SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIOSENNE PORZADKI - zabawa / start str24/ podsumowanie str35i36

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ponieważ wiosna zbliża się wielkimi krokami, a na pewno każda z nas chce ja powitać piękna i promieniejąca jak to słoneczko , zapraszamy wszystkie Ladys do małego eksperymentu żywieniowego

Nazwijmy go „Porządki wiosenne"

Wszystkie chętne panie będą musiały przez tydzień stosować się do zaleceń kosmetyczno- dietetycznych, które każda osobiście dostanie na priv przed rozpoczęciem zabawy.

Celem naszej zabawy jest ładniejsza cera i lepsze samopoczucie, a wiec koleżanki, które sie odchudzają niech potraktują ten tydzień jako mala regeneracje. Gwarantujemy ze o tyciu nie może być mowy

Nie ukrywamy ze dieta przeznaczona jest dla pan niezależnych finansowo i do najtańszych nie należy, wymagać będzie trochę własnego zachodu w przygotowaniu, ale jej efekty sa opalcowane
A trwać będzie tylko tydzień.

Chętne maja czas do wiosny (ok 21.03) by zaopatrzyć się w następujące produkty (warto czatować na promocje mrożonek) cześć rzeczy proszę zrobić samemu:

-Dzikiego łososia mrożonego i inne dzikie ryby
-Wywar z ryby domowy z kości głów itd.. esencjonalny
-Olej z kokosa extra vergine
-Olej z wiesiołka w płynie
-Jagody mrożone
-Inne owoce mrożone i świeże
-Oliwa z oliwek jak najlepszej jakości
-4 łyżki kawy w miarę możliwości biologicznej
-Świeże jaja o jakości biologicznej
-Mięso TYLKO dzikie lub od rolnika z „zapadłej" wsi
- ocet jabłkowy
-Orzechy brazylijskie
-Awokado
-Kapustę kiszona (proponuje samemu zakisić na ten czas tak by starczyło na tydzień)
-Kiszone ogórki niepasteryzowane
-Warzywa różnorodne szczególnie „zielone"


W czasie diety powinniśmy mieć stały dostęp do:

-świeżej wątróbki
-Soków warzywnych niepasteryzowanych bać sokowirówki
-Soku jabłkowego niepasteryzowanego
-Miksera


Panie biorące udział będą musiały podać tylko wagę i wymiary w talii i pępku na początku i na końcu stosowania diety i opisać własne wrażenia ze stanu swojej cery po eksperymencie.

Prosimy o zgłaszanie się chętnych w tym poście, można się pytać i dyskutować


PS
później dopisze jeszcze trening do tego min na 3 dni ale moze tez byc na 4 dni byle sie panie zgodziły.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-02-15 15:08:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
akurat te spadki traktuję z lekkim przymrużeniem oka na niespotykane napęczninie na starcie, ale te dwutygodniowe bardzo cieszą (wcześniej mały zastój): http://lh4.googleusercontent.com/_A_UsWgQ4PZI/TaIWqjCfqmI/AAAAAAAAAGE/IdXHrhfqVXg/s480/e2-w_04-10.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
do najtańszych nie należy
Znamy szacunkowy koszt tego tygodnia? Kurcze jakby mi zapłacili premię do 21 marca to się piszę

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no my nie policzymy ale mozna oszcowac, zauwaz ze bedziesz jadla tylko dzikie ryby i dzikie mieso, przez tydzien wiec to pewnie ok 1,5x tyle co normlanie w danym tygodniu.
Ale jakby porownac tylko do najtanszego miecha to i wiecej bedzie

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-02-15 14:55:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
Jeszcze muszę poszukać czy ja te dzikie ryby i mięso od rolnika gdzieś dostanę.

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54638
Brzmi bardzo fajnie, zorientuje się jak u mnie z dostępem do rolnego mięsa i być może się podejme

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
I jeszcze mam postulat żeby zacząć najwcześniej od 27 marca, bo ja do 26 jestem poza domem i jak się zacznie wcześniej to nie dam rady

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925

zobaczymy z tym czasem, mozemy tez wczesniej zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Cen takiego mięsa nie znam, ale u mnie są mniej więcej takie ceny:

- łosoś 120zł/kg
- flądra 40zł/kg
- śledzie 12zł/kg
- mrożone jagody/maliny 11-12zł/300g
- mrożone truskawki 5-6zł/450g
- olej z kokosa w słoiku ~200ml 12zł
- awokado 4zł/szt

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
zobaczymy z tym czasem, mozemy tez wczesniej zrobic
To jak się da to poproszę nie pomiędzy 19 a 26 marca, a jak się nie da to się reszta pobawi, a ja następnym razem

Zmieniony przez - martasi w dniu 2011-02-15 15:03:52

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aga ja naprawdę polecam, bo od jakiegoś czasu tak sobie troszkę moją dietę High Carb pod tym kątem zmodyfikowałam i skóra naprawdę na duży plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1572 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13767
- łosoś 120zł/kg

What is a calorie? Calories are the little bastards that get into your wardrobe at night and sew your clothes tighter...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lady przy garach, czyli luźne pogadanki o kuchni i nie tylko ;-)

Następny temat

proszę pomóżcie i mi

Wiecej