SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI III MISTRZOSTW SFD W KULTURYSTYCE oraz MISS SFD

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Witam,

Sędziowie ustalili następującą kolejność w ścisłym finale

W kategorii AMATORÓW:

I miejsce III Mistrzostw SFD w kulturystyce i tytuł "Mr SFD" otrzymuje: aPAWEL (Paweł Seremak)

II miejsce i tytuł V-ce mistrza otrzymuje: _Richard_ (Ryszard Jezierski )

III miejsce zajmuje: so nervous (Mariusz Czerniewicz)

Gratulujemy!!!

LISTA NAGRÓD wg zajmowanych miejsc -> https://www.sfd.pl/NAGRODY_i_SPONSORZY_III_EDYCJI_Mr_SFD_i_MISS_SFD-t651017.html



W kategorii PROFESJONALISTÓW:

I miejsce zajmuje: Michał.K (Michał Krajewski)

II miejsce dla: emilooos (Emil Kaleński)

III miejsce zajmuje: Rurek000 (Michał Rurarz)

Gratulujemy!!!

Nagrodami dla Profesjonalistów są bony na zakupy w sklepie SFD:
1 miejsce - 800zł
2 miejsce - 450zł
3 miejsce - 250zł

Informacje odnośnie zamówień podeślę na maila do każdego z nagrodzonych PRO (prawdopodobnie jutro).



W konkursie Miss SFD

I miejsce zajmuje: Clever_eva

II miejsce dla: Ann..

Nagrodami dla Pań z konkursu Miss SFD są bony na zakupy w sklepie SFD
1 miejsce - 500zł
2 miejsce - 300zł

Informacje odnośnie zamówień podeślę na maila do każdej z nagrodzony Pań (prawdopodobnie jutro).


Gratulujemy zwycięzcom/zwyciężczyni i wszystkim finalistom wspaniałej formy i świetnych sylwetek.

Dziękujemy sponsorom, bez Was nie byłoby tych zawodów!

Liczymy , że za rok będzie Was jeszcze więcej , przede wszystkim Pań! bo nie ukrywam iż liczyłem na więcej startujących kobiet. Jednak za rok spróbujemy jeszcze raz

Mr SFD - w tym roku poziom byl na pewno najwyższy ze wszystkich edycji, które były rozgrywane do tej pory, szkoda tylko , że liczba zawodników mniejsza niż rok temu, ale to nie jest aż tak istotne. Jak widac niektórzy się nie poddają i obecny zwycięzca w końcu dopiął swego i wygrał zawody MR SFD. Inni np. Chmielumie bardzo poprawił formę w porównaniu z poprzednim rokiem i był bliski awansu do finału, jak widać taki konkurs jest także świetną motywacją do robienia progressu i osiągania jeszcze lepszej formy.


Nagrodzonych z kategorii AMATORÓW proszę o przesłanie swoich pełnych danych adresowych (wraz z numerem telefonu) do mnie na priv i potwierdzenie ich wysłania w tym poście. Dopiero po otrzymaniu wszystkich danych od nagrodzonych amatorów, zajmę się informowaniem firm o wysyłkach nagród.
Nagrodzeni zgodnie z regulaminem MR SFD - są zobowiązani umieścić zdjęcia nagród w tym temacie, oczywiście po otrzymaniu ich od wszystkich sponsorów Mistrzostw SFD.


Wyniki finału traktujemy jako ostateczne.

Sędziom dziękujemy i zapraszamy do wpisania się do tematu. Głosy sędziów były w tym roku prawie jednomyślnie we wszystkich kategoriach, poszczególne oceny sędziów zostaną wklejone post niżej.


