SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYKONANIE CWICZENIA, miesien czworoboczny !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6276
Coś mi sie z czworobocznym dzieje od 2 miechów ,byłem u lekarza ale ten głupek nie wie o co chodzi wiec sam doszedlem co mi jest . Moze ktos powiedziec jak wykonac to cwiczenie bo nierozumiem :

"Dobrym ćwiczeniem są też skłony boczne tułowia w pozycji stojącej, ze sztangielką trzymaną w ręce po przeciwległej stronie niż kontuzja. Biodre pozostają nieruchome, skłon zaś powinien być jak najgłębszy. wracając do pozycji wyjściowej, także staramy się maksymalnie przechylić w bok. Ćwiczenie jednak ni9e powinno sprawiać bólu"

a tu link do calego arta: http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=103

POMOZCIE BO BOL NIE DO WYTRZYMANIA !!!!!!!!!!!!!
A tak apropo stalo mi sie to od machania lopata po 5h dziennie , w sumie nie dziwne bo w arcie napisane bylo "Najczęstszą przyczyną uszkodzenia mięśni czworobocznych lędźwi jest podnoszenie ciężaru z jednoczesnych skręceniem ciała"

DZIEKI WSZYSTKIM ZA POMOC!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Ten artykuł jest dość zabawny, i to tyle co można o nim powiedzieć.
Tego typu dolegliwości leczy się u osób dokształconych podyplomowo w zakresie szeroko pojętej terapii manualnej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wada postawy

Następny temat

golenie sie;/

WHEY premium