SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYDARZENIA CF - ZAPOWIEDZI

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Crossfit jest dyscypliną ciągle się rozwijającą, ale ma już swoich fanów na całym świecie. Pojawia się coraz więcej zawodów CF w Polsce i poza granicami, jak i organizowane są różne warsztaty, wydarzenia, eventy promujące tę dyscyplinę. Byłoby fajnie, gdyby wszystkie wydarzenia o których mamy wiedzę wrzucić w jeden temat stąd pomysł na jego założenie. Dzięki temu każdy kto chciałby wystartować w zawodach, lub wziąć udział w wydarzeniu będzie miał wiedzę gdzie są organizowane w najbliższym czasie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
10 marca 2018 r - Debiuty Cross by CPM 2018 w Łodzi - chyba jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla wszystkich amatorsko trenujących crossfiterów. Miałam możliwość być na pierwszej edycji w charakterze kibica. Niezapomniane wrażenia i emocje. 10 marca 2018 roku odbędzie się druga edycja największych zawodów w formule cross adresowanych do osób bez doświadczenia startowego. Zawodnicy startują indywidualnie, z podziałem na kategorię kobiet i mężczyzn. Polecam wszystkim, którzy chcieliby się sprawdzić na płaszczyźnie ogólnopolskiej. Dla startujących i kibiców gwarantowane niezapomniane emocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Under the Bridge Championship - Crossfit Bridge Nation - 24 marca Wrocław
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
FighterX
Under the Bridge Championship - Crossfit Bridge Nation - 24 marca Wrocław

Dokładnie :) 24 marca są finały tego wydarzenia. Start w różnych kategoriach : Open Men, Open Women, Elite Men, Team 1 + 1 Men - Women, Masters Men 40+ :)
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
14 kwietnia 2018 - Battle of Poland też we Wrocławiu :) Zawody z podziałem na kategorie : Elite Men, Elite Women, Open Women , Masters 35+ Men, Masters 35+ Women . Zawody rozpoczynają się trzema WODami klasyfikacyjnymi. Po trzech workoutach kwalifikacyjnych 20 najlepszych panów i pań z kategorii Elite oraz 30 najlepszych panów i pań z kategorii Open, zmierzy się w finale, który odbędzie się we Wrocławiu 14 kwietnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ripley - zniszczyłaś system :D

Lucyna86
10 marca 2018 r - Debiuty Cross by CPM 2018 w Łodzi - chyba jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń dla wszystkich amatorsko trenujących crossfiterów. Miałam możliwość być na pierwszej edycji w charakterze kibica. Niezapomniane wrażenia i emocje. 10 marca 2018 roku odbędzie się druga edycja największych zawodów w formule cross adresowanych do osób bez doświadczenia startowego. Zawodnicy startują indywidualnie, z podziałem na kategorię kobiet i mężczyzn. Polecam wszystkim, którzy chcieliby się sprawdzić na płaszczyźnie ogólnopolskiej. Dla startujących i kibiców gwarantowane niezapomniane emocje.


Miałem okazje startować w zeszłym roku w pierwszej edycji
Ogromne wrażenie zrobiło na mnie miejsce, gdzie zawody były organizowane - ogromny potencjał... te boiska wszystkie rewelacja! Same zawody fajnie zorganizowane jednak wiem, że z ich organizacją wiązało się pewne spięcie pomiędzy dwoma ekipami. Nie jestem pewny czy dobrze pamiętam, ale chyba ekipa z Wrocławia chciała jako pierwsza zorganizować zawody typu "debiuty" a Łódź im zwinęła pomysł i się jakoś wcisnęła we wcześniejszym terminie. Nie znam szczegółów ale trochę smrodku było. Tak czy inaczej super opcja by się sprawdzić w zewnętrznych zawodach.
2

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
I jak Ci poszło ???
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Ripley szacun :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
eliminacje do tych zawodów, które wymieniliście już dawno były ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ale pojechać popatrzeć można :) jak masz informację o nowych startach to śmiało wpisuj :) Ja póki co jedynie w roli kibica biorę udział w takich zawodach:)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANKIETA_NAJBARDZIEJ ZNIENAWIDZONE ĆWICZENIE CROSSFIT

Następny temat

2018 CrossFit Games Open

WHEY premium