SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI BADAŃ- proszę o opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48427
Witam,

mam 27 lat 105 kg bf 12 %

właśnie odebrałem swoje badania hormonów oto one

LH 1.85 mIU/ml norma 1,7-8,6
Estradiol 53 pg/ml norma 7-42
Prolaktyna 166 mlU/l norma 86-324
Testosteron całkowity 77,45 ng/dl norma 249 - 836

odblok skończyłem z końcem wrzesnia , badania robione na początku grudnia a wiec po 2 miesiacach

cykl wyglądał tak

1-18 test 300 mg/week
10-19 oxa 30- 40 mg/ed

odblok 4 tyg na clomie 50 mg na noc
ari 0,25 tabsa co drugi dzień
hcg bite podczas cyklu od 10 tyg, 2 razy w tyg po 1000 mg

samopoczucie mam ok, wyniki z cyklu zostały na zadowalajacym poziomie, libido ok, ( sex 3-4 razy w tyg).

porannych erekcji brak

nie czuje sie zablokowany, ale wyniki mam ch**owe, co myslicie? prosze o opinie i wskazówki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Dlatego radze B6 i ATD. B6 w dawce powyżej 200mg ED obniża PRL. ATD obniża armataze - mniej estro to tez mniej PRL.
DAA jest bardzo dobrym suplementem na oblok. Kreatyny nie zastąpi, ale może bardzo przyśpieszyć odblok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro dobrze sie czujesz to co cię obchodzą cyferki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48427
bo zgodnie z nimi mam wyniki poniżej normy, a jestem młodym gościem i wolałbym mieć w środku skali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
szkoda ze nie masz badan przed wskoczeniem na cykl bo mialbys porownanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48427
wiem, ale trzeba szyć z tego co się ma, na pewno przed cyklem nie miałem poniżej normy tak jak teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
w sumie ciezko sie do czegos przyczepic,odblok zrobiony elegancko,testosteron nisko , pytanie czy chcesz sie bawic w jakies bostery itd. ja bym powtorzyl te badania za 2 miesiace i wtedy bedziesz wiedzial w jakim kierunku to wszystko zmierza, oby w jak najlepszym:)
Ps. ma ktos doswiadczenia po dlugim koksowaniu a pozniej powrocie do normalnosci?jest to wogole mozliwe czy żeby funkcjonowac na dobrym poziomie to juz test 4 life?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 369
Wiesz co może to wina Arimidexu, estrogen masz podwyższony więc może Ci się "odbił" jak go odstawiłeś i wszystko zepsuł. Kup jakiś booster, ja zamawiam sobie Go-Nads. Zbije estrogen, podniesie testosteron - po miesiącu-dwóch powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
ale jak jest dobrze jesli chodzi o samopoczucie i ruchanie to jednak bym niczego nie bral żeby nie wpłyneło to na wynik kolejnych badań, które jesli zrobisz bedziesz wiedział czy rzeczywiście idzie ku lepszemu cze nie........... no chyba ze wplanach kolejne cykle to wtedy nie ma to chyba znaczenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 369
Idzie ku lepszemu bo czemu miało by nie iść ale ja bym to przyspieszył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
estrogen zbij , ATD 25mg ed czyli 1 tabletka na dzien , starczy na 3 miechy , bo z wynikow badan estrgen cie blokuje i to mocno

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48427
samopoczucie jest ok, ale czuje że mogłoby być lepiej:), bo jak wracałem do normalności po wcześniejszym cyklu 12 tyg test 300 week plus wino 7 tyg 40 mg to czułem się lepiej tzn po 3 miesiacach czułęm się tak jak przed cyklem. Atd kupie, endokrynologa mam 2 stycznia zobaczymy co powie. a co myślicie o przybiciu 2 amp hcg po 1000 jednostek dziennie a potem clom przez 2 tyg? myślicie zę pomoże?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dluzszy cykl

Następny temat

CYKL DO OCENY - LEKKIE WEJŚCIE

WHEY premium