SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOD Chelsea - robiliście ?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Jakie są wasze czasy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 194
Zrobiłem te 5 rund, ale nie wyrabiałem z burpees. Robiłem bez pompki (od 3 rundy) i zmniejszyłem ilość do 10 w 3 rundzie;/ W ogóle ja sobie z pompkami nie radze. Przez te 5 rund spokojnie się podciągnąłem łącznie te 25 razy, a z pompkami zawsze mam problem. Chciałem podciągać się nachwytem, ale na tym drążku co mam jakoś mi nie idzie;p

Coś czuje, że to przez te moje jakieś 10kg nadwagi;/

Zmieniony przez - GrzeSek w dniu 2012-07-19 13:34:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
DUDEK:
ale chelsea nie jest na czas, to interwał co minutę robisz rundę Cindy. Generalnie zawsze mi zostawało 20-25sek. Nie było spiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Ale można zrobić jak na filmie...
Spróbowałbym, ale nie mam taki kółek do akrobatyki. Sprawdze z dipsami na poręczach. :)

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 194
Takie małe pytanko. Podciągacie się normalnie czy tak CrossFitowo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 194
Ja mam chyba zły drążek do tego i jest za blisko ściany;/ http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-drazek-do-sciany-6-chwytow-d002.html

Dla totalnego amatora lepsze jest Chelsea czy Cindy??

Zmieniony przez - GrzeSek w dniu 2012-07-13 17:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
drazek spoko, lepsza chelsea, cindy mozesz zmniejszyc czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 194
Robiłem wczoraj Cindy z rana i tak jak pisali na jakiejś stronie, że dla początkujących lepiej tak z 8-10min na start. Zrobiłem kilka serii i powiem wam, że się masakrycznie zmęczyłem. Dzisiaj rano wstałem to w kolanach czułem te przysiady. Ja się zawsze tylko podciągałem i teraz to czuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 194
Ile osoba początkująca w ciągu 20min powinna zrobić serii?? Z tymi minutowymi przerwami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24256 Napisanych postów 25206 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020235
ale chodzi Ci o chelsea? jeżeli tak, to w chelsea powinieneś puścić stoper i jak rozpoczyna się każda kolejna minuta, robisz rundę z 5 podciągnięć 10 pompek i 15 przysiadów, a odpoczywasz tyle ile Ci zostanie do rozpoczęcia następnej minuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 194
aaa to tak ma być;D Źle zrozumiałem;p Jak myślisz można robić ten WOD codziennie czy coś jeszcze próbować?? W garażu mam tylko drążek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska treningowa Crossfit - Luk_aszz

Następny temat

kilka pytań

Wiecej