , rozumiejąc i uznawanie . Ty będziesz lepsza osoba dla tego , i zwyczaj mijasz nie zauważony .

Pozwalaj mnie podawać Musset przy tym punkcie ; " kładzie twoją rękę do twojego serca , ponieważ tutaj leży {kłamie} demona " .

W wniosku {zakończeniu} , jest entuzjastyczny , jest wspaniałomyślny . Bądź ludzie i kobiety serca i głowy . Funkcja w zgodzie .

4 . Rośnięcie Duchowo ( dusza )

Ja wspominam aspekt wiary ponieważ ja jestem człowiek wierzący . I codzienny ja chcę rosnąć w wiedzy miłości Boga .


Maj {może} ty rośniesz na wszystkich poziomach ; fizycznie, intelektualnie, moralnie i spiritually… W wszystkiej szczerości ja pragnąć to dla wszystkiego z ciebie ,

POWODZENIA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale niech soga ma

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Nie chce mi sie tego czytac ale jak koledzy mowia ze ok to dam soga.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
'Ty niewątpliwie znałeś kogoś kto wierzyło w powodzie ... Kiedy ty będziesz wierzyć , ty możesz zbierać wielkie ilości pieniądzów .

Dawno się tak nie uśmiałem, boki można zrywać przy tym tłumaczeniu
/LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
DZIĘKI ZA SOG-i. ALE DZIWI MNIE FAKT IŻ DUŻO OSÓB PRZECZYTAŁO TEN ARTYKUŁ :)A TAK MAŁO WYPOWIEDZI NA TEN TEMAT(:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
pastyl jak tam przyrosty?
mogles uzyc jakiegos lepszego tlumaczenia bo bylo mi latwiej zrozumiec tekst kiedy czytalem go po angielsku ale djae soga takiego "niewidzialnego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Pastyl ja rozumiem że zależy ci na wzroście, ale to już jest po prostu obcesja!!!!!! W wielu postach piszesz na temat wzrostu i wierzysz w jakieś bzdurne ćwiczenia rozciągające które dadzą maksymalnie 2 centymetry. Jak byś sie tak nie przejmował tym wzrostem i żył normalnie na luzie to z pewnością byłbyś wyższy. Zrozum że urosnąć możesz poprzez rozwój kości a rozciąganiem kości nie wydłużysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
bzdura wszystko tkwi w genach pogódz sie z tym a nie szukaj zlotych srodków

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
hahahaha ale tesk wypasiony!!!dobre !!sie uśmiałem z tego tłumaczeniaaaa hahah!

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jeść ?

Następny temat

suszone banany

WHEY premium