Odnośnie wywiadu do gazety SDW - w najbliższym czasie skontaktujemy się z Pawłem w celu ustalenia szczegółów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Wywiad z naszym nowym MR SFD powinien ukazać się w najbliższym lutowym wydaniu SDW, kto je będzie miał jako pierwszy niech da znac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
GŁOSOWANIE SĘDZIÓW z ARGUMENTACJĄ wyboru


Sędzia 1 RAFAŁ BORYSIUK

AMATORZY:
1. Paweł Seremak
Estetyka i proporcja wziely góre nad pozostałymi. Nie mozna pominac tutaj definicji bo tez jest super.
Podoba mi sie sylwetka tego zawodnika. Najszerszy przodem ukazuje V o jakie w tym sporcie chodzi.
Miesnie nóg dobrze ukształtowane.Bardzo miesisty grzbiet. Ta poza wygrywa. Bicepsy tylem w zestawieniu z reszta zawodnikow ukazuje dlaczego wlasnie na niego postawilem.
Jest potencjał.

2. Richard
3. so nervous


Tutaj komentarz bedzie do 2 i 3 miejsca jednoczesdnie. Reszte fotek moglem pierwszym rzutem oka ocenic a was dwoje porownywalem po pozach na fotkach jednoczesnie.
Moje typy wynikaja z oceny lepszego przygotowania jakosciowego Richarda. Co prawda obaj macie braki, szczegolnie tylem.
Nogi przodem moglem uznac na + jedynie Richardowi. So nervous mial je za mgłą. Moze troche wieksze ale bez detali.
Bicepsy tylem - tu sie mozna spierac. Ale lydka dla Richarda.
Biore pod uwage ze w jego przypadku byla lekka gra swiatlem ale to jego prawo. Moze so nervous nie potrzebnie sie nasmarowal i troche slabo doswietlił.
Za miny podczas fotek odjalem troche Richardowi ale to i tak nie zmienilo jego miejsca w stosunku do so nervousa
So nervous to ze nie brales sterydow to oczywiste bo przeciez na tym forum nikt nie bierze wiec to nie jest dla Ciebie dodatkowy pkt - joke

PROFESJONALISCI:
1. Michal Krajewski jest najbardziej kompletny ze wszsytkich . Wyglada tak jak powinien wygladac dobrze przygowowany zawodnik. Dobre pozowanie dodatkowo uwydatnia jego mocne strony

2. emilooos - podoba mi sie Twoja budowa. Jestes suchy na tych fotkach. Troche slabsze pozowanie.
Porownywalem Cie z Michałem Krajewskim. Bralem Cie pod uwage na 1sze miejsce, ale jeszcze nie tym razem.
Dobij troche miesa na nogi i bedzie git.
3. Michał Rurarz - nie wiem dlaczego Twoje fotki nie zrobily az tak dobrego wrazenia.
Dobrze wygladasz ale jestes tu troche za płaski. Wiem ze jestes dobry ale na tych fotkach nie jestes az tak ostry - chodzi mi o szczegoly.

MISS SFD
1. Clever-Eva
2. Ann..


Nie macie wiecej dziewczyn na forum?:)
Podobno sporo kobiet sie udziela a frekfencja kiepska.
Tak naprawde nie potrafie ocenic dziewczyn. Nie znam stazu zadnej z was dlatego ciezko cokolwiek napisac.
Wiem jak powinna wygladac dziewczyna przygotowana do zawodów. Wiem tez jak powinny wygladac kobiety w formie. Ale niestety u zadnej z was tej formy nie widac.
Przyznalem 1miejsce Evie bo ma lepszy brzuch i ogolnie gorna polowa Ciala prezentuje sie dobrze.
Eva od pasa w dol duzo pracy wiec do roboty.


Sędzia 2 - TOmasz Bobrowski

AMATORZY
1.Paweł Seremak - Był moim zdaniem bez konkurencyjny-świetna forma,jakośc umięśnienia i proporcje na poziomie wyczynowca i tu nie ma co sie rozpisywać życze dalszych sukcesów i to już na scenie.

