SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WITAMINA B12

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 16990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lifter z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1240
WIem ze ten temat byl juz poruszany nie raz w wielu postach lecz w zadnym nie bylo ( wg. mnie) wystarczajaco duzo informacji.
Chcialem niedawno wziasc dece + testosteron propinat + winstrol w strzalach. Lecz po dluzszej rozmowie z mojim kolega doszedlem do wniosku
ze w moim wieku 17 lat wplynelo by to znacznie na dalsze moje zycie :(
WIec postanowilem zastosowac diete Dąbka. i mam teraz takie pytanie odnosnie Witaminy B12 w strzalach.
Czy strzaly z WItaminy nalezy wstrzykiwac tylko w dupsko czy mozna takze do poszczegolnych miesni.
Nie jestem pewiem poniewaz sa to podobno b. bolesne zastrzyki i nie wiem czy bylbym zdolny do poruszania sie po strzale w udo albo w bicka/ tricka!!
Kolejna moja prozba bedzie rozpisanie jakos tej witaminki na cykl 4 tyg albo wiecej.
CHcialbym takze wiedziec w jaki sposob mozna zalatwic sobie recepte na ta witke. Tz. z jakimi dolegliwosciami nalezy przyjsc do doktora :P albo cos.
CHce takze zazywac do tej witaminki Mass Gainerka jakiegos + kreatynka + HMB + dibencozide Magnum, co jeszcze moglbym dopisac do mojej diety aby uzyskac jak najlepszy przyrost
masy i sily
.
Bede wdzieczny za kazda odpowiedz.
Dzieki !!

<<<< Vivtur Parvo Bene >>>>
<<<< Zyj krotko, ale na maksa >>>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160422 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234329
udaj sie na pogotowie niech ci wstrzykna jak musisz ja wykorzystac
ja osobiscie nie widze sensu by sie tym szprycowac jak organizm nie jest w stanie zapotrzebowania.
poza tym odkopales temat ktory ma 13 lat...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Zastrzyki z witaminy B12 owszem są dość bolesne. Ale możesz zastosować do tego Lignocainę. Jest to miejscowy środek znieczulający stosowany w zastrzykach i zabiegach. Jest również do nabycia w aptece - tylko na receptę.
Co do B12 to każdy lekarz - choćby pierwszego kontaktu - bez problemu Ci ją wypisze (włącznie z Cocarboxylasą o której również mowa w diecie Dąbka). No chyba że trafisz na bardzo upartego - ale generalnie nie powinieneś mieć z tym problemu.
Jeżeli chodzi o zastrzyki to najlepiej jest robić w tyłek bo istnieje najmiejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia rwy kulszowej. Więc ze względów bezpieczeństwa najczęściej robi się w pośladki. Poproś jakąś znajomą pielęgniarkę jeżeli masz lub idź do przychodni. Jeżeli masz własne środki to bez problemu zrobią Ci zastrzyk (czasem odpłatnie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
B12 całkiem nie jest taka bolesna.
Przy dobrze zrobionym zastrzyku nie ma problemu.
Walic możesz gdzie chcesz, jest na wodzie więc mozna cienka igłą.

Nie nastawiaj sie na to, ze pójdziesz do lekarza, powiesz, ze chcesz i dostaniesz.
To jest lek i ma swoje zastosowanie i nie każdy lekarz da ci go bez problemu.
Chyba, ze masz znajomości
B12 jest lekiem na niedokrwistość(anemię), więc możesz puścić ściemę, że kiedys tam miałeś za mało erytrocytów i ch**** sie czułeś, dostawałeś B12 i było ok.Teraz znowu się ch**** czujesz i znowu chcesz B12.
Jak lekarz nie wyślę Cię na morfologie to powinno przejść.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5048
b12 malo bolesne jak sie ja dobrze strzeli? chyba cos ci sie sni boli jak cholera

KAŻDY CHCE BYĆ WIELKI - JA BĘDĘ!

Z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Bez przesady - nie strasz chłopaka :-]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2371
jam maiłem mały "cykl" z b12 i robilem w udo strzały wogóle niebolą. Niewiem czemu sadzicie że są bolesne.

KOKSY KOKSY KOKSY to jest to ......

I am / I can ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
nic mi się nie śni.
Sam brałem,znajomi brali i nikt się na ból dupy nie skarżył.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po zastrzyku z B12 zapominasz juz po chwili ze wogule byl :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
mi tam vit b12 dala nieco - jest idealna na przemeczenie i przetrenowanie

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Jak sobie wstrzykniesz pod skórę to może nie będzie boleć- ale też nie będzie efektu. Zastrzyki domięśniowe z B12 są jednymi z bardziej bolesnych. Dupsko może boleć jeszcze na drugi, trzeci dzień (dlatego robi się je na zmianę raz w lewy pośladek, raz w prawy. Nie spodziewaj się rewelacji.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Żeby takie wspomaganie miało sens (skoro już tak bardzo chcesz się kłuć), może to wyglądać tak:
-oprócz wit. b12- wit.b6, cocarboxylaza, wit.c i magnez- dożylnie przez pierwsze 10 dni (uwaga, w trakcie podawania robi się naprawdę gorąco- przy 5-6 kłuciu palą nawet stopy)- wszystkie te zastrzyki winny być robione przez pielęgniarkę
- kreatyna (najlepiej jakaś mieszanka typu creamass)
- dobry gainer
- dużo białka
Możesz wrzucić do tego cykl Dąbka.
Przy takim założeniu efekty wspomagania będą widoczne.



Zmieniony przez - boogie w dniu 2003-09-13 13:26:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie ten zestawik!!!

Następny temat

Carbo Pur

WHEY premium