SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOD MIAGI, wasze czasy?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
WOD Miagi :



50 Martwy ciąg 60/40 KG
50 DouBle KB Swings 24/16 KG
50 Hand realese pushups
50 CL/JK(clean and jerk/zarzut+podrzut) 60/40 KG
50 Pullups
50 Taters 24/16 KG
50 Box Jumps 60cm/50cm
50 Wall Climbs
50 Kolano do łokci
50 Double Unders
Ktoś wykonał? jakie mieliście czasy?
Ja jutro będę swój poprawiał dam znać jaki był.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Ciekawy WOD ale ogranicza mnie sprzet (brak ketli) i nie umiem robić podwójnych skoków na skakance.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jakaś masakra jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Po takim treningu to chyba z tydzień regeneracji by sie przydał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IMO, niewykonalne dla amatora. Ci ludzie to praktycznie zawodowcy, zapewne działają pod okiem elity trenerskiej (Louie Simmons, Bill Starr, Mike Burgener), jak ma to miejsce wśród zawodników zreszonych pod crossfit.com
Owszem, trening sobie zrobić można, ale odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy potrafisz prawidłowo wykonać np. 20x K2E? Mówię o prawidłowej technice, nie o bujaniu się na drążku z podrygami nóg.

Wystarczy popatrzeć na filmik, kto tam startuje: elita, mistrzowie zawodów. Mierz siły na zamiary, kolego. IMO nie ma sensu robić czegoś, czego nie potrafi się zrobić do porządku

P.S. Prawidłowa nazwa tego treningu to "Miyagi" od nazwiska Jason Miyagishima. Kilka słów o jego osobie:
http://www.wodgearclothing.com/blogs/team-wg?page=2

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-06-20 08:27:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano to właśnie moda, każdy łapie co zobaczył, byle lepiej brzmiało i odwala lipe .... zeby w tym treningu w ogóle o czasie mówić trzeba miec wyjątkowe umiejętności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ja jutro będę swój poprawiał dam znać jaki był. "

Koniecznie wrzuć film z tego poprawionego

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2012-06-20 11:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Martucca
IMO, niewykonalne dla amatora. Ci ludzie to praktycznie zawodowcy, zapewne działają pod okiem elity trenerskiej (Louie Simmons, Bill Starr, Mike Burgener), jak ma to miejsce wśród zawodników zreszonych pod crossfit.com
Owszem, trening sobie zrobić można, ale odpowiedz sobie szczerze na pytanie, czy potrafisz prawidłowo wykonać np. 20x K2E? Mówię o prawidłowej technice, nie o bujaniu się na drążku z podrygami nóg.

Wystarczy popatrzeć na filmik, kto tam startuje: elita, mistrzowie zawodów. Mierz siły na zamiary, kolego. IMO nie ma sensu robić czegoś, czego nie potrafi się zrobić do porządku

P.S. Prawidłowa nazwa tego treningu to "Miyagi" od nazwiska Jason Miyagishima. Kilka słów o jego osobie:
http://www.wodgearclothing.com/blogs/team-wg?page=2

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-06-20 08:27:50


Wiem, że startuje Elita Mikko, Graham i Dan są niezniszczalni. Dziewczyny też są bestiami. Jeżeli chodzi o nazwę przepisałem ją z filmiku.
Nie ćwiczę Crossfit od wczoraj, nie uważam się za giganta, ale na pewno mam doświadczenie do zrobienia tego WODa.

obliques
ano to właśnie moda, każdy łapie co zobaczył, byle lepiej brzmiało i odwala lipe .... zeby w tym treningu w ogóle o czasie mówić trzeba miec wyjątkowe umiejętności


Nie podążam za modą. Nie odwalam lipy, uczę siebie jak i ludzi przede wszystkim tego, że technika jest podstawą, a dopiero później ciężar. Ale przede wszystkim najważniejsza jest odpowiednia mobilizacja wszystkich stawów.
Nikomu tego treningu nie polecałem, bo trzeba być wytrwałym żeby go skończyć i przede wszystkim nadprzeciętnie sprawnym fizycznie.
Mój wcześniejszy czas to 57:33min
Obecnie poprawiłem wiele rzeczy przede wszystkim technikę, myślę, że dojrzałem bardziej do tego WODa.

Lapson1
Masakra! Zdychałbym po połowie tego :) I jak wyżej wrzuć filma bo aż jestem ciekaw.


Nie mam aż tak dobrego telefonu, żeby nagrać cały trening. Mogę ewentualnie poprosić kogoś by nagrał częściowo trening. Jak będę miał filmy to z chęcią się podzielę.


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Czas poprawiłem z 57:33 min na 51:03 min, ale jestem niezadowolony, cel był <50.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w moim dziale to pewnie niektore by w 30min zrobily i zakonczyly hiit`em
a tak powaznie podziwiam, osobiscie czas jaki zajal by mi ten trening jest niepoliczalny ze wzgledu na niemoznosc zrobienia wiecej niz 6 podciaganiec pod rzad i wiecej niz 5 K2E pod rzad a wspinane na sciane to abstrakcja dla wiecej niz 1 powtorzenia.
ile czasu zajmuje ci 100 podciagniec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Crossfit + split - REDUKCJA ;)

Następny temat

małe pytanko od laika

WHEY premium