2.Ryszard Jezierski - Bardzo miła dla oka sylwetka,bardzo dobre przygotowanie do tego konkursu,pozy bokiem reweka.Jest zachowana proporcja,jak dołoży kilka kilogramów i popracuje na szczegółami mięsni nóg będzie naprawde dobrze.

3.Mariusz Czerniewicz - tu Mariusz ostro deptał po pietach koledze oczko wyżej jednak jedynie czym przegrał to uważam,a bynajmniej tak widze na zdjęciach że talia jes zbyt szeroka i w przyszłości jak dojdzie pare kilogramów w dolnej i górnej części ciała i wizualnie ta różnica zniknie bedzie to sylwetka na miano mistrza. Brawo za przygotowanie estetyki ciała(kolor skóry itd).

4.Przemysław - Tu postawiłem na ogólnie bardzo proporcjonalna sylwetkę i mimo braku ostrości co do konkurentów wyżej,doskonale otłuszczone i pełne mięśnie.Dobry materiał do przygotowania swietnej formy.

5.Tu jesli moge na to pozwlić sobie daje obu pozostałym paną to samo miejsce - jedna sylwetka masywna proporcjonalna z wieloma atutamu wybiegając w przyszłość i szacunek z masę w tak dobrej jakości,jednak
słaba jakość,druga sylwetka to równiez ogólnie dobre proporcje, jakość. Jednak zbyt niski procent umięśnienia-i dlatego proponuje mimo całkowitych odmiennych budów ciał miejsce równorzędne.


PROFESJONALISCI
1.Michał Krajewski - świetna forma, piekne proporcje jakość i wysoki poziom który prezentuje to klasa sama w sobie.
2.Emil Kaleński - Bardzo dobra forma, szczególnie góra ciała, proporcjonalna sylwetka i jak poprawi tył nóg poziom międzynarodowy.
3.Michał Rurarz - Sylwetka proporcje naprawdę świetne. Jednak do rywali brakło odrobinę szczegółów i końcówki szlifu formy.

4.Mateusz Polaszek - To najmłodszy z naszych zawodników w czołówce, kolega ma jeszcze sporo czasu by zbudować świetna sylwetke,a podstawy są już imponujace - szczególnie jak bym oceniał dziś biceps tyłem podoba Mi sie w tej pozie najbardziej ze wszystkich - masa szczegółów i grubość pleców godna mistrza i szczyt bicepsa - pozazdrościć.
5. Marcin Modrzejewski - wielka dobra masa, jednak my oceniamy formę i mimo ze wiem ze kolega jest w tym okresie przygotowań to nie mogę nie zauważyć wyzszości formy rywali. Ciężko powiedzieć coś więcej i oceniać zawodnika na masie.


MISS SFD
1.Ewa - tu raczej widać że Ewa ma lepsze predyspozycje i sylwetkę i delikatny zarys mieśni oraz miła buzia,bardzo ładnie i miło prezentuje się w sukni.
2.Ania- brawa za odwagę i chęć rywalizacji,ciało sylwetkowo jest oki jednak musisz popracować nad proporcjami oraz poprawą jakości miesni.Odrobina uśmiechu Aniu.

Obie Panie:dużo pracy nad szczegółami i formą bliską jaka prezentują panowie w tym konkursie - oczywiście nie chcemy tu miesni lecz więcej czasu spędzonego na treningu i trzymaniu diety.


Sędzia 3 - Marcin Bladosz

Amatorzy:
1. So Nervous
Świetne przygotowanie,zarówno od strony fizycznej jak i estetycznej(brązer).Dojrzałe umięśnienie.Bardzo dobre wrażenie ogólne.Sylwetka bardziej klasyczna niż ekstremalna.

2.APaweł
Bardzo dobre proporcje i poziom odtłuszczenia.Pięknie,proporcjonalnie rozwinięte umięśnienie.Miałem duży dylemat,wielokrotnie porównując Go ze zwycięzcą i być może gdyby użył brązera,kolejność byłaby odwrotna.

