SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WORLD CLASS Katowice

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6297

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 592
Ktos uczęszcza na silke do World Class w Katosach i moze podzielic sie wrazeniami?

http://www.worldclass.pl/world_class.php

Troche tam drogo:

CENNIK 2008
World Class Health Academy Katowice Pasaż Hotelu Monopol

CZŁONKOSTWO OBEJMUJE :
 SIŁOWNIA
 STUDIO CARDIO
 ZAJĘCIA GRUPOWE
 ZAJĘCIA CYCLING
 BASEN
 SAUNA FIŃSKA
 ŁAŹNIA PAROWA

CZŁONKOSTWO PEŁNE PN - PT, 6:00-22:00 SO - ND,8:00-20:00

1 M-C 3 M-CE 6 M-CY 12 M-CY
349 879 1499/289* 2499/249*

CZŁONKOSTWO DZIENNE PN - PT, 6:00-16:00

1 M-C 3 M-CE 6 M-CY 12 M-CY
239 609 999/189* 1499/159*


* płatność ratalna


Dodatkowo członkostwa zawierają:
• 2 wprowadzenia gościa przy 6 miesięcznym
• 4 wprowadzenia gościa przy 12 miesięcznym
• 5 sesji solarium przy karnecie 6 miesięcznym pełnym
• 12 sesji solarium przy karnecie 12 miesięcznym pełnym
• 1 godzinę darmowego treningu personalnego
• 30 dni na zawieszenie przy 12 miesięcznym (14 dni przy 6 miesięcznym)
• 10% upust na masaże
• 10% upust na treningi personalne
• 10% upust na solarium
• 10% upust na lekcje pływania
• Karta okazjonalnych wizyt w klubach World Class
Dodatkowe informacje:
- Minimalny wiek-ukończenie 16 lat. Nie łączymy zniżek i promocji.
- Nie zwracamy kosztów za niewykorzystane członkostwo .
- Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

I can resist everything except temptation.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Bardzo przyjemne miejsce. Chodziłam tam przez trzy lata na promoje letnią, bo normalny karnet niestety zbyt drogi dla mnie.
Bardzo lubiłam zajęcia ruchowe, najbardziej chyba aquaerobik.
Siłownia też jest ok, z tego co widziałam niestety tylko dwa czynne orbitreki w tej chwili i oba były zajęte...wrr, teraz mam karnet poranny i nie mogłam czekać aż się któryś zwolni.
Zresztą warto się przejść osobiście, za pierwszym razem obsługa oprowadza po całości i wszytko pokazuje!
Ja polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2138
Nie wiem czy dobrze przeczytałem (że karnet na 1miesiąc kosztuje 349zł). Wiem że durzo tam wszystkiego do dyspozycji, ale ja chodze na siłownie też w katowicach, na brynowie i płace za karnet 60zł, a karnet popołudniowy kosztuje 40zł(można chodzić od 13-17). Jest tam mało sprzętu ale równierz mało osób więc ćwiczy się bardzo przyjemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 214
Widzę, że nikt się w końcu nie wypowiedział więc pozwolę sobie odświeżyć temat.

World Class fajny jest. Chodzę tam już jakieś dwa lata i sobie chwalę. Przyjemna atmosfera, wszystko pod ręką, no i zaskakująco mało lansujących się palantów (choć oczywiście kilku jest, ale gdzie takich nie ma...). Cena rzeczywiście jest wysoka - więc jeżeli ktoś chce korzystać tylko z siłowni to chyba nie warto, natomiast jeżeli oprócz tego chodzi się na basen, saunę, zajęcia różne to wychodzi nawet opłacalnie.
Sprzęt jest w dobrym stanie, aczkolwiek notorycznie psuje się jedna z bieżni. Na głównej sali stoi pięć bieżni, orbitrek, nautilus oraz od niedawna wioślarz, na pięterku rowerki, steppery i tym podobne. Zajęcia są dosyć ciekawe, co ważne - nie są nastawione wyłącznie na panie. Wprawdzie zajęcia Combat wypadły z grafika bo chyba było zbyt małe zainteresowanie, ale taki lift jest bardzo popularny.
Sama siłownia nie jest specjalnie duża, ale jest wszystko co niezbędne. Co najwyżej brakuje ze dwóch "luźnych" gryfów i jak się chce na przykład powiosłować to trzeba ściągać z ławeczki do wyciskania.
Tłumów nie ma nigdy, zazwyczaj ćwiczy się bardzo komfortowo. Szatnie są czyste, na prysznic czekać nie trzeba. Ręczniki dostaje się na miejscu.
Basen nie ma pełnego rozmiaru, ale popływać można, zaraz obok dwie sauny. Wprawdzie sporo osób z nich korzysta, ale dłużej niż 10 minut na miejsce chyba nie zdarzyło mi się czekać.
Obsługa bardzo sympatyczna.

Jakby ktoś miał jakieś dalsze pytania - piszcie. I nie, nie jestem pracownikiem World Class ani w żaden inny sposób nie czerpię korzyści z chwalenia ich na sieci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7777
Witam, czy nie orientuje sie ktoś czy jest jakaś siłka na kokocincu?
Pozdrawiam randax

You can swallow a pint of blood before you get sick.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia w Łazach- już otwarta park wodny Jura

Następny temat

[SZUKAM]Dabrowa Gornicza/Będzien

WHEY premium