SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 789201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11300
rezmi7
wg mnie jeśli od wakacji nie przybyło Ci 0.5 cm to chyba w twoim przypadku nie przekroczysz 190

tak ze 2-3 cm to prawie na 100% dojdzie ale więcej to już chyba nie


sowa1905
30 cm?
to raczej nie urośniesz, masz wysokiego ojca więc możliwe że twój wzrost to żaden skok wzrostu tylko regularne rośnięcie

to zależy jeśli kiedyś urosleś ponad 10 - 12 cm na rok to to był skok i wtedy już 20 nawet nie urośniesz( na 99 % ) ale jeśli nie to masz malutką szansę, a i możesz mieć drugi skok wzrostu jak Jordan

shady co do ilości skoków wzrostu:
to tak jeden rośnie 4-5 lat po 5 cm regularnie
drugi 20 cm na rok i później nic
inny 3 lata po 10cm
a jeszcze inny ma 2 skoki wzrostu po 2-3 lata każdy po 10 - 15 cm na rok i jak jest dorosły ma 220 cm i ledwo co chodzi

ale najczęściej ma się 1 skok wzrostu lub długi czas regularnego rośnięcia jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1748
drugi papieros skraca Ci kolejne 5 cm, a potem już nie rośniesz...
A po 5 fajce się umiera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
nie no słuchajcie, nie chce mi się wierzyć, że przez papierosy się nie rośnie, no chyba, że ktoś bucha jak smok i w wieku dojrzewania to może dojść do zaburzeń, ale musiałby dużo palić, a nie takie popalanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
hej... czy tu wypowiadają się tylko faceci?? hmmm no dobra... ale zastanawiam się nad jednym dlaczego niektórzy z was chcą być niżsi ja sama mam 180 cm wzrostu i uwielbiam chłopaków 187 min więc nie narzekajcie błagam

Kicia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
Nie chciałbym takiej dziewczyny. Koleś ma 187 i jest głupi, ale już Go lubisz, bo spełnia Twoje wymogi wzrostu. Drugi jest niższy i bardzo w porządku, ale go nie lubisz, bo nie ma ileś tam cm.
Po drugie ten temat dotyczy wzrostu jak urosnąć, a nie jak zmaleć. Pzdr.
1

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
dokładnie, nie traćmy wątku... niech się tu wypowiadają osoby, które mają coś do powiedzenia np. czy ktoś próbował dłużej stosować tych ćwiczeń rozciągających po 20 roku życia i czy dały jakieś rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
A nie lepiej zrobić rtg nadgarstka i mieć jakąś świadomość szansy na urośnięcie ? Wczoraj odebrałem wynik drugiego rtg lewego nadgarstka ( po dwóch latach od pierwszego rtg) . Kości dojrzałe , wiek kostny min. 18 lat ;/. Marne szanse na urośnięcie.
Mam 177 cm , może dobije do 180 , ale wyżej - 1 % szansy .

PS. Nie oceniajcie tyldy tak pochopnie , czy wy mając powiedzmy 170 cm wzrostu chcielibyście być z dziewczyną która ma 180 ?
Mielibyście opory , ja bym przynajmniej miał .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32
Wzrost 175-185 cm jest bardzo dobry,po***** Wam więcej??????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11300
hej jeśli interesujecie się tym czy urośniecie czy nie to obowiązkowo do endokrynologa, dopiero wtedy jak on wam powie bierzcie się za budulce, rozciąganie, drążek itp

ja miałem zdjęcie jak miałem ok 166-68
i lekarz powiedziała że od 13 do 20 cm czyli 179 min., max 188

jak by było 185-6 to byłbym w siódmym niebie

ej a Ty tylda że lubisz 187 ok, ale wiesz ja nawet jak bym miał 190 to z dziewczyną 180 bym nie spojrzał ( sorry ale dla dziewczyny to nie jest dobry wzrost max 175 później to babochłopy, to tylko moja opinia i nie chciałem Cię urazić ale taka prawda )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 224
dokładnie i to nie chodzi, że jesteśmy średniego wzrostu, bo ja również jakbym miał 190 cm to bym się rozglądał raczej za dziewczynami do 175 cm... takie dziewczyny są najbardziej seksi, a np. taka Otylia Jędrzejczak ma ponad 180 cm i jest wysportowana, nie jakaś brzydka, a jednak z tyłu mógłbym ją pomylić z facetem... podsumowując większość kobiet powyżej 180 cm jest mało kobiecych!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

Wiecej