3.Aminek
Ładna,proporcjonalna sylwetka,robiąca w pewnych partich bardzo dobre wrażenie.Przyzwoity BF,oraz proporcje.

Zawodowcy:
1. Michał K
Wspaniała,dojrzała,doskonale przygotowana sylwetka.Prawdziwy PRO wśród startujących.

2.Emiloos
Spore zaskoczenie.Świetnie przygotowany,proporcjonalny,o bardzo dobrym poziomie odtłuszczenia.Robiąc profesjonalne zdjęcia,mógłby pokazać się z jeszcze lepszej strony.Wysoki poziom.

3.Rurek000
Bardzo dobry zawodnik,o wspaniałych proporcjach.Ogromny potencjał.

Miss SFD
1. Clever Eva
2. Ann



Sędzia 4 - Dorota Galińska

AMATORZY
1.Paweł Seremak
-Zdecydowanie najlepsze przygotowanie od strony jakościowej;
-najlepsze nogi (troche jeszcze za małe łydki) i najlepsza definicja
-dobrze zdefiniowane mięśnie czworogłowe- dobra separacja
-dobre proporcje

2.Ryszard Jezierski
-bardzo dobre przygotowanie od strony definicji (prążki na klatce)

3.Mariusz Czerniewicz
-dobre przygotowanie jakościowe
-talia w stosunku do miejsca 1 i2 szersza
-góra ładna choć słabsza od miejsca 1 i 2, ale nogi zdecydowanie odstają od górnej częsci ciała: brak mięśni ud i łydek

PROFESJONALIŚCI
Zarówno Michał Krajewski jak i Emil Kaleński prezentuja świetną formę!. Żałuję,że nie mogę zobaczyc ich obok siebie w tym samym oświetleniu, brązerze.
Michał jednak lepiej pozuje w pozie biceps przodem oraz lepiej pokazuje plecy. Ma tez lepszą łydkę. Emil natomiast ma rewelacyjnadefinicję mięśni brzucha.
Obstawiam jednak na Michała. I to jemu przyznaje miejsce I, Emilowi II a trzecie Michałowi Rurarzowi za świetne proporcje

Miss Sfd
Przede wszystkim gratuluje im odwagi i chęci uczestnictwa w konkursie! Za to należą im sie brawa i słowa uznania Trudno rozpisywać sie tu o formie, bo panie raczej mięśni nie mają, a ich poziom otłuszczenia nie pozwala ocenić tego,co kryje sie pod spodem ;)
Nogi lepsze ma wg Ania, jednak ogólnie lepiej prezentuje się Ewa.
1. Clever Eva
2. Ann



Sędzia 5 - Dawid Geller

Moje typy: amatorzy
1.aPaweł (Paweł Seremak):
Najlepiej przygotowany zawodnik pod względem separacji i jakości umięśnienia, brak słabiej rozwiniętych grup mięśniowych, bardzo dobre proporcje. Z całej finałowej szóstki najlepiej dopracowane mięśnie czworogłowe uda. Na przestrzeni ostatnich dwóch edycji mr.sfd widać ciągły progres tego zawodnika.

2._Richard (Ryszard Jezierski)_:
Najlepsza definicja z całej trójki, zwłaszcza w pozie triceps bokiem oraz bicepsy tyłem, chociaż szerokością przegrywa z całą trójką.
Bardzo dobrze rozwinięte mięśnie naramienne, ramiona oraz klatka piersiowa.
Mimo dobrej separacji i definicji mięśniom czworogłowym brakuje jeszcze rozmiaru czym przegrywa z zawodnikiem, którego wytypowałem jako zwycięzce.

3.so nervous (Mariusz Czerniewicz):
Jako jedyny z całej finałowej trójki zadbał o dobry kolor skóry, bardzo dobre proporcje i jakość mięśni jednak definicją, zwłaszcza mięśni czworogłowych przegrywa z konkurentami.

