SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC80 i odzywki bialkowe.WAZNE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11760

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez miętki z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
Witam Wszystkich!
Jestem tu nowy i zapewne wiekszość nie potraktuje mojego postu poważnie.Ale nadarzyła sie okazja i chciałbym was o tym poinformowac i zebrac wasze opinie,jako osob które testowaly rozne suplementy i inne odżywki.
Więc:
Wspólnie z moim kolegą nawiazaliśmy wspołprace z firmą zajmujacą się produkcją kazeinianów(wapnia,potasu,sodu-min90% białka) i koncentratów białkowych na bazie kazeiny kwasowej, i jest takze odbiorcą WPC80 z Ostrowii.Firma ta posiada wszelkie certyfikaty(iso,plewg) do produkcji i pakowania wyrobów spożywczych(ew. moge podać namiary adminowi celem weryfikacji).
Sprawa polega na tym ze w danej chwili sprzedajemy wcp-80 z ostrowii na allegro(nie podam linka do aukcji bo bylaby to reklama) w ich workach ale takze przepakowujemy do 0.5KG opakowań(to samo wpc,nie dodajac nic,od jutra trafia do sprzedaży),ponieważ dzięki opini i prośb rożnych osób, stwierdziliśmy ze zwykłe foliowe worki(oryg.Ostrowii) sa niepraktyczne.Więc nawiazalismy kontkat z firma pakujaca dla Ostrowii i oni zaproponowali nam opakowania doy-pack ze struna i do zgrzewania,co pozwoli po otwarciu zachowac dlużej swieżość(po zrobieniu shake'a zamyka sie torbe).
Ale chcemy isc naprzod i postanowilismy sprobowac produkowac najlepsze suplementy oparte na bialku serwatkowym z ostrowii, ale takze dodawac rozne smaki do oryginalu(proporcje znamy).Mamy taka mozliwosc gdyz skladniki kupic mozemy tanio i do tego swietne jakosciowo.
Prosba od was to napisanie co by was interesowalo jako kupujacych czyli:
-smaki;
-sklad,zawartosc roznych dodatkow;
-opakowanie,jego wlasciwosci;
-cena;

My postaramy sie wyprodukowac odzywke ktora spelni wasze wymagania!
Swietna jakosciowo,skladem i cena,gdyz jak wiadomo nie ma naprawde takiej na rynku,a najwieksze firmy biora za to majatek!!!! zarabiajac na 1kg 50%(sprawdzone np. na trec 3d protein),ale coz marka robi swoje...

Nie zamieszcze do siebie kontaku gdyz nie chodzi mi o jak najwieksza sprzedaz,lecz o opinie i rady.
Jednynie nadmienie ze pewne osoby z tego forum sa moimi klientami(i wiem ze mnie polecaja bo kretacz nie jestem,nie sprzedaje swinstw,jak niektorzy na allegro!!!!) i po rozmowie z nimi stwierdzilem ze napisze post.
Czekam z niecierpliwoscia na wasz odzew.pozdrawiam Sidi

DO ADMINA:To nie jest reklama,poprostu chcielibysmy wiedziec czego potrzebujecie,wiec prosze o niekasowanie postu.

pozdrawiam Maciek_Sidi(log.allegro)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
pomysł z zamykanym worem dobry, smaki hmm może truskawka, czekolada ? a cena na takim poziomie jak teraz i tyle

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
jw :) cena
a smaki to pewno takie ktore sa od dawien dawna czyli: truskawa, czekolada, wanilia, no i oczywiście bezsmakowe :)
moja propo opakowań:
-0,5 kg
-1 kg
-1,5kg
-2,5 kg
-4kg
-5kg
-7 kg
-10 kg
-15kg
pozdr

Zmieniony przez - RkW w dniu 2006-03-08 14:12:17

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
na razie zostaje w oryginalach ostrowii 15kg i troche przepakowane zostalo do 0.5kg zobaczymy jak zejdzie.jak dobrze to zostawimy czesc w 0.5 i zrobimy 2kg

pozdrawiam Maciek_Sidi(log.allegro)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
2kg paczki bylyby okej, tylko pytanie ile to by kosztowalo?

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
j/w i kiedy ewentualnie rozpoczęlibyście sprzedaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
My juz od jakiegos czasu sprzedajemy,worki i wlasnie koncze projektowac naklejke na 0.5KG logo i inne duperele.cena jest odpowiednia

pozdrawiam Maciek_Sidi(log.allegro)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
cena oczywiscie jak najmniejsza, w granicach praw rynku

opakowania: 1kg , 2kg

smaki: wanilia, czekolada, banan , truskawka , czyli standardowe

powodzenia, mam nadzieje ze walkow nie bedzie

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
jesli juz skonczycie (chodzi mi o worki - najbardziej interesowalyby mnie 2kg) to podaj jakąs oferte, mam nadzieje ze cena będzie przystępna
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106
Worki beda caly czas,tak samo jak 2kg i prawdopodobnie 5kg szkopul jest taki ze te opakowania co robimy 0.5kg sa swietne i nikt w tak dobrych nie robi a wiekszych juz nie ma........

pozdrawiam Maciek_Sidi(log.allegro)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 106


powiedzmy ze cena by byla 13.99 za 0.5kg a okolo 48,50zl za 2kg bylo by dobrze? wpc z ostrowii tylko rozne smaki.ale najpierw ok 100 tych 0.5 poleci na allegro.

pozdrawiam Maciek_Sidi(log.allegro)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WD CAVIAR 80GB - 8MB CASHE - SATA

Następny temat

KUPIE OBCIAŻENIE DO SZTANGI OPOLE

WHEY premium