SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYSOKIE ŻEŃSKIE HORMONY - CO ROBIĆ !?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 669
Witam. Znajomy mi polecił abym napisał w tym dziale bo podobno najlepiej sie znacie na hormonach właśnie tutaj.

Mam problemy z estrogenem i progesteronem (zał. badania). Na prolaktyne i wolny test czekam będzie za pare dni to dołącze.
Nigdy nie robiłem cyklów sterydowych. Kiedyś chorowałem bardzo poważnie na astme (wyleczyłem 10 lat bez objawów), potem prawdopodobnie od 10 lat mam niedoczynność tarczycy (TSH 5,8), bardzo długo nie leczone. Lekarz nic mi nie pomogł – przepisał euthyrox ale nic nie pomogło – poźniej zaczłąłem stosować za radą znajomego T3 i było o wiele lepiej – teraz stosuje Novothyral 1kaps.

Przez to byłem bardzo długo na low carb i diety po 1500-1700 kcal. Myślę że tym mogłem uszkodzić sobię hormony. Leczę obecnie tarczyce i jest coraz lepiej.
Co robić aby poprawić hormony i mieć je w zdrowej normie?
Zamierzam wejść na zdrową wysokokaloryczną dietę, celem jest siła i nabranie dobrej suchej masy. Ponad to chcę dodać dodatkowy sport za jakiś czas.
Mogę do treningu dodać jakieś leki aby efektywniej pozbyć się problemu podwyższonych hormonów płuciowych. Z tego co dowiedziałem się sam i czytam, zastanawiam się nad zastosowaniem takich substancji jak nolvadex, cabaser, proviron.

Bardzo proszę o pomoc. Do lekarza nie ma co iść bo i tak nie pomogą w zwiazku z żeńskimi hormonami.


1.WIEK: 24
2. WAGA: 64
3. WZROST: 165
4. WYMIARY:
-biceps: 34
-klatka: 100
-udo: 55
-talia: 77
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Od poczatku gimnazjum z długimi przerwami ( dużo ćwiczyłem walki ) teraz wracam po długiej przerwie
6. DIETA:
BĘDZIE DOPIERO ROZPISANA PRZEZ DIETETYKA – TERAZ NA OKO
-białko: 2g/kg
-węglowodany: 3-4g/kg
-tłuszcz: 1g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: BRAK !
8. TRENING: FBW
9. CEL CYKLU: Obniżenie hormonów żeńskich
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): TYCIA
13. STAN ZDROWIA: DOBRY
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: ŁYSIENIA
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ?
16. WYNIKI SIŁOWE:
NIGDY NIE SPRAWDZAŁEM ALE BEZ SZAŁU











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak tam FSH i LH? Jak LH wyjdzie wysoki to byc moze masz niewrazliwosc receptorow androgenowych (znajdujacych sie na kom Sertolego) na testosteron.
Leydigioma odpada, bo testosteron powinien byc obnizony. Idz do lekarza i napisz co ci powiedzial bo jestem ciekaw. Tu i tak przez forum nikt cie nie zdiagnozuje, a co dopiero wyleczy.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-06-27 15:55:47

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-06-27 16:01:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
JakubBe

Bardzo proszę o pomoc. Do lekarza nie ma co iść bo i tak nie pomogą w zwiazku z żeńskimi hormonami.






Nie żartuj sobie . Wolisz leczyć się on line ? Tarczyce tez sam leczysz , pięknie ? Jakiś koks polecil Ci T3 i Ty bierzesz ????



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-06-21 14:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 669
Byłem u endykronologa jeśli chodzi o tarczycę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
No i co dalej ? Nie byłeś zadowolony i zacząłeś leczyć się na własna rękę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 669
Jadłem euthyrox dośc długo - wciąż miałem depresje etc. Dostałem od znajomego t3 na sprobowanie i wszystko było lepsze. Oczywiście, teraz jem Novothyral 1 kaps. Chodzę do lekarza - Temat jest tylko do zapoznania się z opinią ludzi TUTAJ.

Ten wczesniejszy lekarz też na dobrą sprawe wzial 150 zł i przepisał leki kazał wrocić za jakis czas - nic nie wytłumaczył odnosnie choroby. Nie mowił nic zeby zrobić ft3 ft4 etc. Tylko przyjsc za jakis czas z tsh i tyle.

Tutaj Ludzie się znają na hormonach . Nie wiem co zrobić z tymi żeńskimi hormonami. Z tego co słyszałem małe szanse są aby lekarz mi pomógł z tym - moze i się mylę ?

dziękuje.



Zmieniony przez - JakubBe w dniu 2017-06-21 14:51:50

Zmieniony przez - JakubBe w dniu 2017-06-21 14:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Mylisz się . Poszukaj w okolicy dobrego endo - poszukaj na forach / opinie / itp bierz wyniki badań i udaj się na konsultacje . Tutaj nikt nie ma wykształcenia medycznego , wszyscy sami eksperymentuja na sobie . Nie stosujesz / stosowałeś SAA wiec szukaj specjalisty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 669
Jasne - każdy popełnia błędy. Sprawa jest dość nieciekawa, więc szukam informacji gdzie się da.

Poszukam dobrego specjalisty. Zobaczymy co powie.

DZIĘKI za wskazanie drogi :).


Zmieniony przez - JakubBe w dniu 2017-06-21 15:01:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
U Ciebie problemem są nie tylko hormony damskie , poziom testo tez jest powyżej normy i tu zapewne będzie przyczyna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 669
Jutro/Pojutrze bede mial badanie test wolnego. Wszystkie hormony nie sa w normie - nawet ft3 ft4 nie bardzo. Jutro szukam specjalisty bardzo dobrego w Łodzi i idę. Fakt stosowanie jakiś srodków tutaj i "sprawdzanie" na sobie może nie być dobrym rozwiazaniem. Lepiej zasiegnac rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 669
Dzieki Flex za pomoc. Zrobie tak jak mówisz.

Po mimo wszystko nie zaszkodzi jak ktos jeszcze wypowie sie na temat zalaczonych przeze mnie wynikow.

Myslisz ze dobrze analizuje i moje zaburzenia hormonalne sa wynikiem dlugo nie leczonej niedoczynnosci tarczycy ?

Czytalem jeszcze ze przyczyną moze byc jeszcze miażdżyca lub zapalanie gruczołu krokowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Raczej problem z przysadka . Jednak to już sprawa dla lekarza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania co i jak

Następny temat

co zrobic dalej...?

WHEY premium