SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WZROST - PORADY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Czy ja wiem czy to jest taka obsesja.To troche za wielkie słowo.Może rzeczywiście większość żeczy leży w genach, ale napewno można sobie dopomóc troszeczke nawet te 2 cm by mnie zadowoliły.I powiem wam że odkąd zacząłem te metody stosować czyli w niecałe 2 miesiące ok. 2cm.Może sam rosne ale to mniej istotne.Ale wracając do tego co napisałem na początku to nie mam obsesji bo w końcu do wysokich nie należe .Co innego jak widze posty ludzi mających po 180cm. którym jeszcze mało.Mnie nawet głupie 2 cm zadowolą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Pastyl ja gdzieś na forum wyczytałem, że przez rozciąganie wydłużają się chrząstki między kręgami, ale jak przestaniesz się rozciągać to wrócą one do normalnej długości, a całe życie z ciężarkami na nogach raczej nie będziesz spał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Skoro tak piszesz to raczej przy długotrwałym stosowaniu tych ciężarków nie powrócą te szczelinki na swoje miejsce ale chyba stosując tą metode ryzykuje kłopatami ze stawami.Narazie nic mnie nie boli a efektu już jakieś mam.Może to prypadek i urosłem sam od siebie w tym czasie? Narazie nic mnie nie boli więc te ciężarki chyba moge stsować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 602
1 . Pozioma Sztaba
2 . Równoległe Kraty
3 . Szwedzka żebra Przegroda i ława
4 . Pozioma albo Mostu Drabina
5 . Ważenie {łuszczenie się } ściana
6 . Zaokrąglony ława
7 . Wałek
8 . Odwracany Czyścibut hotelowy


HAHAHAHAHAHA!!!!!!! To bardzo śmieszny tekst!! Na początku myślałem ze to jakiś zart, ale jak zobaczyłem ze sogi sie posypały... hehehehehehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 509
Sog , hehe ja też jestem wielce zainteresowany wzrostem , pomału dostaje na tym punkcie świra ,ale jak urosne 2 cm i dobije do tych 175 cm to będe <jupi> odrazu szczele sobie tequile :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1174
Heh, pierwszy na tym forum wrzuciłem ten link a teraz każdy SOG-i za to zbiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
Można tu z kimś pogadać !!! Wiecie coś na temat wzrostu ??? Bo ja mam 174cm i niejest to zawiele. Chciałbym mieć 184cm czy jest to możliwe ??? Jeśli tak to prosze powiedzcie. POZDRAWIAM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ale nam dużo powiedziałeś. Napisz ile masz lat, ile urosłeś np. przez ostatni rok itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
Mam 17 lat. Ile urosłem przez ostatni rok ? Chyba 1,5 cm napewno niewięcej niż 2cm. To bardzo mało,i jestem troszke załamany. Bo chciałbym mieć 184cm. Jeśli możecie mi pomuc to z gury dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 274
Jestem troszke wysportowany tzn. przypakowany. Jestem troszke silny,bynajmniej silniejszy od przeciętnych osób w mojim wieku. Ostatnio troszke rozeszłem się ale na boczki a nie w góre. A bardzo chciałbym urosnąć i przekroczyć barjiere 180cm,jeśli możecie to pomuszcie ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile jeść ?

Następny temat

suszone banany

WHEY premium