SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINSTROL TABL??????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM. CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC CZY WINSTROL TABL. ROZOWE 2MG FIRMY "ZAMBON" HISZPANSKI Z BARCELONY TO ORGINAL??? DZIEKI ZA ODPOWIEDZI

........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO TERAZ PO TYM CO POLECILES ZEBY PRZECZYTAC PACERMAN TO JUZ NIE WIEM CZY TEN ZAMBON JEST ORYGINALNY.. NA MOICH TABSACH NIE MA LITERKI "W". NA LISTKU JEST 20 TABL. I DALEJ NIE WIEM CZY TO ORYGINAL????????

........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
tak jest to na bank oryginal zambon produkuje wino

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ja mam winko firmy Jurox (jak na zdięciu) i nie jestem pewien czy jest ok... Może mi coś mądrego powiecie??? Dzieki ESES...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Juz to bylo wałkowane tyle razy na forumz tym Jurox`em (szukajcie ludzie w archiwum a póżniej pytajcie jak nie znajdziecie nic),że jurox nigdy nie produkował winstrolu-v
masz linka ---> http://www.jurox.com/page5.html

Rafał
Pozdrawiam

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie firma JUROX nigdy nie produkowała WINSTROLU-V
wiec masz wy***ke, a co do tego czy winko 2mg z zambon orginalne to niewiedomo owszem ZAMBON produkuje takowe, ale poszukaj sobie w archiwum zdjec wina i porownaj
POZRDOFFKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197


to raczej lepsze od Juroxa.

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


JEDNAK TO WINKO LEPSZE NIZ TO ZE ZDJECIA WYZEJ

jesli mamy juz omawiac ktore wino lepsze od ktorego, to wiadomo najlepsze wino w strzalach, ale jeszce lepiej jak jest to wino z IP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
zgadza się ale rozmawialiśmy o tabletkach,

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5008
ESES twoj jurox jest spox
to jest weterynaryjne australijske winko!

mam duzo kumpli ktorzy to brali i efekty sa za***iste



Zmieniony przez - hiden3 w dniu 2003-04-10 11:57:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe owszem leonstarze, jak o tabletach to niech bedzie o tabletach
a co do Hiden3, to człowieku jak sie nieznasz zto niegadaj takich ******l, bo widzisz rzeczy firmy Jurox som weterynaryjne, ale to wino nie jest wpozo! a co do tego ze twoi kolesie mieli zajbiste wynike jest spowodowane tym ze w tym "niby" winku jest zapewne zwykły metanabol i zapewne jest ruski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Poza tym sama firma nie przyznaje się to produkowania tego środka,a twoi kolesie mówią,że owszem Jurox produkuje,więc chyba nie trzeba komentować....

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest NAPRAWDE????!!!!

Następny temat

Deca Dik i Ginekomastia Poestrogenowa

WHEY premium