Moje typy: zawodowcy
1. Michał.K - Michał Krajewski :
Najbardziej kompletny zawodnik wśród finalistów, świetna separacja oraz definicja mięśni, wzorowe proporcje, tak jak przystało na jednego z najlepszych kulturystów klasycznych w europie.

2. emilooos - Emil Kaleński:
Bardzo dobrze zbudowany zawodnik, w oczy od razu rzucają się dobrze rozwinięte mięśnie naramienne oraz klatka piersiowa, słabsze strony to z pewnością łydki oraz mięśnie dwugłowe uda.

3. barylka911 - Mateusz Polaszek :
Ramiona w pozie bicepsy tyłem robią ogromne wrażenie, ogólnie dobre przygotowanie jednak na tle pozostałej dwójki zawodników wypada nieco słabiej.
Być może gorszej jakości zdjęcia oraz słabe oświetlenie miało wpływ na efekt końcowy każdej z poszczególnych póz, jednak mimo to należą się słowa uznania za tak dobrze dopracowaną sylwetkę w tym wieku. Widzę spory potencjał w tym zawodniku, jestem pewien,że w przyszłości może być jednym z czołowych zawodników na polskiej scenie kulturystycznej.


Sędzia 6 - Marek Ciołek

Amatorzy:
I miejsce- aPaweł
Bardzo dobre proporcje góra/dół widać duży wkład pracy w nogi co się opłaciło bo dzięki dobrze rozwiniętym czworogłowym zachowana jest proporcja ramiona/klatka/nogi Dla mnie najlepszy w śród tych kandydatów. Nie zapominając o niezłej definicji mięśniowej.

II miejsce- _Richard_
Nieco gorzej od jedynki ale również bardzo dobra forma dla tego II

III miejsce- so nervous
Tu miałem lekki dylemat pomiędzy dwoma zawodnikami jednak ten miał nieco lepszy tył uda jak również góra wyraźniejsza. Widać braki w przedniej części ud. Ogólnie nogi poprzez dobrze rozwiniętą górną część ciała wyraźnie odstają. Jednak jak najbardziej zasłużone III m.

Profesjonaliści:
I miejsce- Michał.K
Dobre proporcje, świetne odtłuszczenie wg mnie wyraźnie najlepsza forma

II miejsce- Emilooos
Nieco słabiej od mojejgo faworyta do jedynki ale równie dobra forma dzieki świetnemu odtłuszczeniu i niezłej masie mięsniowej jednak łydki słabsze

III miejsce- Rurek000
Tu też miałem dylemat ale tył uda wyraźnie lepszy od mojego drugiego typu zatem miejsce 3.

Miss SFD:
Tu pozwól, że po prostu wyrażę swoje uznanie dla pań za chęci i odwagę startu mam też nadzieje ze przy następnych wyborach bedzie ich więcej.

I miejsce Clever_eva
II Ann..



Sędzia 7 - Renata Bonisławska

Na początek chciałam tylko wyrazić słowa uznania za ten konkurs oraz tak liczne zaplecze wspaniałych młodych przyszłych zawodników - za jakiś czas poniektórzy mogą podbić naszą scenę kulturystyczna i super


Miss SFD
zacznę od Pań ponieważ -zgłosiły się tylko dwie zawodniczki (niestety -mamy przecież tyle pięknych, ładnie zbudowanych, ciężko trenujących Pań)
1. miejsce zajęła Ewa - ciało zaczyna wyglądać naprawdę fit - zaczyna nabierać proporcji - jeszcze troszkę pracy przed Ewą i sukces w zasięgu ręki.
2. miejsce Ania

Amatorzy
1. Paweł Seremak - Ładna sylwetka, dobra gęstość i separacja - tylko minimalne braki w definicji - jak dla mnie debiuty u tego Pana niebawem powinny przynieść sukces
2. Ryszard Jezierski
3. Mariusz Czerniewicz
(i tu miałam dylemat czy 2 czy 3)
4. Jakub Szczerba
5. animek Przemysław
6. Kruszyna 24


