SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYBITY BARK!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1109
Hey
Wczoraj wybilem sobie bark, naszczesce w miare szybko zostal nastawiony. Trenuje Teakwan-do i chcialym wiedzec po jakim czasie bede mogl wrocic na trening. Slyszalem tez ze po takim urazie bark ma tendencje do wyskakiwania. Chcialem sie zapytac jak bardzo musze teraz na niego uwazac.
3

Życie jest po to by z niego kożystać.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Miałem identyczny problem, 6lat temu na nartach wybiłem sobie lewy bark, też nie miałem gipsu. Od tamtego czasu wypadł mi jeszcze 2 razy. Uprawiam wspinaczkę i bardzo długi czas nie miałem sprawnej ręki. Pomógł trening na siłowni z ciężarami. Zaczynałem od lekkich obciążeń, teraz po 2 latach treningów wcale nie odczuwam problemu z ręką. Ciągle cisne swoje maxy na bary :) Na pewno czeka Cię długa droga - powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
witam,
powiem ci tak:
ja w zeszlym roku mialem wypadek rowerowy (mialem naderwany bark). na szczescie i moje nieszczescie nasi wspaniali lekarze nie "zauwazyli" u mnie tej kontuzji (mialem zanik pamieci spowodowany wstrzasnieniem mozgu, tak wiec chyba im nie powiedzialem ze mnei boli :) ). do dzisiaj odczuwam problemy z tym barkiem w momencie, gdy chce cos ciezszego dzwignac lub odgiac reke.
porada:
oszczedzaj ta reke jak tylko mozesz i rozumiem ze dales sie wpakowac w gips (ja nie mialem gipsu i pewnie dlatego tak dlugo cierpie)?
1

www.pajacyk.pl - pomoz innym to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1109
Tak mam gips, a wlasciwie taka mini zbroje gipsowa :) a mam terez problem bo chcialem jechac na oboz teakwan-do albo wspinaczkowy. Boje sie ze moze mi sie odnowic po takim czyms kontuzja.
Jutro ide do lekarza to sie zapytam co i jak

Życie jest po to by z niego kożystać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 387 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6025
powtorze sie po raz n-ty- -> znajdz kogos kto ci ten bark nastawi, bo na pogotowoiu pewnie ci tego nie zrobili, przez +- 2 tygodnie go oszczedzaj a potem chodz na basen i zacznij powoli cwiczyc
ktos - najlepiej kregarz

Tylko ludzie nikczemni nie maja wrogów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1109
Nastawili mi elegancko na pogotowiu mam rentgena z przed i po. A jaki sa cwiczenia na wzmocnienie go??

Życie jest po to by z niego kożystać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 387 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6025
plywanie - najlepiej zabka, pompki - rozne rodzaje,, idz najlepiej na rehabilitacje

Tylko ludzie nikczemni nie maja wrogów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
dokladnie - idz na rehabilitacje to ci najlepiej pomoze ale szczerze mowiac po 2 tygodniach od zdjecia gipsu daje ci nikle szanse na to zebys mogl plywac zabka. poprostu jest to bardzo powazna kontuzja i rehabilitacja potrwa jakies pare miesiecy (oczywiscie mowa tutaj o rozsadnej rehabilitacji a nie o tempie ekspresowym, gdyz tym mozesz sobei tylko zaszkodzic na przyszlosc)
1

www.pajacyk.pl - pomoz innym to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
zaczadzony - miales kiedykolwiek wybity bark ? jesli nie to chyba nie wiesz o czym mowisz z tym plywaniem na basenei po 2 tygodniach. ja po takim czasie dobrze reki nei moglem podniesc do gory a co dopiero mowic o plywaniu

www.pajacyk.pl - pomoz innym to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 387 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6025
mialem kilkanascie razy wybity bark , teraz od kilku miesiecy mam z tym spokoj wiec bez obaw wiem o czym mowie;

Tylko ludzie nikczemni nie maja wrogów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 687
ok - juz sie nie wtracam
ja tylko mowie o swoich odczuciach mam nadzieje, ze wasze beda znacznie inne (chociaz nie zycze wam takich doswiadczen)
pozdro

www.pajacyk.pl - pomoz innym to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ty masz szczescie moja rada jesli nie chcesz miec problemu jakim jest wypadania na na kolejnych treningach raczej tak bedzie to umow sie z ortopeda na zabieg operacyjny widzalem jzu wile takich przypadkow cwiczenia itp pomagaja niewielkiemu procentowi pacjentow
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kręgoslupa

Następny temat

ciśnienie?

WHEY premium