MR SFD - Profesjonaliści
1. Michał Krajewski - faworyt, piękne proporcje
2. Emil Kaleński - nie odbiega zbytnio od mistrza - pięknie rozbudowana górna połowa ciała (barki, klatka piersiowa,plecy) gorzej dorzeźbione nogi
3. Mateusz Polaszek
4. Michał Rurarz
5. Marcin Modrzejewski



Sędzia 8 - Jacek Rzesiowski

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że jestem miło zaskoczony poziomem amatorów,większość z nich jest na dobrej drodze ku profesjonalizmowi. Poziom wielu kandydatów był bardzo wyrównany a ja niestety musiałem wybrać tych według mnie najlepszych. Pamiętajmy jednak że jak wspomniałem wcześniej wielu innych zawodników też rokuje duże nadzieje, więc nie powinni się zrażać drobnymi niepowodzeniami.

A więc w kategorii amatorów:
1miejsce Paweł Seremak

Bez dwóch zdań najładniejsza sylwetka, dopracowana pod względem jakościowym
ale również „ilościowo” niezgorsza.
Co mi się najbardziej rzuca w oczy to szerokie barki, wąski pas, całkowicie
przyzwoite mięśnie nóg, szerokie plecy tzn. pozytywny stosunek pas-plecy.
Separacja pomiędzy mięśniami wprawia w przyjemne zaskoczenie.
Może z definicją nie jest do końca tak jak powinno być ale myślę że jest to
tylko kropka nad „i”. Na zawodach pewnie będzie to do zrealizowania.
Widać że jest to sylwetka dojrzała i zawodnik zmierza do najwyższego miejsca
na podium na profesjonalnej arenie.
Szkoda tylko że Paweł nie wykorzystywał efektu przyciemnienia skóry dzięki
czemu efekt pewnie byłby piorunujący.
Myślę że miejsce wykonania fotek mogło by być również bardziej dobrane do
optymalnego efektu ale o wykorzystaniu tych szczegółów Paweł będzie więcej
wiedział w niedalekiej przyszłości.

2miejsce Ryszard Jezierski
Pomimo niezbyt dużej masy mięśniowej ładna dopracowana sylwetka.
Ładnie wyeksponowane atuty zawodnika.
Widać twarde mięśnie pozbawione tkanki tłuszczowej co czyni sylwetkę
bardziej dojrzałą.
A co za tym idzie widać że Ryszard dysponuje wysoką jakościowo masą
mięśniową dającą obraz ładnej separacji i definicji.
Pozytywne wykorzystanie gry świateł, choć efekt kompletny dałaby ciemniejsza
barwa skóry.
Pewnie pomimo młodego wieku już niedługo przy równie mocnym zaangażowaniu
zawodnika będziemy mogli o nim czytać w prasie branżowej.

3miejsce Mariusz Czerniewicz
Miałem bardzo duży dylemat pomiędzy przyznaniem drugiego i trzeciego
miejsca.
Po prostu widać że obydwaj zawodnicy są naprawdę zaangażowani w trening i
przygotowania do startu.
Również i tutaj widać że pomimo wieku juniorskiego sylwetka jest bardzo
ładna.
Przeważyła słaba separacja mięśni nóg, ale masa mięśniowa jaką dysponuje
zawodnik jest bardzo przyzwoita.
Więc na następnych zawodach wszystko może się wydarzyć.
Tym bardziej że Mariusz wykorzystuje swoje atuty, zastosowanie pigmentacji
też nie jest bez znaczenia.
Na pewno w przyszłym sezonie mięśnie będą jeszcze twardsze i pełniejsze a
resztki wody usunięte z przestrzeni międzykomórkowej do granic sportowych
możliwości.

Profesjonaliści:

1miejsce Michał Krajewski
Bez dwóch zdań najlepsza sylwetka, najbardziej przygotowana pod względem
startu na zawodach. Na pewno ten stan rzeczy wynika z okresu w jakim
znajdował się Michał.
Ale jasne jest to że zawodnik dysponuje bardzo wysoką separacją i definicją.
Zasługą tego jest nie tylko masa mięśniowa ale również mały poziom tkanki
tłuszczowej i wody podskórnej.
Ładne proporcje, zastosowanie brązera tylko dopełnia kompletności
profesjonalnego podejścia do zawodów.

2miejsce Emil Kaleński
Na bardzo duże uznanie w moich oczach zasługuje właśnie ten młody zawodnik.
W tak młodym wieku posiada tak dojrzałą sylwetkę która bardzo dobrze
prorokuje mu na przyszłość.
Mam nadzieje że nie zaprzepaści talentu jaki dostał od matki natury i
wypracował na sali treningowej.
Widzę tutaj duże pełne mięśnie, ładną separacje i definicje, szerokie barki
i wąski pas.
Nawet czworogłowe uda rozwinięte są w sposób całkiem przyzwoity ale niestety
nad dwugłowymi i łydkami zawodnik musi mocno pracować.
Ogólnie sylwetka mająca kształt klepsydry.

3miejsce Michał Rurarz
Zawodnik bardzo ładnie zbudowany, charakteryzujący się podobna jakością
umięśnienia i proporcji do poprzedniego uczestnika konkursu.
Jak dla mnie osoba mająca duży potencjał który szkoda by było zaprzepaścić.
Dzięki ciężkiemu treningowi i odnowie biologicznej może kiedyś stanowić
groźnego przeciwnika dla najlepszych.

Panie:
Wśród pań mieliśmy tylko dwie zawodniczki ale widać że są to osoby które
ćwiczą i dają z siebie naprawdę dużo.
Myślę że lepsze wyniki przyjdą z czasem.
Po prostu fitness lub kulturystyka to sporty w których na wyniki trzeba
poczekać.
Niestety kobiety mają znacznie gorzej od panów ze względu na niższy poziom
odpowiednich hormonów które sterują metabolizmem.
Więc tym bardziej chwała pięknym panią że zechciały wziąć udział w zawodach.
Jak by nie patrzeć są prekursorkami w Miss SFD.

1miejsce Ewa
Posiada bardziej ukształtowane mięśnie i mniejszy poziom tkanki tłuszczowej
od swojej przeciwniczki.
Ładna sportowa sylwetka.

2miejsce Anna
Widać że Ania intensywnie ćwiczy a więc widać różnice miedzy normalną
dziewczyną a osobą taką jak Ania.
Sylwetka posiada widoczne sportowe zarysy i pewnie w przyszłości cały czas
będzie postępował Progress w jej rozwoju.

WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW ZAWODÓW POZDRAWIAM I ŻYCZE WYTRWAŁOŚCI W DĄŻENIU DO SUKCESU.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-12-05 22:17:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Zapraszam do po-finałowych komentarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Gratulacje dla zwycięzców i niech wywalczone miejsca będą najlepszą nagrodą za włożony przez nich trud.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1487
Również Gratuluję Wygranym

O.o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Zasłużone gratulacje :)

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
i ja także gratuluje

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Tylko gratulowac, forma chlopakow i dziewczyn bardzo dobra. Widac ze sie przykladali do treningow i do michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Gratulacje

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1154 Wiek 2 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19674
No forma naszych panow wspaniala i gratulacje Ale pan? blagam. Moze w przyszlym roku dopisze. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2646
Ogromne gratulacje Nowe gwiazdy tego sportu niebawem zaczną lśnić na zawodach
Szacunek i uznanie dla każdego i każdej z Was

Pozdrawiam
Renata

Wielcy zdobywają miasta, ale tylko nieliczni przezwyciężają siebie samych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej